Editörler : muhtesem32
11 Temmuz 2019 18:14   

Sınavlara hazırlanma yöntemleri

Merhabalar,

Ben Kamu yönetimi iktisat bölümü okuyorum lakin bir türlü başarıyı yakalayamıyorum. Sizler bu Açıköğretim konusunda daha bilgilisinizdir diye düşünüyorum. Bu konu da bana akıl verir misiniz?

Genelde AÖF Web sitesinden videolara bakarak çalışıyorum.

Yardımcı olursanız memnun olurum...

Saygılar

11 Temmuz 2019 21:14

hayalet1000
Aday Memur

Sadece videolar yeterli olmayabilir,aöf ekampüs de ders notları,çıkmış sorular,sorular var.bunları tavsiye ederim,son sınıf olarak yardımcı kaynaklarda faydalıdır,tekrar da önemli.İnşaallah hayırlısı başarıya ulaşırız,

11 Temmuz 2019 21:53

aguli
Aday Memur

Merhaba, sayısal dersler için imkanınız varsa dersaneye gitmenizi tavsiye ederim.

11 Temmuz 2019 23:19

turkona53
Aday Memur

Tavsiyeleriniz için Teşekkür ediyorum.

İnşaallah @hayalet1000..

@aguli, Matematikten sürekli başarısız olduğum için yerine sosyal bilimlerin temel kavramaları dersini verdiler. Muhasebe dersinden de zar zor geçtim. Maalesef dershaneye gidemem zamanım yok. Ancak akşamları boş oluyorum...

14 Temmuz 2019 21:15

aguli
Aday Memur

Dersanede dersler genelde haftanın bir günü 2 saat olarak işeniyor o da akşam saatlerinde oluyor genelde. Muhasebe dersini geçmişsiniz önünüzde muhasebe 1 ve istatistik var sanırım. Bu dersler için ders alabilirsiniz. Ayrıca konunun başına dönersek, geçen yıla kadar AÖF'te yardımcı kaynaklar çok iş görüyordu ama şimdi AÖF'te sistem değişti yardımcı kaynakların fazla bir önemi kalmadı AÖF kampüste dijital olarak her türlü materyel mevcut.

Toplam 4 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?