Editörler : hopaliSafak Vaktii
12 Temmuz 2019 12:42   

15 Temmuz'da idareci ek dersi

15 Temmuz'da idarecilere ek ders ödemesi yapılır mı?

12 Temmuz 2019 13:33

gokhan3353
Aday Memur

yapılmaz

12 Temmuz 2019 13:45

murattkucukk
Genel Müdür

Okul varken öğretmen 30 saat dere girip bir tarafından ter akarken siz toplantım var ayağına gezdiğiniz kahvaltı yaptığınız,yan tarafta öğretmen 40 öğrenci ile cebelleşirken siz odanızda youtube den komik videolar izlediğiniz,dizi bölümleri bitirdiğiniz,okul yokken de 4 idareci varsa okula sırayla geldiğiniz günlere sayın hocam:)))

12 Temmuz 2019 13:52

röntgen4444
Aday Memur

Okul varken öğretmen 30 saat dere girip bir tarafından ter akarken siz toplantım var ayağına gezdiğiniz kahvaltı yaptığınız,yan tarafta öğretmen 40 öğrenci ile cebelleşirken siz odanızda youtube den komik videolar izlediğiniz,dizi bölümleri bitirdiğiniz,okul yokken de 4 idareci varsa okula sırayla geldiğiniz günlere sayın hocam:)))

murattkucukk, 1 hafta önce - Alıntıya git

ne bu düşmanlık arkadaş madem çok zorunuza gidiyor sınava girin idareci olun sorumluktan kaçıp konuşmayı ne kadar çok seviyorsunuz

12 Temmuz 2019 13:55

murattkucukk
Genel Müdür

Hangi sorumluluk canım?Düşman değilim ama idari kesimi denetleyen bir yapı yok okularda ve çoğu da istediği gibi at koşturuyor,mülakata girmeyenlere bile 90 verilen girenlere 45-50 verilen ve böylece müdür yardımcısı müdür olan kişiler mi sorumluluktan bahsediyor,bu arada neden zorunuza gitti?Siz işinizi düzgün yapıyorsanız neden alınıyorsunuz?

12 Temmuz 2019 14:00

pikacupokemon
Memur

Hangi sorumluluk canım?Düşman değilim ama idari kesimi denetleyen bir yapı yok okularda ve çoğu da istediği gibi at koşturuyor,mülakata girmeyenlere bile 90 verilen girenlere 45-50 verilen ve böylece müdür yardımcısı müdür olan kişiler mi sorumluluktan bahsediyor,bu arada neden zorunuza gitti?Siz işinizi düzgün yapıyorsanız neden alınıyorsunuz?

öğretmeni sınıfta denetleyen bir yapı var mı? siz sınıfa girdiğiniz de nerden bilelim ders anlattığınızı ? belki telefondan youtube izliyorsun?

o yüzden açıklamanız gösteriyorki bulunduğunuz okulda ki idareciler ile aranız da problem var!

Size tavsiyem genelleme yapmayın, ya da yaptığınız genellemenin doğruluğunu inanıyorsanız rahat edeceğiniz idareciliğe sınava girerek geçmeye çalışın.

12 Temmuz 2019 14:06

murattkucukk
Genel Müdür

öğretmeni sınıfta denetleyen bir yapı var mı? siz sınıfa girdiğiniz de nerden bilelim ders anlattığınızı ? belki telefondan youtube izliyorsun?

o yüzden açıklamanız gösteriyorki bulunduğunuz okulda ki idareciler ile aranız da problem var!

Size tavsiyem genelleme yapmayın, ya da yaptığınız genellemenin doğruluğunu inanıyorsanız rahat edeceğiniz idareciliğe sınava girerek geçmeye çalışın.

pikacupokemon, 1 hafta önce - Alıntıya git

Öğretmeni sınıfta öğrenci de denetler idareci de veliler de her türlü boş oturyor veya işini yapmıyorsa o olay her türlü yansır hemen,boşuna böyle örnek verip de kendinizi rezil etmeyin derim hocam:)) Ama siz idareci odanızda dizi bölümleri bitirirken kimse denetleyemez,ha ben işimi çok seviyorum yazılı yapmayı konu anlatmayı güzel dönütler almayı idarecilik genellikle yatıp para almak isteyenlerin yeridir,ayda yılda bir okula temmuz ağustos ta işiniz düşer bir gidersiniz ki bizim tatilimiz yok diye ağlayan idareciler ya okula yemek partileri düzenliyordu ya da yokturlar çünkü bir hafta biri geliyordur öbür hafta biri haaa biraz sıkı bir yer ise de 1 gün gelmez diğeri idare eder haaa bu esnada da full ek ders almayı ihmal etmezler ama aldığınız parayı gönül rahatlığı ile yiyebiliyorsanız ne mutlu!.. (işini iyi yapmayanlar için diyorum) Son olarak da sınava girin demişsiniz sınava girsem de başarılı olamam çünkü herhangi bir sendikam veya tanıdığım biri yok,kaldı ki mülakata gitmeyen arkadaşım 95 aldı ya siz neyin kafasını yaşıyor da artistlik yapıyorsunuz?

