Editörler :
22 Ağustos 2019 18:14

Slpjdr
Aday Memur

Arkadaşlar Ocak ayında inşallah bu iş tamam. Herkes içini rahat tutsun.

Hakanglr, 12 ay önce - Alıntıya git
Devrem 6 yıllık yerler nasıl olacak ?? Şarktan çıkacak iller muhabbeti aslı nedir ??
25 Ağustos 2019 12:28

abiespinus
Aday Memur

Hakkari 3 yıl Van 4 yıl ne kadar adaletsizlik bu her iki şehri de gördüm çok fark var birisi mahrumiyet birisi Londra

25 Ağustos 2019 13:03

gncfb1990
Aday Memur

Yokmu yeni gelişme

25 Ağustos 2019 15:18

Gydm
Şube Müdürü
İnşallah Hakkari Şırnak 2 yıla düşer sürekli olarak duyuyorum ama hayırlısı bakalım
25 Ağustos 2019 16:20

Ortaşerit
Memur

Arkadaşlar şark süresinin düşmesi sadece duygusal sebeplerden dolayı olursa olur onun dışında bizim lehimize olacak şekilde düşmesini ya da ikinci şarkın kalkmasını beklemeyin.Hendek operasyonları zamanında havyar isteseler bile gönderin denilen polisler operasyon sonrası nasıl üvey evlat konumuna indirgendiğini şark illerinde yaşayan arkadaşlar çok iyi bilecektir.O dönemde kalıcı birşeyler isteyecek yapılanmamız olsa birçok ayrıcalıkları da koparabilirdik ama bizde öyle bir yapı yok maalesef.Peki sonra sınır ötesi operasyonları oldu ve asker artık gözdeydi hala da gözde diyebiliriz çünkü ihtiyaçları var iç ve dış siyaset için.Bize gelince biz anca elimizi avuçlar dururuz bu saatten sonra.Şimdi esas konuya dönersek malum ekonomik kriz kapıda bütçe iyi durumda değil ellerine yüzlerine bulaştırdılar.Bize zammı filan boş verin operasyon tazminatını bile vermeyi zul görüyorlar hatta birim ayrımı yaparak bunu hissettirmislerdi bizlere.Şimdi atıyorum şarkta 60 bin polis mi var bunu 30 bine indirecek sirkülasyonu yapıp operasyon tazminatlarından tasarruf yapılabilir.1 sene fazladan tazminat ödemek yerine kaç yıldır artmayan yol harcırahını bir seferlik ödersin olur biter!Sonra zaten yol harcırahını da vermemek için bulunduğun ilde başka ile tayinlerin önüne olabildiğince set koyarlar oldu mu oradan da sana bir tasarruf.Yani bu şarktan birkaç ilin çıkarılması sürenin düşmesi ikinci şarkın kalkması senin gül yüzünün hatrına olmaz sevgili polis arkadaşım.Tamamen duygusal sebeplerden olabilir.Bir de yerel halk faktörü var ki o da çok ayrı bir konu adamların esnafı kazansın diye biz yurtta yemek yapamıyorduk emniyetin kantininde sivil kıyafetleri yasaklamıştı il müdürü düşünebiliyor musunuz.Kimiz biz pardon?

25 Ağustos 2019 16:27

Hakanglr
Memur

Arkadaşlar kesin bir şekilde çalışma var. İnşallah Ocak ayında nerelerin kisalacagini net bir şekilde belli olacak.

25 Ağustos 2019 21:26

Lithium99
Müsteşar

Mardin'in kısalmasını da bekliyoruz inşallah.

26 Ağustos 2019 06:39

Slpjdr
Aday Memur
Şunun şurasında Ocak'a ne kaldı :) :)
26 Ağustos 2019 11:50

partal84
Şef

Mardin'in kısalmasını da bekliyoruz inşallah.

Lithium99, 12 ay önce - Alıntıya git
artar yükselmez...
26 Ağustos 2019 16:30

Lithium99
Müsteşar

Partal nasıl artacak dostum? 10 yıl mı olsun. İl dışı göreve 3 senede Hatay, urfa, batman, Siirt, Diyarbakır ve Bitlis illerine gittik. Görevler yoğun. Personel sayısı az. Belediye kayyum devredildi. Ortalık diken üstünde. Böyle bir ile 5 sene az diyorsan, gel sen çalış derim bende!

26 Ağustos 2019 18:12

Slpjdr
Aday Memur
artar yükselmez...
partal84, 12 ay önce - Alıntıya git
Artar mı yükselmez mi bir karar ver devrem :) :)
26 Ağustos 2019 18:14

Slpjdr
Aday Memur
artar yükselmez...
Artar mı yükselmez mi bir karar ver devrem :) :)
26 Ağustos 2019 20:32

iamapoliceman
Şube Müdürü

Partal nasıl artacak dostum? 10 yıl mı olsun. İl dışı göreve 3 senede Hatay, urfa, batman, Siirt, Diyarbakır ve Bitlis illerine gittik. Görevler yoğun. Personel sayısı az. Belediye kayyum devredildi. Ortalık diken üstünde. Böyle bir ile 5 sene az diyorsan, gel sen çalış derim bende!

merkez için söylüyorum 5 yıl Mardin için az 6-7 sene olmalı aynı şekilde yine merkez için söylüyorum Batman, Van, Diyarbakır vs artması lazım buraların
26 Ağustos 2019 23:23

partal84
Şef

o mana da değil... sürelerin düşeceğine dair inancım bittiği için...
27 Ağustos 2019 19:44

Ndrangheta
Aday Memur
o mana da değil... sürelerin düşeceğine dair inancım bittiği için...
Farklı bi başlık açılmış, düşmüş diyor kesin bilgi olarak. Nasıl bu kadar emin anlamış değilim.
25 Eylül 2019 09:52

SİSDAĞLI
Aday Memur
Tekman Hınıs karaçoban vb ne var devrem. Tekmanda karakolda oturup 850 TL tazminat alıyorsun.
uyus, 1 yıl önce - Alıntıya git

burada personel açiği çok var.madem rahat olduğunu düşünüyorsun di̇lekçe ver ve sende gel.

25 Eylül 2019 09:54

SİSDAĞLI
Aday Memur
sen sirnaki gördün mü , okullarda bir sınıfta 20 kişi kaldın mı , genellikle su bulunmayan okulda kaldın mı , bokun içinde yaşadın mı , saydığın ilçelerin kaçında evliler ev bulamadı eşinden boşandı . kaç kere teröristler tarafından tacize ugradiniz
frcry, 1 yıl önce - Alıntıya git

ben başka hi̇çbi̇r yer i̇çi̇n yorum yapmadim.sadece buralarinda çok güzel ve rahat olmadiğini söyledi̇m. burda personel açiği çok var.rahat olduğunu düşünüyorsan di̇lekçe veri̇p gelebi̇li̇rsi̇n.

25 Eylül 2019 10:03

white_tiger
Aday Memur
konuyu açan çok beklersin daha. süreleri yükseltirler düşürmezler artk . şarka gitmemiş adamların balonu ne olacak gidinde görürsünüz düşüyormu cıkıyormu
Toplam 138 mesaj