Editörler :
06 Temmuz 2019 14:06   

Komutanlarım Acil Yardım
2016 yılı söz. jandarma astsubay alımıba katıldım intibak döneminde yemin törenine katılmadan ayrıldım Şuan hali hazırda deniz kuvvetlerini kazandım İntibak döneminde bana 4c sigorta yapmışlar gün sayısı 0 memuriyete giriş tarihi yazıyor bu benim askeri öğrenci olmama engelmidir ?
08 Eylül 2019 13:56

erdem1212
Aday Memur

h

08 Eylül 2019 14:08

Skorpion003
Aday Memur
Kardesim kendin ayrıldıysan jandarma hariç hepsine girebilirsin, hicbir sıkıntı olmaz, paem pomem ve tsk kabul ediyor ancak sadece jandarma kabul etmiyor kesin ve net, kaynak ise basvuru klavuzları ve tanıdıklarım bildiklerim var
09 Eylül 2019 00:12

Ysl77
Şube Müdürü
Kardesim kendin ayrıldıysan jandarma hariç hepsine girebilirsin, hicbir sıkıntı olmaz, paem pomem ve tsk kabul ediyor ancak sadece jandarma kabul etmiyor kesin ve net, kaynak ise basvuru klavuzları ve tanıdıklarım bildiklerim var
Skorpion003, 2 ay önce - Alıntıya git
İntibakta degilde egitimde biraksaydim hic birine giremezdim bu sefer değil mi
09 Eylül 2019 13:26

ulgeribrahim
Aday Memur
Sözleşmeli astsubaylıktan istifa edip kamu kurumlarına memur olarak atanmak iiçin zorunlu hizmet yılı kaçtır
09 Eylül 2019 15:32

erdem1212
Aday Memur

intibakta ayrıldı diye jandarma subay olamaz mı

09 Eylül 2019 16:06

Skorpion003
Aday Memur
İntibakta degilde egitimde biraksaydim hic birine giremezdim bu sefer değil mi
Ysl77, 1 ay önce - Alıntıya git
pomem paeme girerdin ama tsk ya giremezdin
09 Eylül 2019 19:09

Ysl77
Şube Müdürü
pomem paeme girerdin ama tsk ya giremezdin
Skorpion003, 1 ay önce - Alıntıya git
Şükür intibakta ayrilmisiz deniz kuvvetlerine on kaydimizi yaptik dedim sonradan problem olmasin ama sizin soylediklerinizle kafam rahatladi tesekkurederim.
09 Eylül 2019 20:19

erdem1212
Aday Memur
Şükür intibakta ayrilmisiz deniz kuvvetlerine on kaydimizi yaptik dedim sonradan problem olmasin ama sizin soylediklerinizle kafam rahatladi tesekkurederim.

simdi sen jandarma subaylıgı kazansan giremicekmisin jandarma astsubaylıgı intibakta bıraktın diye

10 Eylül 2019 07:31

Ysl77
Şube Müdürü

simdi sen jandarma subaylıgı kazansan giremicekmisin jandarma astsubaylıgı intibakta bıraktın diye

erdem1212, 1 ay önce - Alıntıya git
Jandarma astsubay yada subay farketmiyor intibakta yada egitimde ayrilirsan bir kez daha kabul edilmiyorsun kilavuzunda intibakta cikma diye madde koymus jandarma intibakta cikma ve cikarilma diye tsk pomem paem de boyle bir durum yokmus arkdas soyleyince bende baktim meger oyleymiş.
10 Eylül 2019 08:24

erdem1212
Aday Memur
Jandarma astsubay yada subay farketmiyor intibakta yada egitimde ayrilirsan bir kez daha kabul edilmiyorsun kilavuzunda intibakta cikma diye madde koymus jandarma intibakta cikma ve cikarilma diye tsk pomem paem de boyle bir durum yokmus arkdas soyleyince bende baktim meger oyleymiş.

vay be intibakta bırakmak bile sıkıntılı olmuş artık belki jandarma subaylıgı denicektim

10 Eylül 2019 09:36

Ysl77
Şube Müdürü

vay be intibakta bırakmak bile sıkıntılı olmuş artık belki jandarma subaylıgı denicektim

Evet jandarmada böyle bir durum varmış Tskda pomemde paemde skıntı yok basvurup girebilirsin.
10 Eylül 2019 12:14

erdem1212
Aday Memur
Evet jandarmada böyle bir durum varmış Tskda pomemde paemde skıntı yok basvurup girebilirsin.

Eminsin dimi kardeşim ben tsk subaylık denicem ona göre

14 Eylül 2019 09:17

kchkn
Aday Memur

Eminsin dimi kardeşim ben tsk subaylık denicem ona göre

Jandarma astsubaylıktan istifa ettikten sonra Pomem veya bekçilik vs. Başvuru yapılabilir mi
14 Eylül 2019 14:10

erdem1212
Aday Memur
Jandarma astsubaylıktan istifa ettikten sonra Pomem veya bekçilik vs. Başvuru yapılabilir mi
kchkn, 1 ay önce - Alıntıya git

evet jandarma olamazsın bir tek tsk bile başvuru yaparsın

14 Eylül 2019 14:24

kchkn
Aday Memur

evet jandarma olamazsın bir tek tsk bile başvuru yaparsın

Teşekkür ederim
17 Eylül 2019 15:13

erdem1212
Aday Memur

öd

19 Eylül 2019 16:35

işarayanadam
Aday Memur
Subaylık alımı ne zaman gelecek bilgisi olan var mı
19 Eylül 2019 21:22

erdem1212
Aday Memur
Subaylık alımı ne zaman gelecek bilgisi olan var mı
işarayanadam, 1 ay önce - Alıntıya git

kasım

20 Eylül 2019 11:01

işarayanadam
Aday Memur
Neden kasım daha erken çıkma ihtimali yok mu kardeşim 2018 de Kasım'da çıkmıştı önlisans Kpss sonucu beklenmişti 2017 de Eylül'de çıktı
07 Ekim 2019 09:53

mcd12
Aday Memur
Ben arastirip duruyorum TSK eğitimdeyken ayrılmak tekrar başvuru yapmaya engel değil sanki
Toplam 20 mesaj

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?