Editörler : Mehmet Balci
11 Temmuz 2019 22:30

prtn
Aday Memur

Maaş konusu benim de kafama takıldı başka rakamları okudum ben de forumda ama bana söylenen bu aynen aktardım

11 Temmuz 2019 23:06

erofeev
Aday Memur

YDS istenen kadroları yazacak olan var mı? B ve C seviyesi istenen kadrolar var

11 Temmuz 2019 23:37

kimmuhhh
Kapalı

Maaş konusu benim de kafama takıldı başka rakamları okudum ben de forumda ama bana söylenen bu aynen aktardım

prtn, 1 hafta önce - Alıntıya git
Ben bugün arayıp konuştuğumda bana burada 657 li aynı kadronun %20 fazlası veriliyor dedi asaleti aldıktan sonraki zamdan bahsetmedi ama 6.aydan sonra performansa göre bir zam alındığını okumuştum %8 ile %2 arasında
11 Temmuz 2019 23:39

kimmuhhh
Kapalı

YDS istenen kadroları yazacak olan var mı? B ve C seviyesi istenen kadrolar var

erofeev, 1 hafta önce - Alıntıya git
Ben yazacağım
12 Temmuz 2019 09:00

Smh1
Şef

prtn, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam o vergi dilimli halini söylemiştir belki ben de bir soruşturayım.
12 Temmuz 2019 09:33

sade/hayat
Şube Müdürü

ilk 6 ay sonrasında yüzde 8 başarı zammı ilave edilir

Bu ay alınan düz memur lisans mezunu maaşını yazayım Bes ve Yemek kesintisinden sonra ele kalan 4150 tl. ( Başarı zammı dahildir )

Vergi dilimine girdiğinden maaş düşük gelebilir şu an için. İş olarak rahattır servis yemek kreş var

Mühendis maaşını bilmiyorum

12 Temmuz 2019 09:49

nehayatama
Memur

Ben 87 ile yazdım gelirse artık bakalım.

egemenmakmüh, 1 hafta önce - Alıntıya git

zor hocam. 2019/2 de yine 30lu sayilarda ydsli alim olursa aralikta atanirsiniz.

12 Temmuz 2019 10:10

Dikmet
Aday Memur

düz memurluk yds yok 87.82 puanım

12 Temmuz 2019 11:54

erofeev
Aday Memur

YDS isteyen iki tane iktisat-işletme kadrosu var; biri için B seviye isteniyor (kontenjan: 2), diğeri için C seviye istenmekte(kontenjan: 1). Bunları yazmayı düşünüyorum ama kararsızım. Eğer ki yazacak olan yüksek puanlılar varsa söylesin de ben de boşuna kara kara düşünmeyeyim yazsam mı yazmasam mı diye :)

12 Temmuz 2019 20:45

cnncmrtlr
Aday Memur

mke kimya müh. için ' Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Çalışmasına Engel Bir Durumu Bulunmamak' şartı var. tercih yapacağım fakat ileride hamilelik gibi nedenlerle bu şartı sağlamıyor olursak sorun oluyor mu acaba? bilgisi olan yazabilirse sevinirim. teşekkürler.

12 Temmuz 2019 22:35

Tempt
Yasaklı

makine icin yds b kacla basvuracaksiniz arkadaslar?

nehayatama, 1 hafta önce - Alıntıya git
92,6 ile başvurdum
12 Temmuz 2019 22:36

nehayatama
Memur
92,6 ile başvurdum
Tempt, 1 hafta önce - Alıntıya git

kesin başvurmuşsundur sende ing ne arar la

Toplam 32 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?