Editörler : gubaz
05 Temmuz 2019 21:04   

Yatırım Tavsiyesi

Merhaba

Babama sayısal lotodan para çıktı 1.980.000 tl. Lütfen haramdır, faizdir muhabbetine girmeyin. Benim dini inancım yok baştan söyleyeyim.

Bu parayla ev almak mı daha rasyonel, yoksa mevduata mı yatırmak? çok kararsız kaldım. Borsadan falan da anlamam. Ticarete de atılmak gibi bir niyet yok. nasıl değerlendirilebilir?

10 Temmuz 2019 23:48

Senzai
Aday Memur
Mevduat alın hocam faizler inince de altına girin. şahsi tavsiyem o yönde ama siz bilirsiniz. Şanslımıymışsınız bende sayısal lotonun artık yalan olduğunu düşünmeye başlamıştım. hayırlı günler
11 Temmuz 2019 09:02

ankariot
Aday Memur

para şu an mevduatta ancak biliyorsunuz merkez bankası başkanının alınması gibi fantastik şeylerin hepsi gerçek olduğu için bankalardaki mevduata el koyuyorum denmesinin de hiç yabana atılacak bir ihtimal olduğunu da düşünmüyorum.

11 Temmuz 2019 11:51

Senzai
Aday Memur
Aynen hocam güven kalmadı artık herşey olabilir. O zaman kriz ihtimaline en uygun olan altındır. fantastik durumlar olduğunda herkes altın alır. mevduattan çekilecek para kriz yoksa borsaya kriz varsa altına kayar.
11 Temmuz 2019 14:45

rüya dile
Şef

bankada %30 gram altın, %40 dolar vadeli, %25 vadeli mevduatta olsun, %5 te evde altın dolar tl olsu

11 Temmuz 2019 15:32

ankariot
Aday Memur

parayı bölerek yatırım yapmak her ne kadar riski düşürse de getireceği geliri de düşürüyor sanki. Şu anda vadeli mevduatta ve getireceği faiz gelirini biriktirerek gayrimenkul alımı şeklinde değerlendirme yoluna gidiyoruz.

11 Temmuz 2019 15:40

rüya dile
Şef

yatırımın temel mantığı budur: riski dağıtmak. tl ye yatırım çok ama çok riskli.

13 Temmuz 2019 12:55

soysal danışmanlık
Aday Memur

Yatırım Danışmanlığı yapan firmayız. size bu konuda yardımcı olabiliriz

08 Ağustos 2019 14:31

ccgkeops23
Aday Memur

ücretli yatırım danışmanlığı yapanlar var. yardım almanızı öneririm.

Toplam 8 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?