Editörler : "eskiyara"Pangaea
01 Temmuz 2019 20:23

MEB 2019 il dışı atama iptali

Her yıl verilen il dışı iptal hakkı bu senede verilmeli, ve 2. İl dışı atama hakkı verilmelidir. Temmuzda emekli olan öğretmenlerin eksilen normu ve eş durumundan sonra güncelleme yapılarak 2. İl dışı atama hakkını istiyoruz

sportif44
Genel Müdür
01 Temmuz 2019 20:29

2014 yılı: il dışı sonuç: 26 haziran da açıklandı, 1 temmuzda iptal hakkı verildi. (5 gün sonra)

2015 yılı: il dışı sonuç: 18 haziranda açıklandı, 25 Haziranda iptal hakkı verildi. (7 gün sonra)

2016 yılı: il dışı sonuç: 27 haziranda açıklandı, 15 temmuzda iptal hakkı verildi (18 gün sonra)

2017 yılı: il dışı sonuç: 28 haziranda açıklandı, 12 temmuzda iptal hakkı verildi(14 gün sonra)

2018 yılı: il dışı sonuç: 11 haziranda açıklandı, 28 haziranda iptal hakkı verildi. (17 gün sonra)

Her sene verilen bu hakkın bir an önce verilmesini talep ediyoruz

sportif44
Genel Müdür
01 Temmuz 2019 20:32

Bu sene 24 haziranda açıklandı, 1Temmuz itibariyle 7 gün geçti, öğretmenlerimizin plan ve programı açısından bir an önce iptal yazısı gelmeli. Yetkililerden bekliyoruz

rastgele123
Memur
01 Temmuz 2019 20:38

Arkadaslar tercih hakki verildi diye her yeri yazmak zorunda degiliz

.sizin iptal edeceginiz yere gitmek isteyipte gidemeyen bir arkadas mutlaka vardi.her yil iptal hakki var diye baskalarinin onunu kesmenin bir cezasi olmali. En azindan bundan sonraki yil herkesin dikkatli tercih yapmadi icin iptal hakki verilmemesini istiyorum.

Velocıraptor
Genel Müdür
01 Temmuz 2019 20:43

arkadaş şu işi keyfiyetten ayırın artık. benim tayinim çıktı ama diğer bakanlık eşimi göndermedi ne yapayım tek mi gideyim?
rastgele123, 5 yıl önce

Arkadaslar tercih hakki verildi diye her yeri yazmak zorunda degiliz

.sizin iptal edeceginiz yere gitmek isteyipte gidemeyen bir arkadas mutlaka vardi.her yil iptal hakki var diye baskalarinin onunu kesmenin bir cezasi olmali. En azindan bundan sonraki yil herkesin dikkatli tercih yapmadi icin iptal hakki verilmemesini istiyorum.

sportif44
Genel Müdür
01 Temmuz 2019 20:44

Atandığım okul güncellemeyi Ekim ayında yapmış, şubatta eş durumundan biri atanıyor buraya, ama normlar eskiye göre hesaplandığı için açık gözüktü sistemde, şimdi Atandığım yerde norm fazlasıyım, böyle saçmalık olduğu için istiyorum hocam, en azından bu durumlar için gelsin iptal hakkı

sportif44
Genel Müdür
01 Temmuz 2019 20:46

Keyfi iptal değildir hocam. Mutlaka bir sebep olmuştur yoksa istenmez

yaesemin
Aday Memur
01 Temmuz 2019 20:54

Dilekçelere göre bir karar verecek yine. Mutlaka dilekçenizi bakanlığa gitmek üzere verelim. Keyfi değil iptal isteği. Zaten çok kötü yerler açılmıştı.

muratyakin
Kapalı
01 Temmuz 2019 22:10

2019 iptal hakkı mutlaka çok geçmeden verilmeli. Başıma gelmeden ben de farklı düşünürdüm ama tayin çıktıktan sonra hakikaten birşeyler ters gidebiliyormuş. Şuan malum sosyal medyada tag çalışması var

yeniyayla
Kapalı
01 Temmuz 2019 23:32

HOCALARIM ilişik kesmeyi ne kadar erteleyebiliriz. en geç 13 temmuz da keseceğiz bu gidişle

Kara2702
Aday Memur
01 Temmuz 2019 23:59

arkadaşlar bu link 24 haziranda bazı illere giden bazı illere gitmeyen yazı

Kara2702
Aday Memur
02 Temmuz 2019 00:00

bu yazıyı sendikamıza ulaştıralım...niye bütün illere gitmemiş

Velocıraptor
Genel Müdür
02 Temmuz 2019 01:14

okul tatil olduğu için istediğin kadar uzatabilirsin. müdüre söyle tebliğ etmesin sana. tebliğ edilir imzalarsan 15 gun sayacı başlar
yeniyayla, 5 yıl önce

