Editörler : Pangaea
10 Temmuz 2019 10:47

2019/2 Aralık ve 2020/1 Haziran atamalarına kalmayı düşünenler...

89 puanla tercih yapıp yapmamakta kararsızım.Diğer atamalarda ne geleceği de belirsiz.Allah sonumuzu hayır etsin!

ForumMaster
Memur
10 Temmuz 2019 10:50

Kit kadrolarının akıbeti ne olur diğer atamalarda acaba.

Bu atamada açmadılar. Ek atama izni gelir de diğer atamalar çok iyi de gelebilir böyle bir ihtimal de var ?

alwystr
Şef
10 Temmuz 2019 10:54

İibf ye sadece kitten açmışlar . Tayin yok. 88.29la işletme bolümü aileminde destegiyle bekleme kararı aldım. Ama açmayadabilirler yine o zaman askeri ucrete tamah malum yaş var yeni bir kariyer planlaması icin geç kalmış olabilirim

Cahtko
Şef
10 Temmuz 2019 11:02

Ailem ömür boyu kalabileceksen o sacma yerlerde git dedi ama benim aklim cok karisik. Versem de pisman olacagm vermesem de...

İllebet
Memur
10 Temmuz 2019 11:17

Dhmi zaten gelmez puanıma diğer kitleri de tercih edemiyorum tayin nedeniyle umutluydum bu alımdan Aralık ataması gözüktü bi 6 ay daha nasıl bekleyeceğim hiç bilemiyorum Allah yardımcımız olsun

Biseyypma
Şef
10 Temmuz 2019 16:55

Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar. En zoru bizim için aslında, özellikle 88-89 bandında olup bu atamada mı tercih versek beklesek mi diyenlerde. Gerçekten hepimize sabır diliyorum :/

muhendis422
Aday Memur
10 Temmuz 2019 18:51

Öbür alımlar daha kötü olur diye korkuyo insan

İsltm
Aday Memur
10 Temmuz 2019 19:57

Herkes bekleyecekse 3. atamayi bu alimda kimler tercih yapacak. Agzini acan 3. yu bekleyecegim diyor.

İllebet
Memur
10 Temmuz 2019 20:01

Kadro verilmemiş ki iibf ye kitler maaş açısından iyi olabilir fakat tayin olamadıktan sonra benim için bi anlamı yok şahsi düşüncem eüaşlar zaten özelleştirme kapsamında geriye bi şey kalmıyor bari şehrimde üni ya da bakanlık açılsaydı düşünmeden yazardım

İsltm, 5 yıl önce
Herkes bekleyecekse 3. atamayi bu alimda kimler tercih yapacak. Agzini acan 3. yu bekleyecegim diyor.

Unstoppable
Aday Memur
10 Temmuz 2019 20:02

89.15 puanım ben bi şansımı deniycem işsizlikten kafayı yiycem yoksa

Biseyypma
Şef
10 Temmuz 2019 20:18

Bölüm ne ?

Unstoppable, 5 yıl önce

89.15 puanım ben bi şansımı deniycem işsizlikten kafayı yiycem yoksa

Biseyypma
Şef
10 Temmuz 2019 20:20

EÜAŞ Özelleştirildiğinde EÜAŞ çalışanlarına ne olucak ?

İllebet, 5 yıl önce

Kadro verilmemiş ki iibf ye kitler maaş açısından iyi olabilir fakat tayin olamadıktan sonra benim için bi anlamı yok şahsi düşüncem eüaşlar zaten özelleştirme kapsamında geriye bi şey kalmıyor bari şehrimde üni ya da bakanlık açılsaydı düşünmeden yazardım

İsltm
Aday Memur
10 Temmuz 2019 20:20

Branş siralamasida cok oynamayacak . 90 ustu alanlarin cogu tercih yapmayacak hos gerci yapsalarda önümden gidecek kisi sayisi belli. devlet opera falan da 89 ve altina duser yine siralamayi etkilemez. Durum her türlü vahim.

İllebet
Memur
10 Temmuz 2019 20:41

Hocam ben tam bilmiyorum bilen birileri vardır muhakkak

Biseyypma, 5 yıl önce

class12
Kapalı
10 Temmuz 2019 20:46

Hocam özelleşirse ister kadrolu ister sozlesmeli olun size 3 yer secme hakki sunacaklar 3 ünüde memleketin yazabilirsinkz. Yani eüaşa atanip özelleşsede memleketime gitsem dersiniz. Örnek olarak şeker fabrikalarina bakabilirsiniz. Yani gönül rahatligiyla yazabilirsiniz. Kafaniza takilan baska seyler varsa ozelden yazabilirsiniz özelleştirme mevzuatini bilirim.