12 Temmuz 2019 14:07

röntgen4444
Aday Memur

Sen de at koştur gir sınava ne mülakatı sınav puanı yüzde seksen etkili kendine güveniyorsun anladığım kadarıyla gir sınava istediğini yap bakalım burdan bilmeden konuşarak o işler öyle olmuyor iş güvenliğidir mutemetliğidir milletin isteğine gire ders pragramıdır ne yaparsak yapalım mutlu olmayan öğretmenidir seni düşman edine velilerdir senden rica ediyorum sınava gir ve idareci ol

12 Temmuz 2019 14:07

gzgn0782
Aday Memur

15 temmuz resmi tatil ek ders yazılmaz resmi tatillerde ek dersin yazılıp yazılmayacağını bir idarecinin bilmemesi tuhaf bişey laf olsun diye mi böyle bi başlık açıyonuz anlamıyorum

12 Temmuz 2019 14:16

murattkucukk
Genel Müdür

Sen de at koştur gir sınava ne mülakatı sınav puanı yüzde seksen etkili kendine güveniyorsun anladığım kadarıyla gir sınava istediğini yap bakalım burdan bilmeden konuşarak o işler öyle olmuyor iş güvenliğidir mutemetliğidir milletin isteğine gire ders pragramıdır ne yaparsak yapalım mutlu olmayan öğretmenidir seni düşman edine velilerdir senden rica ediyorum sınava gir ve idareci ol

röntgen4444, 1 hafta önce - Alıntıya git

"iş güvenliğidir

mutemetliğidir milletin isteğine gire ders pragramıdır ne yaparsak

yapalım mutlu olmayan öğretmenidir" bu saydıklarınız her gün yaşanan şeyler değil yani öyle bir bahsetmişsiniz ki gece gündüz sorun yaşıyorsunuz bu kadar kötüyse istifa edip 30-40 kişilik sınıflara girip ders anlatın hocam madem böylesi yıpratıcı bir hal almış bu durum,lütfen istifa edin lütfennnn:))))

12 Temmuz 2019 14:23

röntgen4444
Aday Memur

bizlerde öğretmenlikten geldik idareci doğmadık o yüzden 30-40 kişi klişesini yazma boşa şurda 2 yıldır idareciyim daha ama senin idareciliği tatman lazım dene derim ya da bırak bilenler yazsın

12 Temmuz 2019 14:52

tarsusrad
Aday Memur

Bu ifade, soruyu soran kişiye cevap niteliği taşıyorsa,bilinsin ki, soruyu soran kişi idareci değil. Kaldı ki; çevrenizde gözlemlediğiniz densiz kişilerden hareketle tüm idarecileri töhmet altında bırakmak da sizin tabirinizle "artistik davranış"ın en bariz örneğidir.

12 Temmuz 2019 15:05

murattkucukk
Genel Müdür

bizlerde öğretmenlikten geldik idareci doğmadık o yüzden 30-40 kişi klişesini yazma boşa şurda 2 yıldır idareciyim daha ama senin idareciliği tatman lazım dene derim ya da bırak bilenler yazsın

röntgen4444, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ben tatmadım bilmiyorum diyelim sen de şikayetçi isen istifa et boş yapma istersen :))

12 Temmuz 2019 15:10

murattkucukk
Genel Müdür

Bu ifade, soruyu soran kişiye cevap niteliği taşıyorsa,bilinsin ki, soruyu soran kişi idareci değil. Kaldı ki; çevrenizde gözlemlediğiniz densiz kişilerden hareketle tüm idarecileri töhmet altında bırakmak da sizin tabirinizle "artistik davranış"ın en bariz örneğidir.

tarsusrad, 1 hafta önce - Alıntıya git

Soran kişi idareci değilse 15 temmuz ek dersi niye alsın ki ya da neden soruyor?Ayrıca böyle bir diller cveap yazınca bu idarecileri aklamış olmuyor ya hocam Allah aşkına okul rahat takıldığınızda kim ne diyor size ya da diyebiliyor?Neden boşuna bu savunma moduna geçtiniz anlamış değilim,milli eğitimde müdür ve yardımcılarını denetleyen bir kurum bir merci yok,bir okulda istedikleri gibi davaranbiliyorlar bu bir gerçek en iyisinde de en kötüsünde de bu rahatlık var,3-5 yazı işi ya da senin belli dönemlerinde olan evrak yoğunluğu ile fiili öğretmenlik yapan kişilerin işini bir tutyor olmazsınız,neden bu tavır?

