Editörler : hopaliSafak Vaktii
01 Temmuz 2019 00:50   

KPSS 2020 ogretmenliği

arkadaslar kpss öğretmenlik için hazirlaniyorum. ufak bir oğlum var. 2 yaşında henüz. ders çalışma programına ihtiyacım var. sabah 10 akşam 10 Luk bir programı uygulayamam, çocuktan dolayi alanım yok ve 80 puan yeterli. şimdiden teşekkürler

01 Temmuz 2019 11:53

mesirrrrr45
Aday Memur

Youtube daki konu anlatım videolarını izleyin akabinde bol soru çözün.

01 Temmuz 2019 13:47

Kpsssos
Aday Memur

Youtube daki konu anlatım videolarını izleyin akabinde bol soru çözün.

mesirrrrr45, 2 ay önce - Alıntıya git
hocam peki günlük kaç video ya da en az kaç soru planlamayi yapamıyorum şu an için
01 Temmuz 2019 14:54

memurolm
Memur

Hocam bence o videolar coook ayrıntı bence önce bir deneme cözün yada cikmis sorular kac netiniz var sonra kitap olarakda sadece su 4 kitabi alin

Cikmis sorular

Cikmis sorular konu konu

Cikmis sorular eb

Cikmks sorular eb konu konu

Yapamadiginiz bilmediginiz maddelerin oonularini calisin yeter GY az calisma cok kazanc GK ezber EB en sevdigim benim alan yoksa isiniz zor cunku calisma orani artiyor olabilir zumrenizin ama 1 yilda gunde 2 saat calismayla turkiye derecesi RAHAT yapilir

O benim hocam hocalari diyorlar 3 ay yeterli alan yoksa diye sizin 12 ayiniz var isterseniz derece yapin evinize yakin yerde seyedersiniz

01 Temmuz 2019 22:01

Kpsssos
Aday Memur

Hocam bence o videolar coook ayrıntı bence önce bir deneme cözün yada cikmis sorular kac netiniz var sonra kitap olarakda sadece su 4 kitabi alin

Cikmis sorular

Cikmis sorular konu konu

Cikmis sorular eb

Cikmks sorular eb konu konu

Yapamadiginiz bilmediginiz maddelerin oonularini calisin yeter GY az calisma cok kazanc GK ezber EB en sevdigim benim alan yoksa isiniz zor cunku calisma orani artiyor olabilir zumrenizin ama 1 yilda gunde 2 saat calismayla turkiye derecesi RAHAT yapilir

O benim hocam hocalari diyorlar 3 ay yeterli alan yoksa diye sizin 12 ayiniz var isterseniz derece yapin evinize yakin yerde seyedersiniz

memurolm, 2 ay önce - Alıntıya git
hocam yazdiklariniz bana moral verdi teşekkür ederim. sanırım ihtiyacım olan çalışma enerjisi ,isteği ve dayanıklılık :D
20 Temmuz 2019 03:29

sedx
Aday Memur

Efekt yaınlarinın soru bankası instagram hesabı var ayrıca youtubde soru tahmin yapıyorlar hocaları izmiryediiklimin hocaları

20 Temmuz 2019 10:20

cenkb
Aday Memur

Hocam konuları bilmeden deneme veya çıkmış soruları çözmeyin. Bence en iyisi kendi özetinizi kitaptan çıkarma olur ama malum sizin çocuğunuz olduğundan dolayı zamanınız kısıtlı. Bu yüzden internetten videolar izleyerek not alın ve ondan sonra konuların pekişmesi için önce iki tane soru bankası ve ardından da denemelere yoğunlaşın. Ne güzel hem alanınız yok hem de düşük puanla atanma imkanınız var.

20 Temmuz 2019 18:52

Emir Aras
Aday Memur

Benim de 2 yaşında bir oğlum var kısmetse bu yıl atanicam kontenjandayim umutsuz olmayı

20 Temmuz 2019 22:48

memurolm
Memur

hocam benim kişisel görüşüm kesin ders çalışmaya başlamadanda deneme çözmüş olun doğru yaparken neden doğru yaptınızı biliyorsanız sıkıntı yok konuyu biliyorsunuz yapamadıklarınızada çalışın çıkmış sorular çook önemli çıkmış sorulardaki konuları bilin maksimum 5 soru marjinal orjinal olur 5 de siz yanlış yapsanız dikkat hatası vesaire derece yaparsınız

Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?