Editörler : hopaliSafak Vaktii
09 Temmuz 2019 20:11   

Hangi lise türünü tercihime yazabilirim

merhaba.

nasıpse tarihten atamam olacak.

yıllarca ılköğretımde ucretlı yaptım ama lısede hıc cıkmadı.

dersane deneyımım de yok.

deneyım kazanmak ve zorluk çekmemek ıcın hangı lıse turunu yazmamda fayda var. yardımcı olurs

anız fıkırlerınıze talibim :)

20 Temmuz 2019 13:09

RencidePorsuk
Aday Memur

CEVAP VERECEK KIMSE CIKMAMIS :d

21 Temmuz 2019 10:18

fatih ç.
Şef

Puanla alım yapan liseleri tercih ederseniz daha iyi olur. Öylesine gelen öğrenci sayısı daha az olur. Ancak zaten öğretmenlik yapmışsınız, pek zorluk çekeceğinizi sanmam.

Ben ücretli öğretmenliği lisede yaptım, ilk tecrübem yani. Tüm arkadaşlarım tecrübe etmedikleri için tercihlerde liseden kaçarken ben özellikle lise yazdım, memnunum. Lise ortaokuldan daha iyidir hocam.

25 Temmuz 2019 14:11

RencidePorsuk
Aday Memur

Puanla alım yapan liseleri tercih ederseniz daha iyi olur. Öylesine gelen öğrenci sayısı daha az olur. Ancak zaten öğretmenlik yapmışsınız, pek zorluk çekeceğinizi sanmam.

Ben ücretli öğretmenliği lisede yaptım, ilk tecrübem yani. Tüm arkadaşlarım tecrübe etmedikleri için tercihlerde liseden kaçarken ben özellikle lise yazdım, memnunum. Lise ortaokuldan daha iyidir hocam.

fatih ç., 4 hafta önce - Alıntıya git

tesekkur ederım fatıh hocam. puanla alınan yanı anadolu lıselerı mı

25 Temmuz 2019 14:53

fatih ç.
Şef

İlla anadolu değil. Sistem değişti ya hocam şimdi, sınav puanıyla alan yerler var. Her ilçede birkaç okul böyledir. Anadolu, sağlık meslek, imam hatip vs. Puanı yüksek öğrenciler olduğundan ortam daha iyi olur.

Toplam 4 mesaj

ANKET
Hükümetin, Memur Sen'e önerdiği memur maaş zam oranını nasıl buldunuz? (2020 yılı için %3,5+%3 ile enflasyon farkı)