Editörler : swat3410

Kartal487
Aday Memur
07 Ağustos 2019 10:43

Batman İl merkezi yükselir mi sizce

gncfb1990
Aday Memur
07 Ağustos 2019 11:46

Ocak ayinda belli olacagi soyleniyor

iamapoliceman
Daire Başkanı
07 Ağustos 2019 11:47

inşallah yükselir. Şırnak 3 yılken Batman nasıl 4 yıl olabilir?
Kartal487, 5 yıl önce

Batman İl merkezi yükselir mi sizce

Kartal487
Aday Memur
07 Ağustos 2019 11:58

Buraya gelen bir daha gitmek istemiyor. 2.sark vs derken kalabildikce kalıyorlar. Gönül 5 yıl olsun ister ama ocakta gorucez sasirtabilir

iamapoliceman, 5 yıl önce
inşallah yükselir. Şırnak 3 yılken Batman nasıl 4 yıl olabilir?

iamapoliceman
Daire Başkanı
07 Ağustos 2019 12:30

bende Batman'da çalıştım. ama işin vicdani boyutu devreye girince işler değişiyor. Şırnak Hakkari 3 yıl iken Batman'ın 6yıl olması lazım
Kartal487, 5 yıl önce

Buraya gelen bir daha gitmek istemiyor. 2.sark vs derken kalabildikce kalıyorlar. Gönül 5 yıl olsun ister ama ocakta gorucez sasirtabilir

nct0101
Aday Memur
08 Ağustos 2019 04:03

Doğu görevinde bulunduğun ilin görev süresinin iki katı kalırsan iki şark olarak sayılmayan iller varmış bilgisi olan var mı bu konuda

dirk heinen
Şube Müdürü
08 Ağustos 2019 16:43

ocakta açıklanırsa tercihlere yetişir o zaman

webkafe
Aday Memur
08 Ağustos 2019 18:36

Arkadaşlar bu tarz söylemlere itibar etmeyin. Yok sureler düşecek yok 2.sark kalkacak bizzat müdür söyledi yok duyum aldım vs. vs. kimse umut etmesin. personel lehine birşey yapılmayacağı kesin

poolpolice
Memur
09 Ağustos 2019 00:17

şark sureleri 1 veya 2 yil artsin2. sark kalksin sivas artvin gibi yerler sarktan ciksin en mantiklisi bu
10 Ağustos 2019 00:26

güncel

Lithium99
Müsteşar
10 Ağustos 2019 00:35

Biz süreler düşecek mi acaba diye bir umut bekliyoruz, adam süreleri arttırsınlar diyor. İyi dostum sen gel burada istersen 20 sene kal ama bizim ne kadar kalacağımıza istersen karışma!

poolpolice
Memur
10 Ağustos 2019 08:09

beynin mi yok ben 2. kez gelecegimize 1 yil fazladan kalmak daha mantikli dedim
Lithium99, 5 yıl önce

Biz süreler düşecek mi acaba diye bir umut bekliyoruz, adam süreleri arttırsınlar diyor. İyi dostum sen gel burada istersen 20 sene kal ama bizim ne kadar kalacağımıza istersen karışma!

Kutlukkagann
Memur
10 Ağustos 2019 08:58

Vala kardeşim kusura bakma ama Şırnak'ta 3 sene şark görevi yaptıktan sonra ben de düşmesini istemiyorum.
Lithium99, 5 yıl önce

DevletPolisi
Kapalı
10 Ağustos 2019 09:17

" bana girmiş ,başkasına da girsin " mantığı doğru değil. Polis haklarından söz edince "ama ben yıllarca 12-12 çalıştım, Afrika'da şöyle şöyle" diye vıdı vıdı yapan dinozorlar geldi aklıma. Gelişim ,çözüm ,ilerleme eskiye değil yeniye odaklanarak olur. Az empati kurarsak her şey çözülecek aslında . Memur memurun hâlinden anlamazsa kimse anlamaz

Vay teşkilâtın hâline

Kutlukkagann, 5 yıl önce
Vala kardeşim kusura bakma ama Şırnak'ta 3 sene şark görevi yaptıktan sonra ben de düşmesini istemiyorum.

