Editörler : gubaz
10 Temmuz 2019 08:08   

TMO - Toprak Mahsulleri Ofisi - Ambar Memurluğu

TMO da çalışan arkadaşlar, Ambar Memurluğu nasıldır? Forumları okudum herkes şikayet etmiş, şöyle sıkıntılı, böyle sıkıntılı elbet her kurumda sıkıntı var. TMO Ambar Memurluğu yapılabilir mi? TMO da çalışan Ambar Memuru olan arkadaşlar varsa bir yardımcı olsun. Bu yazıları okuyacak olan arkadaşlar da ona göre de tercih vere bilecektir.

Ambar Memurluğu; şubede nasıl çalışır, ajans yerlerde nasıl çalışır.

Sonuçta bu işleri birileri yapacak, ona göre yazarsanız mutlu edersin. Sonuçta ekmek meselesi 2019/1 ataması kadroları da ortada. Teşekkür ederim.

13 Temmuz 2019 11:06

LittleStrawberry
Kapalı

Merhabalar, bende ambar memurluğu hakkında bilgi almak istiyorum ama kimse forumlardan yardımcı olmuyor çok üzgünüm sosyal medya ortamından ambar memurluğuna başvuracak bi arkadaş ile tanıştım onun bi tanıdığı varmış TMO da tartı memuruymuş ambar memurluğu için bi zorluğu olmadığını söylemiş kendisine ama detaylı bilgi alamadım malesef özellikle de bayan olduğum için çok merak ediyorum işi... Siz ziraat teknikeri misiniz ? Puanınızı ve sıralamanızı öğrenebilir miyim ?

13 Temmuz 2019 12:14

kral5312
Aday Memur

Bende bir şube ile görüştüm pek zorluğu olmadığını söyledi. Geçici görevlendirme olabilir dedi.

13 Temmuz 2019 15:55

redclif
Memur

5000 lira maaşa göre gayet iyi bir iş. Depoya giren çıkan ürünlerden sorumludur ana işi budur. yığın olmadığı yerlerde çok zor bir işi yok.

14 Temmuz 2019 23:35

TMOMemur
Kapalı

https://forum.memurlar.net/konu/2383449/

16 Temmuz 2019 12:15

drytrm42
Aday Memur

Merhabalar, bende ambar memurluğu hakkında bilgi almak istiyorum ama kimse forumlardan yardımcı olmuyor çok üzgünüm sosyal medya ortamından ambar memurluğuna başvuracak bi arkadaş ile tanıştım onun bi tanıdığı varmış TMO da tartı memuruymuş ambar memurluğu için bi zorluğu olmadığını söylemiş kendisine ama detaylı bilgi alamadım malesef özellikle de bayan olduğum için çok merak ediyorum işi... Siz ziraat teknikeri misiniz ? Puanınızı ve sıralamanızı öğrenebilir miyim ?

LittleStrawberry, 3 ay önce - Alıntıya git
Bana Özel den ulaşabilirsiniz Ambar memuruyum
16 Temmuz 2019 21:40

LittleStrawberry
Kapalı
Bana Özel den ulaşabilirsiniz Ambar memuruyum
drytrm42, 3 ay önce - Alıntıya git

Mesaj attım size

Toplam 6 mesaj

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;