Editörler :
18 Temmuz 2019 15:27

Bugrahan Beyim
Şef
ukala sensin. herkese laf yetiştirmeye çalışan ezik. sana zorla mı yaptırıyorlar. işi kötülemiş banane diyor. sanane sana giren çıkan var ki gocunuyon. milletin işini burnunu sokma. zoruna gidiyorsa çeneni kapat. sana sigara aldıran kimse adamsan orada ses çıkar. burada lak lak etme . tabi yiyorsa edersin:)))
beklemedekimemur, 1 ay önce - Alıntıya git

olm sen bu kafayla gidersen 65 yaşına kadar beklersin :))) hayırlı beklemeler sana

18 Temmuz 2019 15:55

Bugrahan Beyim
Şef

sana en büyüğünden değen değmiş yavrum sen bence onla bir ilgilen zira kolay çıkacağa benzemiyor muhahhahahaah :D valla senin gibilerin benimle laf dalaşına girmesi için 100 fırın ekmek yemesi lazım :) 65 yaşına kadar yiyemen ama

18 Temmuz 2019 19:44

dimple-89
Aday Memur

arkadaşlar bilecik mübaşirlik ne kadarla kapatır sizce? 78 ile gelme ihtimali var mı?

19 Temmuz 2019 19:13

Firstcareer
Aday Memur

Mübaşirlikle ilgili az paylaşım olmuş keske herkes kac puanla nerelere başvrdgunu söylese

20 Temmuz 2019 14:59

burhan aktay
Aday Memur

Arkadaşlar ben mubasirlik İzmir Bergama başvurdum puanım 70.49 sizce gelir mi????

20 Temmuz 2019 15:56

miralaypatton
Memur

mrb arakdaşlar yakında mülakata hak kazanlar açıklanacak. aranızda şimdiden mülakata hazırlanan var mı? varsa önerebileceğiniz kaynak ya da nasıl hazırlanılması konusunda tecrübesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

20 Temmuz 2019 16:06

mayram
Aday Memur

mrb arakdaşlar yakında mülakata hak kazanlar açıklanacak. aranızda şimdiden mülakata hazırlanan var mı? varsa önerebileceğiniz kaynak ya da nasıl hazırlanılması konusunda tecrübesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

miralaypatton, 1 ay önce - Alıntıya git
Mübaşirlik tam olarak ne zaman açıklanacak 2 eylül de mı 30 Temmuz 'da mı
21 Temmuz 2019 17:12

dimple-89
Aday Memur
Mübaşirlik tam olarak ne zaman açıklanacak 2 eylül de mı 30 Temmuz 'da mı
mayram, 1 ay önce - Alıntıya git

30 temmuzda mülakata girmeye hak kazananların listesi yayınlanacak. eylül ayında da mülakat olacak

21 Temmuz 2019 17:21

mayram
Aday Memur

30 temmuzda mülakata girmeye hak kazananların listesi yayınlanacak. eylül ayında da mülakat olacak

dimple-89, 1 ay önce - Alıntıya git
teşekkür ederim
21 Temmuz 2019 20:36

hsnozylmz
Aday Memur

miralaypatton, 1 ay önce - Alıntıya git
hazirlansan iyi olur dayı amca hala teyze bulmaya bak yoksa bütün sorulara cevap versende bir halt olmaz
22 Temmuz 2019 19:34

powerraid
Aday Memur
ARKADAŞLAR TOKAT(MERKEZ) MÜBAŞİRLİGE BAŞVURANLAR VAR MI? EN SON KAÇLA KAPATTI? SALI GÜNÜ BAŞVURANLAR BİLEBİLİR BELKİ
26 Temmuz 2019 23:30

Kuzeyyıldızı52
Aday Memur

86,22 İzmir e başvurdum mülakat için çalışan var mı kaynak önerebilir mi ?

27 Temmuz 2019 00:49

ftrharun
Aday Memur

Adiyaman mübaşirlik 76 puan ile basvurdum gelir mi?

27 Temmuz 2019 03:25

Mutikub
Aday Memur

Gereksiz başlık açmamak için buradan yazıyorum. Ben de mübaşirlik için başvurdum . Bir yerde bu alımlarda adalet, infaz koruma ve hukuk gibi bölümlerin öğrenci ve mezunyarının avantajlı olduğu gibi bir şey okudum. Acaba bunun aslı var mı

Toplam 134 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?