Editörler : muhtesem32ulsgkc
09 Temmuz 2019 20:31

murathekim28
Aday Memur

Var arasıra da işeytan insanın aklına giriyor ama. Allah'ın verdiği canı Allah alabilir. Bize emanet edilen birşeye ihanet edemeyiz. Yaklaşık 6 aydır işssizim evliyim 34 yaşına geldim 15 aylık bir kız bebeğim var. Ödemediğim kiralar biriken faturalar mevcut fakat beni ayakta tutan iki şey var. Birincisi dünyalar tatlısı kızım ikincisi inancım. İnançsız biri olsam belki de dayanamazdım bilemiyorum. Ama hayat herşeye rağmen güzel yine de kardeşim. İntihar bir kurtuluş değil kesinlikle. Mücadele etmek lazım. Allah yar ve yardımcımız olsun.

onlinekpss, 1 hafta önce - Alıntıya git

Allah zor durumdaki herkesin yardimcisi olsun ama sabretmek cok zor. Ben birde ruhsal engelliyim. Saglik sorunlarimda cok fazla. Benim durumumda olan biri icin daha da zor.

09 Temmuz 2019 21:32

bona fide.s
Şef

Hocam özür dilerim, ben ruhsal engellinin ne demek olduğunu bilmiyorum. İnternete baktım çok net bir şey bulamadım, aydınlatırsan sevinirim.

Ruhsal engelli ne demek ? Yani daha doğrusu bu durum senin hayatının akışını ne yönde ve nasıl etkiliyor ?

09 Temmuz 2019 23:15

murathekim28
Aday Memur

Hocam özür dilerim, ben ruhsal engellinin ne demek olduğunu bilmiyorum. İnternete baktım çok net bir şey bulamadım, aydınlatırsan sevinirim.

Ruhsal engelli ne demek ? Yani daha doğrusu bu durum senin hayatının akışını ne yönde ve nasıl etkiliyor ?

bona fide.s, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bipolar duygudurum bozuklugu ve yineleyen depresif bozukluk olarak teshis koydu doktor. Surekli kafaya birseyler takiyorum. Kendimi mutsuz hissediyorum. Surekli ne olacam, ne yapacam diye evin icerisinde donup, dolaniyorum.

09 Temmuz 2019 23:40

bona fide.s
Şef

Bipolar duygudurum bozuklugu ve yineleyen depresif bozukluk olarak teshis koydu doktor. Surekli kafaya birseyler takiyorum. Kendimi mutsuz hissediyorum. Surekli ne olacam, ne yapacam diye evin icerisinde donup, dolaniyorum.

murathekim28, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bu dedikleriniz birçok insanda var ki. Anladığım kadarıyla size doktor teşhis koyduğu için böyle söylüyorsunuz. Böyle bir şeyin engel olarak adlandırıldığını ilk defa duyuyorum.Geçmiş olsun.

09 Temmuz 2019 23:43

murathekim28
Aday Memur

Bu dedikleriniz birçok insanda var ki. Anladığım kadarıyla size doktor teşhis koyduğu için böyle söylüyorsunuz. Böyle bir şeyin engel olarak adlandırıldığını ilk defa duyuyorum.Geçmiş olsun.

Ben 12 yasimdan beri psikolojik tedavi goruyorum. Engelli raporunuda doktor verdi.

09 Temmuz 2019 23:46

bona fide.s
Şef

Ben 12 yasimdan beri psikolojik tedavi goruyorum. Engelli raporunuda doktor verdi.

murathekim28, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hıı öyle mi. Tamam şimdi daha iyi anladım, tekrar geçmiş olsun.

09 Temmuz 2019 23:49

murathekim28
Aday Memur

Hıı öyle mi. Tamam şimdi daha iyi anladım, tekrar geçmiş olsun.

Sag olun, tesekkurler

10 Temmuz 2019 14:52

aysegul0007
Aday Memur

Geçmiş olsun. Sizi bir nebze anlıyorum. Çok haksızlıklar, şanssızlıklar var gerçekten. Klişe olucak ama herkesin dediği gibi mücadele etmeye çalışmanız, başka bir şeyler denemeniz kendiniz için en iyisi.

10 Temmuz 2019 15:06

murathekim28
Aday Memur

Geçmiş olsun. Sizi bir nebze anlıyorum. Çok haksızlıklar, şanssızlıklar var gerçekten. Klişe olucak ama herkesin dediği gibi mücadele etmeye çalışmanız, başka bir şeyler denemeniz kendiniz için en iyisi.

aysegul0007, 1 hafta önce - Alıntıya git

sağ olun. Umarım herşey yoluna girer. Ama çok zor.

11 Temmuz 2019 12:23

sayilir

çözüm ????

11 Temmuz 2019 20:25

murathekim28
Aday Memur

çözüm ????

sayilir, 1 hafta önce - Alıntıya git

Cozum bulmaya calisoyorum ama bulamiyorum bir turlu

11 Temmuz 2019 22:14

memurolm
Aday Memur

Bende lafını ediyorum ama ciddi ciddi hic yapmam cunku muslumanım Allah a tevekkul. Yoksa biri yazmis askerlik okul kpss bunlara benim bir kac tane daha ekledigim var.

12 Temmuz 2019 11:20

murathekim28
Aday Memur

Her gün kötü bir haber geliyor. Sydvye yardım için başvuru yapmıştım. 27 mayısta 300 liralık yardım aldığım için red edilmiş. 27 mayıstan itibaren 1.5 aylık süre geçti. Eve sofben almam gerekiyor. Şofben bozuldu. Acil ihtiyacım var. Suriyelilere her türlü yardım yapan devlet bana 300 lirayı çok gördü. Ne bir iş buluyorlar. Ne de maddi yardım yapıyorlar. Cimere yazdım. bilmiyorum sonuç çıkarmı acil 300 liraya İhtiyacım var. Nerden bulacagım bilemiyorum. Sosyal yardımlaşmadan yardım yapılır diye umut ediyordum. Red edilmiş.

17 Temmuz 2019 15:26

murathekim28
Aday Memur

Halen is bulamadim. Hic guzel haber gelmiyor. Ne yaparim bilemiyorum.

Toplam 34 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?