Editörler :
19 Temmuz 2019 16:22

Hannibalın Kuzusu
Aday Memur

Büyük küçük harf ayrımı veya imla yok sınavda istediğin gibi dümdüz yazabilirsin

cenk12345, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu dediğiniz sınav imlasız olursa geçerli değil mi? İmlalı olma ihtimali de var ama

19 Temmuz 2019 16:42

Mihriye06
Aday Memur

önceden klavye sınavına girmiş arkadaşlar bir sorum var size. Sınav metni paragraflar halinde mi oluyor yoksa paragraf olmadan düz devam mı ediyor metin?

Hannibalın Kuzusu, 1 ay önce - Alıntıya git

Imlasiz olduğu için paragraf varsa bile siz dümdüz yazıyorsunuz.

19 Temmuz 2019 16:44

Mihriye06
Aday Memur

Büyük küçük harf ayrımı veya imla yok sınavda istediğin gibi dümdüz yazabilirsin

cenk12345, 1 ay önce - Alıntıya git

Imlali ya da imlasiz olma durumu komisyondan komisyona değişiyor diye biliyorum ama genelde imlasiz yapıyorlar. Sıralama yayınlandıktan sonra imlali mı imlasiz mı olacak onu da açıklıyorlar genelde.

19 Temmuz 2019 16:53

nuri009
Aday Memur

klavye sınavıyla alakalı olarak sınavda bileklerin ağrımaması için bileklik takarak girsem sıkıntı olur mu ?

19 Temmuz 2019 17:32

Mihriye06
Aday Memur

klavye sınavıyla alakalı olarak sınavda bileklerin ağrımaması için bileklik takarak girsem sıkıntı olur mu ?

nuri009, 1 ay önce - Alıntıya git

Istediginiz gibi girebilirsiniz sıkıntı olacağını sanmıyorum.Ama bileginiz de ağrımaz bence ya :)

19 Temmuz 2019 17:47

Hannibalın Kuzusu
Aday Memur

Imlasiz olduğu için paragraf varsa bile siz dümdüz yazıyorsunuz.

Mihriye06, 1 ay önce - Alıntıya git

Klavye analiz sitesini biliyor musunuz? Orada imlalı yazarken paragraf durumunu anlayamadım

19 Temmuz 2019 17:53

nuri009
Aday Memur

Istediginiz gibi girebilirsiniz sıkıntı olacağını sanmıyorum.Ama bileginiz de ağrımaz bence ya :)

Mihriye06, 1 ay önce - Alıntıya git

bilek ağrısı derken klavye de yazarken bileklerim yukarı da değilde masanın üzerinde duruyo o yüzden biraz ağrı yapmakta bileklik takınca yumuşak olduğu için sıkıntı olmuyor yazarken cevap için teşekkürler.

19 Temmuz 2019 19:05

Cnurcan
Aday Memur
Mersine başvuran var mı
Toplam 28 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?