Editörler : Pangaea

hayirlisibe
Memur
14 Temmuz 2019 16:14

msb konusnda haklisin da iskiyi kazananlar tercih yapsa nolur yapmasa nolurr zaten hepsi dusuk puanli merkezi alimda sira gelmeyen insanlar

dogan3441
Kapalı
14 Temmuz 2019 16:23

Senin gibileri gördükçe mülakat komisyonuna daha çok hak verdim gerçekten iyi ayıklamışlar. Daha okuduğunu anlamaktan aciz. kim sana zehrayı savunuyor. Kafan mı iyi? yazılanları tekrar oku algılaman düşükse.

kimmuhhh, 5 yıl önce
Hoşuna gitmeyen şeyleri yüzüne vuruyorum diye mühendisliğimi de aile terbiyemi de sorgulayamazsın. Konuyu karşındakinin ailesine getirmek nasıl bi çaresizliktir. Madem zehrayı tanımıyosun onunla bir alakan yok neden onu savunuyosun iki saattir. Burda bana sabaha kadar cevap yazsan da dava açarım diye tehdit etsen de beni susturamazsın. Bence git bana hemen dava aç. Mahkemede 'ben torpilsiz atandım bu kişi bana iftira atıyor' de ve ispat et torpilsiz atandığını. Mülakata dair bir kamera kaydı ses kaydı ya da yazılı bir tutanak varsa elinde çıkar göster. Biz de inanalım.

dogan3441
Kapalı
14 Temmuz 2019 16:29

haksızlığa uğradığını idda eden sensin. herkes iddasını ispatlamakla yükümlüdür. Anayasa çalışırken hiç mi okumadınız. O puanları kpss de nasıl aldınız merak ettim şimdi.

kimmuhhh, 5 yıl önce
Hoşuna gitmeyen şeyleri yüzüne vuruyorum diye mühendisliğimi de aile terbiyemi de sorgulayamazsın. Konuyu karşındakinin ailesine getirmek nasıl bi çaresizliktir. Madem zehrayı tanımıyosun onunla bir alakan yok neden onu savunuyosun iki saattir. Burda bana sabaha kadar cevap yazsan da dava açarım diye tehdit etsen de beni susturamazsın. Bence git bana hemen dava aç. Mahkemede 'ben torpilsiz atandım bu kişi bana iftira atıyor' de ve ispat et torpilsiz atandığını. Mülakata dair bir kamera kaydı ses kaydı ya da yazılı bir tutanak varsa elinde çıkar göster. Biz de inanalım.

kimmuhhh
Kapalı
14 Temmuz 2019 16:57

Ooo kafan iyi mi falan noluyoruz nası cümleler bunlar utanmıyo musun bi kadınla böyle konuşmaya ailen sana iyi terbiye veremedi mi yoksa küçük bey böyleleri nası mühendis oluyo ya hayret
dogan3441, 5 yıl önce

Senin gibileri gördükçe mülakat komisyonuna daha çok hak verdim gerçekten iyi ayıklamışlar. Daha okuduğunu anlamaktan aciz. kim sana zehrayı savunuyor. Kafan mı iyi? yazılanları tekrar oku algılaman düşükse.

unicorn351
Aday Memur
15 Temmuz 2019 23:33

ülkenin en büyük sıkıntısı bu işte siz vs biz muhabbeti . peki hakkıyla kazananlar ne olacak ? böyle beddua vari konuşmalar vasıflı bir üniversite mezununa yakışıyor mu yani tabi ki benim haddim değil bu arada yakışıp yakışmadığına karar vermek sadece fikrimi yazmak istedim.. herkes fikrini daha ılımlı şekilde belirtirse bence daha iyi daha az kırıcı oluruz

kimmuhhh, 5 yıl önce
2 ay önce olsa buraya senin yazdığın gibi upuzun bi cevap yazardım ama artık bir anlamı yok çünkü bu alım er ya da geç iptal olacak hoşunuza gitmiyor bu iptal lafı ama hepiniz bunu yaşayacaksınız biz yüksek puanlılar merkeziden atandığımız kurumlarda kahvemizi içip çalışırken siz işsiz geziyor olacaksınız.
Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi