Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Temmuz 2019 23:12   

Şanlıurfa merkez ve ilçeler hakkında bilgi

arkadaşlar merhaba, bir sorum olacak şanlıurfa haliliye,karaköprü,siverek,birecik,viranşehir hakkında bilgi verir misiniz?

11 Temmuz 2019 11:50

TonySopranos
Aday Memur

Şanlıurfa nın 3 merkez ilçesi var.Bunlardan en iyisi modernlik ve insanlık bakımından Karaköprüdür.Dahasonra gerçek merkezi denen Haliliye gelir en son da illa merkezde kalıp okula gider gelirim diyeceğin başka işinin pek düşmeyeceği(gezmek dışında) Eyyübiye gelir.Sıralaman bu şekilde olmalı hizmet puanları aynı 3ünün de.İmkanlar bakımından çok fark yok bana kalırsa hem Karaköprü de hem de şu anda Haliliye deoturuyorum.Kiralar iyi bir ev için Haliliye de 1000 ve üstünde.Karaköprü de daha aşağıya da bulabilirsin.Başka il tercihin varsa aklında bana kalırsa oraya git.Çok sıcak be hacı dayanılmaz şekilde

11 Temmuz 2019 13:34

mrt-brs
Aday Memur

Bana sorarsanız eğer sıralamanız iyiyse buraya gelmeyin. 1 yıldır burada görev yapıyorum birçok sıkıntı yaşadım özellikle ev konusunda. Adamlar depozito diye senet imzalatıyor ve tehdit ile o parayı almak için her türlü pisliği yapıyolar. Memur= yolunacak kaz mantığı burada. Yinede siz bilirsiniz hakkınızda hayırlısı

11 Temmuz 2019 21:07

quneshlee
Memur

Şanlıurfa nın 3 merkez ilçesi var.Bunlardan en iyisi modernlik ve insanlık bakımından Karaköprüdür.Dahasonra gerçek merkezi denen Haliliye gelir en son da illa merkezde kalıp okula gider gelirim diyeceğin başka işinin pek düşmeyeceği(gezmek dışında) Eyyübiye gelir.Sıralaman bu şekilde olmalı hizmet puanları aynı 3ünün de.İmkanlar bakımından çok fark yok bana kalırsa hem Karaköprü de hem de şu anda Haliliye deoturuyorum.Kiralar iyi bir ev için Haliliye de 1000 ve üstünde.Karaköprü de daha aşağıya da bulabilirsin.Başka il tercihin varsa aklında bana kalırsa oraya git.Çok sıcak be hacı dayanılmaz şekilde

TonySopranos, 2 ay önce - Alıntıya git

yorumlarınız için teşekkür ederim hocam. il merkezinden çok aklımda birecik ve siverek var. sıcağı sever, soğuktan hoşlanmam :). birecik nasıldır ?

11 Temmuz 2019 21:08

quneshlee
Memur

Bana sorarsanız eğer sıralamanız iyiyse buraya gelmeyin. 1 yıldır burada görev yapıyorum birçok sıkıntı yaşadım özellikle ev konusunda. Adamlar depozito diye senet imzalatıyor ve tehdit ile o parayı almak için her türlü pisliği yapıyolar. Memur= yolunacak kaz mantığı burada. Yinede siz bilirsiniz hakkınızda hayırlısı

mrt-brs, 2 ay önce - Alıntıya git

ilçe olarak nerede görev yapıyorsunuz hocam ?

11 Temmuz 2019 22:42

TonySopranos
Aday Memur

Birecik i çok bilmiyorum hocam küçük bir yer Antep edaha yakın.Siverek i yazmanızı çok önermem duyduğum kadarıyla pek tercih edilecek bir yer değil.İkisi arasında Birecik derdim ama merkezde olmak herşeyerağmen iyi ya benim açımdan

11 Temmuz 2019 22:46

quneshlee
Memur

Birecik i çok bilmiyorum hocam küçük bir yer Antep edaha yakın.Siverek i yazmanızı çok önermem duyduğum kadarıyla pek tercih edilecek bir yer değil.İkisi arasında Birecik derdim ama merkezde olmak herşeyerağmen iyi ya benim açımdan

anladım, teşekkür ederim tekrardan. sıralamam ilk 140 içinde biraz daha merkezi araştırayım hocam. bilgilerinize, yorumlara açığım.

12 Temmuz 2019 22:34

quneshlee
Memur

güncel

14 Temmuz 2019 23:50

ibrahim6321
Aday Memur

Birecik benim memleketim. Güzel yerdir öneririm hocam

15 Temmuz 2019 14:49

siverekli.turkceci
Aday Memur

Siverek hakkında yanlış duyumlarda bulunmuşsunuz sayın hocam. Bu bölgede bir memurun yaşayabileceği en güzel ilçelerden biridir Siverek. Bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
16 Temmuz 2019 08:52

mrt-brs
Aday Memur

ilçe olarak nerede görev yapıyorsunuz hocam ?

quneshlee, 2 ay önce - Alıntıya git

Merkez

16 Temmuz 2019 09:02

112açm
Aday Memur

Hocam bende Viranşehir deyim Suruç ve Viranşehir seenekleriniz arasınd olmasın Siverek ve Ceylanpınar'da da yaşadım siverek elit de yaşanılır ama Ceylanpınar'da pek iç açıcı değil

16 Temmuz 2019 12:05

neolacakbuhalim
Aday Memur

Hocam Urfa o bölgede genel anlamda atanabilecegin en iyi yerlerden biridir. İlçelerini çok bilmiyorum ama ben merkezde rahatım. İnsanlar iyi ve sıcakkanlı. Öğretmeni el üstünde tutuyorlar. Yardımsever insanlar fazla. Tabi bu biraz onlara yaklasimınızla da ilgili bir durum.

16 Temmuz 2019 22:03

quneshlee
Memur

Hocam bende Viranşehir deyim Suruç ve Viranşehir seenekleriniz arasınd olmasın Siverek ve Ceylanpınar'da da yaşadım siverek elit de yaşanılır ama Ceylanpınar'da pek iç açıcı değil

112açm, 1 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim hocam. sırasıyla haliliye, birecik ve siverek ilçelerini yazmayı düşünüyorum.

16 Temmuz 2019 22:04

quneshlee
Memur

Birecik benim memleketim. Güzel yerdir öneririm hocam

ibrahim6321, 1 ay önce - Alıntıya git

herkes olumlu yorum yapıyor hocam, içim kaynadı benimde :)

16 Temmuz 2019 22:08

quneshlee
Memur

Hocam Urfa o bölgede genel anlamda atanabilecegin en iyi yerlerden biridir. İlçelerini çok bilmiyorum ama ben merkezde rahatım. İnsanlar iyi ve sıcakkanlı. Öğretmeni el üstünde tutuyorlar. Yardımsever insanlar fazla. Tabi bu biraz onlara yaklasimınızla da ilgili bir durum.

neolacakbuhalim, 1 ay önce - Alıntıya git

Öğretmeni el üstünde tutuyorlar.

bu söylemi birkaç kişiden daha duydum hocam. bu dönemde başlı başına tercih sebebi. inşallah hayırlısı olur hakkımızda. teşekkür ederim hocam yorumların için.

Toplam 15 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?