Editörler :
«31323334353637383940414243
11 Eylül 2019 16:24

er43
Aday Memur

Bugün personel daireye dilekçemi sordum müdürlük onayında dedi daha önce sorduğumda komiserlik onayında demişti aşama aşama ni gidiyor işleyişi bilen var mı acaba elemeleri kim yapıyor

Ctl58, 11 ay önce - Alıntıya git
dilekçeyi ne zaman verdiniz ve ne zaman sistemde göründü
11 Eylül 2019 17:03

Ctl58
Aday Memur

Dilekçeyi 7. Ayda verdim bir süre bekledim gözükmedi bende posta yoluyla gönderdim bir hafta sonra falan sistemde göründü şuan sistemde 8. Ayın 8 inde bir dilekçe görünüyor 2 tane de 22 sinde dilekçe görünüyor bende anlamadım toplamda 3 tane dilekce görünüyor ilk başta değerlendirilmektedir diyordu daha sonra mazeret atama döneminde değerlendirilecektir oldu bugünde sordurdum müdür onayında son aşama dendi inşallah bakalım bekliyoruz merakla

11 Eylül 2019 18:04

Tk063430
Aday Memur

Dilekçeyi 7. Ayda verdim bir süre bekledim gözükmedi bende posta yoluyla gönderdim bir hafta sonra falan sistemde göründü şuan sistemde 8. Ayın 8 inde bir dilekçe görünüyor 2 tane de 22 sinde dilekçe görünüyor bende anlamadım toplamda 3 tane dilekce görünüyor ilk başta değerlendirilmektedir diyordu daha sonra mazeret atama döneminde değerlendirilecektir oldu bugünde sordurdum müdür onayında son aşama dendi inşallah bakalım bekliyoruz merakla

Posta yoluyla nasıl oluyor devrem ? Bende bu pazartesi verdim personel şubeye gönderilecek dediler şuan pbs de gözükmüyor bişey
11 Eylül 2019 18:04

Poltech25.
Aday Memur

Devrem mazeretin neydi acaba özel değilse paylaşırmısın

11 Eylül 2019 18:27

Ctl58
Aday Memur

Üst yazıyı çıkartıp ıslak imzalı dilekçeyi de ekleyip gönderdim ptt kargo ile yoksa il merkezi baya bekletebiliyor benim duurm biraz karışık devrem sadece şansımı denemek için yazdım diyelim doğudan döndüm 2 yıl önce şimdide tekrar doğuya yazdım dilekçe

12 Eylül 2019 15:03

iceke
Aday Memur

arkadaşlar 2 ayrı telefonla görüştüm ayın 15 i yada bu cuma günü açıklanacak diye bir durumun söz konusu olmadığını söylüyor personel daire deki görevliler bu ay içinde açıklanabilir deniliyor. Bu şekilde beklentiye girersek daha doğru olur ve hüsrana uğramayız diye düşünüyorum mazeret tayinlerinin açıklanma tarihi ile ilgili olarak,

12 Eylül 2019 17:07

medine şanlı
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar esim ozel sektörde çalışıyor ve şubat ayında 2 yıl içerisinde 360 gün sigorta şartını sağladığı icin Şubat ayında yozgat iline yapılan atamam in isparta olarak değiştirilmesini talep ettim ve suan aile birliği için ücretsiz izindeyim ve portalim pasif ve PBS ye giriş yapılamıyor ve dilekcemin durumunu öğreniyorum bugüne kadar olumlu veya olumsuz bir dönüş olmadi defalarca aradım ama daireden açan yok ağustos un 15 inde tekrar dilekçe verdim PBS den takip edemiyorum tarafıma olumlu veya olumsuz telefon veya yazılı yollarla bildirilmesi diye 1 ay oldu ona da cevap yok ne yapmalıyım beklemeli miyim cimer é yazsam sonuç alır miyim

14 Eylül 2019 08:45

Poltech25.
Aday Memur

Ne zaman açıklanacak bu sonuçlar yeter artık yok mu bu insanların çektiği sıkıntıları gören bi vicdan sahibi 😔😔

14 Eylül 2019 16:13

memur038
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar esim ozel sektörde çalışıyor ve şubat ayında 2 yıl içerisinde 360 gün sigorta şartını sağladığı icin Şubat ayında yozgat iline yapılan atamam in isparta olarak değiştirilmesini talep ettim ve suan aile birliği için ücretsiz izindeyim ve portalim pasif ve PBS ye giriş yapılamıyor ve dilekcemin durumunu öğreniyorum bugüne kadar olumlu veya olumsuz bir dönüş olmadi defalarca aradım ama daireden açan yok ağustos un 15 inde tekrar dilekçe verdim PBS den takip edemiyorum tarafıma olumlu veya olumsuz telefon veya yazılı yollarla bildirilmesi diye 1 ay oldu ona da cevap yok ne yapmalıyım beklemeli miyim cimer é yazsam sonuç alır miyim

medine şanlı, 11 ay önce - Alıntıya git

Halen görevli bulunduğunuz ilin Personel Şubesinden (Atama Bürodan) bilgi alabilirsiniz.

Toplam 849 mesaj
«31323334353637383940414243