12 Temmuz 2019 15:31

pikacupokemon
Memur

Öğretmeni sınıfta öğrenci de denetler idareci de veliler de her türlü boş oturyor veya işini yapmıyorsa o olay her türlü yansır hemen,boşuna böyle örnek verip de kendinizi rezil etmeyin derim hocam:)) Ama siz idareci odanızda dizi bölümleri bitirirken kimse denetleyemez,ha ben işimi çok seviyorum yazılı yapmayı konu anlatmayı güzel dönütler almayı idarecilik genellikle yatıp para almak isteyenlerin yeridir,ayda yılda bir okula temmuz ağustos ta işiniz düşer bir gidersiniz ki bizim tatilimiz yok diye ağlayan idareciler ya okula yemek partileri düzenliyordu ya da yokturlar çünkü bir hafta biri geliyordur öbür hafta biri haaa biraz sıkı bir yer ise de 1 gün gelmez diğeri idare eder haaa bu esnada da full ek ders almayı ihmal etmezler ama aldığınız parayı gönül rahatlığı ile yiyebiliyorsanız ne mutlu!.. (işini iyi yapmayanlar için diyorum) Son olarak da sınava girin demişsiniz sınava girsem de başarılı olamam çünkü herhangi bir sendikam veya tanıdığım biri yok,kaldı ki mülakata gitmeyen arkadaşım 95 aldı ya siz neyin kafasını yaşıyor da artistlik yapıyorsunuz?

sendikam yokken sınava girdim ve başarılı oldum ! Karşımda bir öğretmen modelini göremediğim için tartışma benim açımdan bitmiştir. Saygılar.

12 Temmuz 2019 16:27

devr-isaltanat
Memur

1. Meb hattından video yada youtube izlenemez.2.Yalnız sizin bir tarafınızdan değil hakkıyla çalışan tüm idarecierin herbir yerinden ter akıyor.

3.madem bundan eminsiniz idarecilerinizi şikayet etseydiniz.Topluma ve öğrencilerine karşı sorumlu hisseden bunu yapardı.4.Bipolar,şizofren,tacizci öğretmenlerle(tabiiki istisna kişiler bunlar) uğraşmaktan perişan olmuş idarecilerin hakkında ne diyeceksiniz.

5.Nöbet tutmayayayım diye her nöbetinde rapor alan,sınıfa girdiğinde şurdan şuraya okuyun özet çıkarın diyen istisnai öğretmenlere bakarak tüm öğretmenler böyledir mi diyelim sizin gibi.

12 Temmuz 2019 23:33

araftaki vatandaş
Aday Memur

murattkucukk nickli kullanıcı her başlığın altına nefretini kusuyor. aşağılık kompleksi olduğunu düşünüyorum. muhtemelen normal hayatında ezik, silik bir tip. burada gelip insanları tahrik ediyor. :)

kendine iyi bak troll kardeş. senden hoca falan olmaz.

13 Temmuz 2019 00:26

birögretmen33
Aday Memur

murattkucukk adlı arkadas. sen sınıfta da öğrencilere böyle davranıyorsan( önyargılı ) yazık o öğrencilere. kücük düşünme büyük düşün.

13 Temmuz 2019 08:57

handyun
Aday Memur

O halde maçan yiyorsa 1 gün yapsana
13 Temmuz 2019 12:54

Shangrilla
Aday Memur

Hayır sanki idareciler gökten zembille iniyor okullara. Hepimiz öğretmeniz. Öğretmenin öğretmene olan bu düşmanlığını hiçbir zaman anlayamayacağım. İdareciler yan gelip yatıyor diye atıp tutan zihniyetin bir idareci ile konuşup üstünde ne tür görevler ve sorumluluklar olduğunu sormasını isterim. Öğretmenliğin de idareciliğin de kendine göre avantajları ve dezavantajları var ancak mental rahatlık bakımından öğretmenlik kesinlikle daha üstün.

Toplam 19 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?