HOCALARIM ilişik kesmeyi ne kadar erteleyebiliriz. en geç 13 temmuz da keseceğiz bu gidişle

sportif44
Genel Müdür
02 Temmuz 2019 01:31

Hocam 15 günlük sürede çok bilgi kirliliği var,

Bu yılın tarihlerine göre açıklarsak,

Bazıları 24 haziran sonuç açıklandığında 15 günlük süren başlıyor diyor, bu yanlış. Bir kısım ise kararname okula gelirse başlar diyor ki buda yanlış. Siz ilişik kesmez iseniz 15 günlük süreniz başlamıyor. İsterseniz ilişiği ağustosa hatta eylüle kadar da bırakabilirsiniz. Ağustosda müdürünüz baskı yapar ama ilişiği kesin diye çünkü eylülde okul açılıyor ona göre program yapmak ister adam. Yoksa temmuz ayındayız kimse için problem yok. O yüzden rahat olun

yeniyayla, 5 yıl önce

Bahtp
Aday Memur
02 Temmuz 2019 02:24

Hayırlı geceler. ben iller arası tayine kapalı merkezde bulunan bir okuldan istanbul a tayin istedim.çalıştığım okul tayine kapalı yani benim yerime öğretmen gelemez. SORULARIM ŞUNLAR

1-MEB TAYİN İPTAL HAKKI VERİRSE ESKİ OKULUMDA AYNI KADROMDA KALABİLİRMİYİM?

2-NORM FAZLASI DURUMA DÜŞER MİYİM?

3- OKULUMUZDA ÖNÜMÜZDEKİ YIL BAZI SINIFLAR BİRLEŞTİRİLECEK. PUANIM YÜKSEK OLMAMA RAĞMEN TAYİN İSTEYİPTE İPTAL ETTİRDİM DİYE NORM FAZLASI ÖĞRETMEN BEN Mİ OLURUM.YOKSA AYNI KADROMDA MI KALIRIM?

4-KARARNAMEM PAZARTESİ GÜNÜ GELMİŞ. ŞAYET İPTAL HAKKI VERİLMEZSE EN GEÇ NE ZAMAN İLİŞİĞİMİ

KESMEM LAZIM? AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER

Bahtp
Aday Memur
02 Temmuz 2019 02:40

MEB İPTAL YAZINISI TAHMİNEN NE ZAMAN YAYINLAR?

ŞAYET KARARNAMESİ GELİPTE OKULUNDAN AYRILMAYANLAR ÖĞRETMEN İPTAL ETTİRDİ DİYE NORM FAZLASI DURUMUNA DÜŞER Mİ? ESKİ GÖREVİNE DEVAM EDER Mİ

EN GEÇ ESKİ OKULUNDAN EN GEÇ NE ZAMAN İLİŞİĞİNİ KESEBİLİR

Bahtp
Aday Memur
02 Temmuz 2019 03:27

hocalarım yukarıdaki sorularımı acilen cevaplar mısınız?

muratyakin
Kapalı
02 Temmuz 2019 04:40

Hocam norm fazlası olmazsınız. 15 temmuza kadar gitmeniz lazım sanirim

ybilgin
Aday Memur
02 Temmuz 2019 08:32

hocam onca arastırma sonrasında yanlış tercih yapanlardan ve iptal bekleyenlerdenim bende..burada verilen tarihler mehir müddetinin bittiği tarihlere de gelebilmekte gördüğüm kadarıyla peki mehir müddeti bitti ilişik kestik sonra iptal kararı cıktı diyelim iptal edebiliyor muyuz peki..

sportif44, 5 yıl önce

Bu sene 24 haziranda açıklandı, 1Temmuz itibariyle 7 gün geçti, öğretmenlerimizin plan ve programı açısından bir an önce iptal yazısı gelmeli. Yetkililerden bekliyoruz

Velocıraptor
Genel Müdür
02 Temmuz 2019 08:57

ilişik kesmeden bekleyeceksiniz. okul müdürünüze durmunuzu söyleyin size tebliğ etmeye kalkmasın.

kskli_eno
Aday Memur
02 Temmuz 2019 09:30

Ben MEB e dilekçe iptal dilekçesi yazdım ilişiği kesme süresi. benim içinde işliyormudur acaba

Toplam 636 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi