Editörler : Mehmet Balci
24 Ağustos 2019 00:49

m2kilinc
Aday Memur

Arkadaşlar bugün yüzyüze görüşmeye gittim asil kazananlar için 26sına yani pazartesiye kadar cevap bekliyorlar güvenlik tahkikatını başlatmışlar bazılarının sonuçlanmış bile 1 temmuzda sabah kimya teknisyeni mülakatına katılan var mı aranızda 6 kişiydik aynı grupta onlardan dönüş alan var mı?

24 Ağustos 2019 13:10

saracevic

gebze 20 kişilik tekniker alımında mülakat için maili gelen oldu mu?

abdullah3838, 2 ay önce - Alıntıya git

evet ben pazartesi gideceğim mülakata

24 Ağustos 2019 13:16

saracevic

TBTK.BİLGEM.UEKAE.2019-2.1 mülakatına giren varsa yardım olabilirler mi acaba ne soruluyor bilgi paylaşımı vs yapabilirler mi ?

24 Ağustos 2019 22:04

m2kilinc
Aday Memur

Yaşlar ne acaba sizin

26 Ağustos 2019 16:11

rodri80
Aday Memur

tübitak sage 3 temmuz mulakatı acıklanmış arkadaşlar.internet sitesinde başvurularım bölümünde.

26 Ağustos 2019 23:12

ehbmuhendis
Aday Memur

Yedek adayların şansı nedir? Daha önce yedek olup işe başlayan var mı biliyor musunuz? Bundan sonrası için süreç nasıl işliyor

27 Ağustos 2019 08:34

kenank77
Aday Memur

Yedek adayların şansı nedir? Daha önce yedek olup işe başlayan var mı biliyor musunuz? Bundan sonrası için süreç nasıl işliyor

ehbmuhendis, 4 hafta önce - Alıntıya git

çok çok zor bir ihtimal ama imkansız değil.asıl adaylar için evrak teslim tarihi açıklanacak bu sürede teslim etmeyen olrsa yada evrak teslim tarihinden sonra 8 hafta içinde işe başlanması gerekiyor bu sürede işe başlamazsa yedeklerden çağğılma olur

27 Ağustos 2019 16:56

engineeret
Aday Memur

tübitak sage 3 temmuz mulakatı acıklanmış arkadaşlar.internet sitesinde başvurularım bölümünde.

rodri80, 4 hafta önce - Alıntıya git

Kazandınız mı ?

Benim maalesef "Sıralamaya Giremediniz."

28 Ağustos 2019 18:12

rodri80
Aday Memur

Kazandınız mı ?

Benim maalesef "Sıralamaya Giremediniz."

engineeret, 4 hafta önce - Alıntıya git

mulakat degerlendirmesi neticesinde başarısız oldunu zdiyor :9

03 Eylül 2019 09:52

ehbmuhendis
Aday Memur

çok çok zor bir ihtimal ama imkansız değil.asıl adaylar için evrak teslim tarihi açıklanacak bu sürede teslim etmeyen olrsa yada evrak teslim tarihinden sonra 8 hafta içinde işe başlanması gerekiyor bu sürede işe başlamazsa yedeklerden çağğılma olur

kenank77, 4 hafta önce - Alıntıya git

Merhaba. Evrak teslim tarihlerinin son günü belli oldu mu? 86 kişi için toplu bir süreç mi söz konusu yoksa her aday için farklı bir süreç mi işliyor işe başlamak için? Ne zamana kadar umudumuzu kaybetmemeliyiz arkadaşlar? Bilenler bilgi verirse çok sevinirim

08 Eylül 2019 00:26

ESSEE
Aday Memur

Arkadaşlarım güvenlik soruşturması devam ediyor mu Arge teknisyenliği için. 2 ve 3 Temmuz mülakatı için...

09 Eylül 2019 08:48

kenank77
Aday Memur

Merhaba. Evrak teslim tarihlerinin son günü belli oldu mu? 86 kişi için toplu bir süreç mi söz konusu yoksa her aday için farklı bir süreç mi işliyor işe başlamak için? Ne zamana kadar umudumuzu kaybetmemeliyiz arkadaşlar? Bilenler bilgi verirse çok sevinirim

ehbmuhendis, 3 hafta önce - Alıntıya git

çok çok zor bir durum yedekden çağılmak ama imkansız değil en az 5 ay sonra felan belli olur ama zorr

09 Eylül 2019 15:54

Fatihbjk12
Aday Memur

TBTK.BİLGEM.UEKAE.2019-2.1

bu mülakata 21 ağustos ta giren arkadaşlar sonuçlar belli oldumu nedir durum? olumlu olumsuz geri dönüş oldu mu?

16 Eylül 2019 01:21

esatoglu28
Aday Memur

bilgem uekae 20 kişilik ar-ge taknisyenliği mülakatı iptal edilmiş arkadaşlar boşuna beklemeyin

mülakatın sonunda bize yeni mezun hiçbirşey bilmeyen robotlar lazım demişlerdi sabır denemesi yapıyorlar sanmıştım doğruymuş yine haklarımız yendi kendi 20 adamlarına pozisyonları hayırlı

olsun artık...

16 Eylül 2019 13:17

ommurr
Aday Memur

Iptal edilse mail atarlardi bence

17 Eylül 2019 14:32

ESSEE
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar sage mülakatına girenler yazabilirmi Arge teknisyenliği branşı için son durum nedir acaba

17 Eylül 2019 15:31

ommurr
Aday Memur

Kimsenin bsey yazdigi yok ki

17 Eylül 2019 16:12

kenank77
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar sage mülakatına girenler yazabilirmi Arge teknisyenliği branşı için son durum nedir acaba

ESSEE, 4 gün önce - Alıntıya git

sonuçlar açıklandı çok oldu açıklanalı

21 Eylül 2019 01:59

ESSEE
Aday Memur

bilgem uekae 20 kişilik ar-ge taknisyenliği mülakatı iptal edilmiş arkadaşlar boşuna beklemeyin

mülakatın sonunda bize yeni mezun hiçbirşey bilmeyen robotlar lazım demişlerdi sabır denemesi yapıyorlar sanmıştım doğruymuş yine haklarımız yendi kendi 20 adamlarına pozisyonları hayırlı

olsun artık...

esatoglu28, 5 gün önce - Alıntıya git

hayırlısı olsun . neden iptal edilmiş bilgem mülakatı

Toplam 79 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?