hakkaripolisi34
Daire Başkanı
10 Ağustos 2019 10:04

Seninki daha mantıksız.2 şark olması daha iyidir.Eğer 2. şark kaldırılırsa 6 sene yapan birisi için ilerde tekrar 2. şark görevini açmaları durumunda tekrar şarka gitmesinin yolu acılacaktır.Direkt 2 şark yapmak dhaa mantıklı

poolpolice, 5 yıl önce
beynin mi yok ben 2. kez gelecegimize 1 yil fazladan kalmak daha mantikli dedim

poolpolice
Memur
10 Ağustos 2019 17:32

suan teskilatta 125 bin sark görmemis personel var devlet 2. sarki gonulluluge dokebilir sistem olarak sorun yok daha 2. sark dilekcesi veren adamlari kabul etmeyip yolluyor sark surelerini rahat yerleri 1 yil artirip torpil yerleri sivas artvin gibi yerleri sarktan cikarirsa hicbir sorun kalmaz

Alpertnga
Memur
12 Ağustos 2019 16:14

Bende yetkili birinden duydum ocakta sürelerde degisiklik hazırlığı varmış

cagataypol
Şube Müdürü
12 Ağustos 2019 20:25

Sivasın şarktan çıkacağına, ikinci şarkın kaldırılacağına ve son olarak sürelerin kısaltılacağına zerre ihtimal vermiyorum. Son 5 Genel müdürden tutun bakan yrdımcılarının m.vekillerinin kayda değer belediye başkanlarının yakınları için sivas hep değerli oldu. Asla sivası sümen altı edip şarktan çıkarmazlar!!! Sürelerin kısalması da imkansız 2016'da süreleri uzatıp 2020'de vazgeçelim düşürelim diyecek emniyette babayiğit yok. Olası ve en realist senaryo şu; gümüşhane bayburt ve artvini şarktan çıkaracaklar. Çünkü oralara talep şark olmasa bile her zaman olacak. Karadenizli çok polis var ve memleketlerine gidemeyenler oraları hep seçecekler. Batman diyarbakır van erzurum ve erzincan'ın +1 sene uzatılması ve böylelikle sivasla erzincan ve erzurumun eşitlenip diyarbakır van ve batmanın 5'er sene yapılarak siirt bitlis muş gibi gelişmeyen illerden ayrılması tunceli hakkari şırnak gibi illerle ile de makasın açılması sağlanacak. 2020'de bu dediklerimi hatırlayın

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
12 Ağustos 2019 23:52

şark sürelerinin düşeceği yönde cok ciddi duyumlar aldığını söyleyenleri bu ara çok duyar oldum. yok şu il emniyet müdürü dedi falan.. duyumlar çok aslı astarı nedir bunun acaba 2020 OCAK ayında atama ve yer değiştirme yönetmeliğini değiştirecekleri şark sürelerinin eski haline alacağını söyleyen azımsanayacak kadar çok söyleyen var. inşallah düşer. ama tabi bu balonlar hiç bitmez

Kutlukkagann
Memur
13 Ağustos 2019 00:47

Empati karşılıklı kurulursa daha sağlıklı olur. Tek taraflı empati, sadece "bencillik" olur. Şark süreleri düşürülüp; ben, 2.şarka olması gerekenden daha erken bir sürede geleceksem bu konuda ben ve emsallerim mağduriyet yaşamış olacaklar. Bir düzenleme yapılacaksa herhangi bir kimseye mağduriyet yaşatilmayacak şekilde olmalı
DevletPolisi, 5 yıl önce

" bana girmiş ,başkasına da girsin " mantığı doğru değil. Polis haklarından söz edince "ama ben yıllarca 12-12 çalıştım, Afrika'da şöyle şöyle" diye vıdı vıdı yapan dinozorlar geldi aklıma. Gelişim ,çözüm ,ilerleme eskiye değil yeniye odaklanarak olur. Az empati kurarsak her şey çözülecek aslında . Memur memurun hâlinden anlamazsa kimse anlamaz

Vay teşkilâtın hâline

Toplam 138 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi