Editörler : oto-danisman-expert
01 Temmuz 2019 08:44   


81 ile bayilik veriyoruz. İş kurmak isteyenlere çok karlı bir iş...

Kurumumuz, hem zeka oyunları toptan ve perakende satışı yapmakta hem de Özel zeka

oyunları atölyesi hizmetinde bulunmaktadır.

Yani hem ürün satışı (okul ve diğer kurumlar vs) yapmakta,hem de öğrencilere atölyede zeka oyunları eğitim hizmeti vermektedir.

Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim vizyon belgesinde okullarda merkezi sınavların ve ders sayılarının azaltılarak; Zeka oyunları atölyeleri gibi tasarım beceri atölyelerinin açılacağı belirtilmektedir. Merkezi sınavla öğrenci alan okullara sınav puanı verilirken çocukların bu faaliyetlerdeki başarılarının da puanlamaya katılması çalışmalarının yapıldığı bir gerçektir. Bu bağlamda zeka oyunları tüm Türkiye'de popülerliğini arttırmaktadır.

HİZMET ( EĞİTİM ) SEKTÖRÜMÜZ

Kültür Zeka Oyunları Atölyesi'nde Anaokulu, ilkokul ve Ortaokul yaş seviyesinde çocuklara hizmet vermekteyiz. Türkiye Satranç federasyonu ve Türkiye Zeka Oyunları federasyonu il temsilcileri ile işbirliği yaparak sertifikalı öğretmenlerimizle çocuklara oyunların tanıtımını yapmakta ve bu oyunları çocuklarımıza öğretip oynatmaktayız. Özellikle çok sınıflı ve fiziki altyapının yetersiz olduğu okulların öğrencilerine Özel zeka oyunları atölyesi olarak hizmet vermekteyiz. İddialı olan öğrencilerimize federasyon aracılığı ile sporcu lisansı çıkartılarak il ve iller arası turnuvalara katılımın sağlanmasına destek olmaktayız.

ÜRÜN SATIŞ SEKTÖRÜMÜZ

Milli eğitim Bakanlığına bağlı bazı resmi ve özel okullar, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı kreş ve Çocuk kulüpleri, Diyanet İşlerine bağlı çocuk kurslarına zeka oyunları atölyesi sınıflarının altyapısını kuran firmamız, çok yakında Türkiye çapında illere ve ilçelere bayilik vermeye de başlayacaktır. Ayrıca firmamız Hepsiburada.com gibi yurtiçi ve yurtdışı online satış yapan e-ticaret firmalara ürün tadariği yapmakta bunun yanında www.ahsapzekaoyunlari.com sitesinden de direkt satış yapmaktadır.

span style="font-size:10.5pt;line-height:107%;font-family:" arial","sans-serif";

Ortalama iş kurma Maliyeti:

Nüfusu 100 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 55.000 TL'ye kadar

Nüfusu 200 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 60.000 TL'ye kadar

Nüfusu 300 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 65.000 TL'ye kadar

Nüfusu 400 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 70.000 TL'ye kadar

Nüfusu 500 bin'e kadar olan il ve ilçelerde 75.000 TL'ye kadar

Bayilik alacak girişimciye destekler;

Personel desteği , Eğitim desteği, Proje desteği, Pazarlama desteği , Reklam desteği, Yer seçimi desteği, Bölge koruması , Ürün desteği (okul ve kurumlara satış için) , Teknik destek, web sitesi desteği , işyeri altyapı desteği (mobilya masa sandalye vs).

Ayrıntılı bilgi için 0552 4109770 no'lu telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz. Doğru adımları attığınızda ve doğru bir lokasyonda işe başladığınız taktirde 3-4 ayda masrafını amorti edebilecek bir iştir.

20 Temmuz 2019 21:18

hbahba
Aday Memur

güncel

Toplam 1 mesaj
 
ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?