Biseyypma, 5 yıl önce

alwystr
Şef
10 Temmuz 2019 21:27

En azından 1 kurum alima çıksaydı(667) beni en çok korkutan 3. Ve 4. Atamada mimarlar gibi 1 alim yada insaatlar gibi10 alım olması iibfye 60 kusur kadro açıldı yuzde 99 kusur kit 657den 7 kurum 3ü üni zaten.

Cahtko
Şef
10 Temmuz 2019 21:34

Kyk Nüfus ve ya gümrük alım yapsaydı onlara güvenrdik ama net bir şey yok. Kilis üniv var ama tayin yokmuş ve 2020 de çalışşsan bile çıkmak için kurumdan izin alman gerekiyormuş galiba. Kararınızı etkilemek istemem. Belki ben yine de yazarım hocam.

alwystr, 5 yıl önce

En azından 1 kurum alima çıksaydı(667) beni en çok korkutan 3. Ve 4. Atamada mimarlar gibi 1 alim yada insaatlar gibi10 alım olması iibfye 60 kusur kadro açıldı yuzde 99 kusur kit 657den 7 kurum 3ü üni zaten.

Biseyypma
Şef
10 Temmuz 2019 21:36

Çok teşekkür ediyorum Allah sizden razı olsun. Şimdi ben akıllılık yapsam, EÜAŞ Özelleştiriliyor diye EÜAŞ Yazsam, özelleştirildiğinde memleketime dönebileceğim yani :) Gerçekten harikasınız.

Son sorum. EÜAŞ özelleştiriliyor biliyoruz ama internetten araştırdığımda sadece bazı santrallerin özelleştirildiği söyleniyor. Yani topyekün kurum özelleştirilmiyor diyenler olmuş. Bu konuda bilginiz var mı acaba?

class12, 5 yıl önce

Hocam özelleşirse ister kadrolu ister sozlesmeli olun size 3 yer secme hakki sunacaklar 3 ünüde memleketin yazabilirsinkz. Yani eüaşa atanip özelleşsede memleketime gitsem dersiniz. Örnek olarak şeker fabrikalarina bakabilirsiniz. Yani gönül rahatligiyla yazabilirsiniz. Kafaniza takilan baska seyler varsa ozelden yazabilirsiniz özelleştirme mevzuatini bilirim.

Porzing34
Aday Memur
10 Temmuz 2019 21:38

Sen de kadro buldun kitini bitini beğenmiyorsun

alwystr, 5 yıl önce

class12
Kapalı
10 Temmuz 2019 22:05

Hocam yarin nolacagi belli degil bi bakmasiniz Eüaş ozelleşme kapsamindan çikmış bi bakmissiniz genel mudurluk dahi kapanmiş. Bakin şeker fabrikalari muhendis aldi sanirsam 200 e yakin 5 ay sonra muhendis aldigi fabrikalari satışa cikardi. Tedaş özelleşme kapsamina alindi b baktik özelleşme kapsamindan cikti. Ben iciniz rahat olsun diye yazdim memleketinize gidebilirsiniz diye degil de sozlesmeli olsaniz dahi haklariniz sonuna kadar korunur aslinda onu solemek istedim :)))

Biseyypma, 5 yıl önce

Çok teşekkür ediyorum Allah sizden razı olsun. Şimdi ben akıllılık yapsam, EÜAŞ Özelleştiriliyor diye EÜAŞ Yazsam, özelleştirildiğinde memleketime dönebileceğim yani :) Gerçekten harikasınız.

Son sorum. EÜAŞ özelleştiriliyor biliyoruz ama internetten araştırdığımda sadece bazı santrallerin özelleştirildiği söyleniyor. Yani topyekün kurum özelleştirilmiyor diyenler olmuş. Bu konuda bilginiz var mı acaba?

class12
Kapalı
10 Temmuz 2019 22:09

Bana sorarsaniz eüaş en son tercihiniz olsun hele bide evliyseniz düzen ariyorsaniz. Riske ne gerek var dimi.

Toplam 83 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi