Editörler : F16 Gökçen

09 Temmuz 2019 13:26

Boşanma Sonrası Ders Çalışma Psikoloji Hk.

arkadaşlar boşanma sürecini nasıl atlattınız çalışmıyorum kpss hazırlanıyorum zor oluyor boşandıktan sonra hayatnızda olumlu gelişmeler oldu mu ?

Sivas3458
Aday Memur
09 Temmuz 2019 13:33

KPSS çalışman güzel

NarkosPolice
Aday Memur
17 Ağustos 2019 17:30

Bende boşanıyorum 3 aylıkta kızım var kızımı özlüyorum ve eşim ve taraftarlarıda sürekli beni suçluyor ve mağdur edebiyatı yapıyorlar .. evet nasıl atlatabiliriz bu psikolojiyi

memursak-12
Kapalı
24 Ağustos 2019 11:22

kusura bakmayın ama bu benim düşüncem bir kadın hele çocuklu bir kadın yuvasını kolay kolay bırakmaz bende boşanma sürecinde bir bayan olarak hemcinsimi haklı görüyorum

NarkosPolice, 5 yıl önce

Bende boşanıyorum 3 aylıkta kızım var kızımı özlüyorum ve eşim ve taraftarlarıda sürekli beni suçluyor ve mağdur edebiyatı yapıyorlar .. evet nasıl atlatabiliriz bu psikolojiyi

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
25 Ağustos 2019 23:12

o dönemler çok sıkıntılı geçti ve maalesef o süreçte not ortalamam düştü.

3. sınıfta onur belgesi almıştım notlarım iyiydi süreçle beraber son sınıfta ise not ortalamam düştü. yine de orta şeker iyi denebilecek bir şekilde mezun oldum.

en iyi terapi insanın kendi gayret ve iradesidir. olumsuz düşüncelerin kafanda tekrarlamasına izin verme uğraşlar bul, işine sarıl .

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı
25 Ağustos 2019 23:15

cinsiyetçilik yaparak savunman yanlış hemcinslerini çok iyi tanıdığını sanmıyorum.

memursak-12, 5 yıl önce

kusura bakmayın ama bu benim düşüncem bir kadın hele çocuklu bir kadın yuvasını kolay kolay bırakmaz bende boşanma sürecinde bir bayan olarak hemcinsimi haklı görüyorum

27 Ağustos 2019 20:20

Bir süre elbette çok zorluk çekersin ama insanoğlu işte unutmasa bile alışır. Annem boşanmakta haklı olduğu halde ilk zamanları zor atlattı mesela. Ama sonra alıştı. Yani diyeceğim o ki bi süre sonra geçiyor
29 Ağustos 2019 08:56

Yaşayarak öğrendiklerime göre boşandıktan sonra toparlanmak için en az 1 yıl gerek.

04 Ocak 2020 20:19

zaman herseyin ilaci

Noyan26
Aday Memur
28 Nisan 2020 01:58

Bence cok yanlis dusunuyosunuz..siz kadin milleti on tanede cocugunuz olsa yapacaginizdan geri durmassiniz ve magdur edebiyati ile haklilik ararsiniz.adami cinnet seviyesine getirip olmadik islere bulastirip bak gordunuzmu erkekler bole dedirtirsiniz.(her kadin degil cogu kadin)..ve buna kendinizde inanirsiniz.hicbir evladi olan baba bosanmak istemez..kim bilir nasil kendinizi soguttuysaniz canini burnundan getirdiyseniz adam 3 aylik bebegine ragmen size katlanamiyor ayrilmak istiyor..bunu kendisi yasamis biri olarak soyluyorum..birakin adamin yakasini emin olun rahata erecek..

memursak-12, 5 yıl önce

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi