Editörler : crops35

kopcik123
Memur
23 Temmuz 2019 15:48

https://forum.memurlar.net/konu/2373501

herkes burada toplanıyor sizde gelin arkadaşlar ortak bir yerde konuşalım

Ibrclk
Aday Memur
25 Temmuz 2019 10:18

Arkadaşlar ben 112ye başvurmadm ama sayfada haklı isyanlarınızı okuya okuya bilinç altıma yerleşti rüya gördüm açıklanmıştı benim rüyalarımda gerçekleşir genelde haftaya kadar açıklanır düşüncesindeym

burcu3512
Aday Memur
25 Temmuz 2019 13:43

İnşallah dedğiniz gibi olur dışardan bir göz olarak bizi anlamanız ne kadar güzel keşke bakanlıklarda bu kadar anlayışlı olsa

Ibrclk, 5 yıl önce

Arkadaşlar ben 112ye başvurmadm ama sayfada haklı isyanlarınızı okuya okuya bilinç altıma yerleşti rüya gördüm açıklanmıştı benim rüyalarımda gerçekleşir genelde haftaya kadar açıklanır düşüncesindeym

Baho21
Şef
25 Temmuz 2019 14:23

kendini Hz Yusuf zannedenler kervanına biri daha...
Ibrclk, 5 yıl önce

Ibrclk
Aday Memur
25 Temmuz 2019 16:45

Baho saçma sapan konuşma boş yapma arkadaşım ben sadece düşüncemi ve küçük bi rüyamı söyledm dini konuya karıştırıp dikkat çekmenin anlamı yok başka yollara başvur :))

Baho21
Şef
25 Temmuz 2019 18:03

yallah yallah tazik
Ibrclk, 5 yıl önce

Baho saçma sapan konuşma boş yapma arkadaşım ben sadece düşüncemi ve küçük bi rüyamı söyledm dini konuya karıştırıp dikkat çekmenin anlamı yok başka yollara başvur :))

işbarabogu
Aday Memur
25 Temmuz 2019 18:05

Ya kardeş çok boş yapmışssın rüyalarım çıkar birde diyo sen kahinmisin ?

Ibrclk, 5 yıl önce

trci51
Aday Memur
25 Temmuz 2019 19:26

cahille sohbet etmek onu sırtında taşımaktan daha zordur

Baho21
Şef
25 Temmuz 2019 20:03

Küçük bir bilgi: rüya yorumlama Allah'ın peygamberlere verdiği üstün bir güçtür tıpkı peygamberlere verdiği mucize gibi. Onun için gayb,mucize,rüya yorumlama gibi şeyler ancak vahiy yoluyla peygamberlere verilen insanların hidayeti için kullanılan Allah'ın verdiği üstün güçtür. Rüyadan ancak ders çıkarılır iyisiyle kötüsüyle...Yani ben rüyamda kendimi öldü gördüm veya biri öldü deyince bunun olacağına dair kesin bir şey diyemezsin ancak ölümün bir gün mutlaka bizi bulacağını dusunerekten kendi hayatımıza hayra yönelik bir ders çıkarabiliriz.

Baho21
Şef
25 Temmuz 2019 20:07

ve şunu da eklemek isterim...Benim hayatım ölümüm her şeyim din üzere kurulu olan İslam adına olsun. onun için günlük hayatta yaşadığımız her şey din üzerine kuruludur.
Baho21, 5 yıl önce
yallah yallah tazik

Ibrclk
Aday Memur
25 Temmuz 2019 23:56

Vay arkadaş bi rüya gördüm ve rüyam çıkıyor dedim neler yazmışlar ya başka işiniz yok mu milleti eleştirmekten rüyaların cıkmadı için haşa haşa peygamber olmanıza gerek yok ve ben rüyam kesin cıkacak diye birşey söylemedm genelde çıkar dedim rüyaların çıkması için kahin olmakta gerekmiyor içiniz temiz olsun kin ve fesatlık olmasın içinizde tabi bu demek değildir rüyaların hepsi doğru çıkar ama benim genelde doğru çıkar dedim neden bu sizi rahatsız etti anlamadım ben iyi niyetimle birşey yazdım keşke burcu3512 arkadaşımız gibi iyi niyetli olabilseydinz yani ben kötü birşey de demedim ama neden böyle saçma bi tepki verildi anlamış değilim neyse önyargılaeınızla kalın herkes benim verdiğim tepkiyi vermez saygılar

karakayotti
Aday Memur
26 Temmuz 2019 00:04

Gardaşlar, adama ters cevap vermeyin lanetlemesin bizi :-) Allah belamızı vermiş vereceği kadar 4 ay olacak bekliyoruz. Mülakata hepimiz mi abdestsiz gittik arkadaş :-) (Ibrclk gardaş sen alınma, kafayı kırdık biz )

Ibrclk
Aday Memur
26 Temmuz 2019 00:33

Yani ben bu mülakata girmedim ve iyi niyetimle bişey yazdım ama bazıları artniyet aradı herkesi kendileri gibi gören insanlar varnmş neyse polemiğe girmeyecem inş en kısa zamanda açıklanırda hakkınızda hayrlısı diyeyim ne diyim :))

Ibrclk
Aday Memur
28 Temmuz 2019 14:18

3 gün önce yazmştm rüya gördüm açıklanacak haftaya kadar 3 gün geçti açıklandı bazılarında yok sen kahin misin yok bilmem nesin falan diyenler oldu bu da size kapak olsun bırakıyorum kapağı alırsınız :))

AtanamayanTeknisyen
Aday Memur
28 Temmuz 2019 15:03

https://www.google.com.tr/amp/s/www.memurlar.net/haber/98258/mulakatta-elenen-aday-ne-yapmali.html%3famp=1

Öncelikle gerçekten hakkıyla atanan arkadaşlara hayırlı olsun. Arkadaş çoğu kişi hakkıyla atanmadı torpille atanan çok kişi var puanlar ortada. Neye göre verildi bu puanlar. Saçma sapan sorular sordular herkesin bileceği. Sonra kimine 90 kimine 60 puan veriyorlar. Ben bu işin peşini bırakmayıp mahkemeye kadar götürecem. Hakkımızı arayalım arkadaşlar. Ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi.

memuristann
Aday Memur
28 Temmuz 2019 15:38

Beni ark olarak ekle. Mulakat zamanlari tercih zamanlari yorumlasiriz 😄😄😄😄

Ibrclk, 5 yıl önce

3 gün önce yazmştm rüya gördüm açıklanacak haftaya kadar 3 gün geçti açıklandı bazılarında yok sen kahin misin yok bilmem nesin falan diyenler oldu bu da size kapak olsun bırakıyorum kapağı alırsınız :))

Baho21
Şef
29 Temmuz 2019 14:20

Sen rüya gördüğün için mj açıklandı. :) yaw nasıl insanlarsiniz:) nerdeyse ben evliyayim diyeck seviyeye geldin. evinin duvarına yazı yaz bari rüya gördüğüm her şey çıkıyor diyeeee :) sizlere gülüyorum yaa vallahi billahi
Ibrclk, 5 yıl önce

Ibrclk
Aday Memur
29 Temmuz 2019 14:56

Ben rüya gördüğüm için açıklanmadı zaten açıklanacaktı benimde rüyama denk geldi demek yani bunun için evliya kahin olmana gerek yok 2.kapağı bıraktım al cnm :)

Baho21
Şef
29 Temmuz 2019 18:24

kapakları ben çoktan kapattım haberiniz bile yoktu :) neyse neyse nasıl rüya görmek istiyorsan gör bakalım
Ibrclk, 5 yıl önce

Ben rüya gördüğüm için açıklanmadı zaten açıklanacaktı benimde rüyama denk geldi demek yani bunun için evliya kahin olmana gerek yok 2.kapağı bıraktım al cnm :)

Ibrclk
Aday Memur
29 Temmuz 2019 18:55

İzin verdiğin için tşkrler :))

Toplam 65 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi