Editörler :
12 Temmuz 2019 16:46   

Başvuruda askerlik durum belgesi

Arkadaşlar bugün beni antalya cte katipliğinden aradılar ben posta ile göndermiştim başvuru formumda bedelli er olarak yaptığımı yazdım beni aradılar e devletten barkodlu askerlik durum belgemi istediler ve yolladım maille. ben mübaşirlik ve icra katipliğine de başvurdum onlara da formda yazdım bedelli er diye ama arayıp istemediler bu tarz bir şey sizden istendi mi yoksa arayıp sormalı mıyım adliyeyi?

12 Temmuz 2019 17:05

1meto1
Aday Memur

onlarda gerek yok, hatta İKM ye başvuran arkadaş vardı o bile vermedi ilanda ne yazıyorsa o

12 Temmuz 2019 17:08

123asdf
Aday Memur

onlarda gerek yok, hatta İKM ye başvuran arkadaş vardı o bile vermedi ilanda ne yazıyorsa o

1meto1, 2 hafta önce - Alıntıya git

işte ben cte katipliği ilanında da göremedim o yüzden konu açma gereği duydum korktum açıkçası acaba başvurumu saymazlar diye mi çünkü bana telefonda maille gönderin de başvuruda sıkıntı çıkmasın dendi belki sadece bedelli erlerden istiyorlardır diye düşündüm o yüzden konusunu açayım dedim bilgi için teşekkürler size de.

12 Temmuz 2019 17:48

1meto1
Aday Memur

işte ben cte katipliği ilanında da göremedim o yüzden konu açma gereği duydum korktum açıkçası acaba başvurumu saymazlar diye mi çünkü bana telefonda maille gönderin de başvuruda sıkıntı çıkmasın dendi belki sadece bedelli erlerden istiyorlardır diye düşündüm o yüzden konusunu açayım dedim bilgi için teşekkürler size de.

123asdf, 2 hafta önce - Alıntıya git

Başvuru yerindeki duvarda yazıyordu sordum askerlik durum belgesi ilanda yok dedim oradaki memur arkadaş varsa ver dedi yoksa sıkıntı yok dedi

12 Temmuz 2019 18:17

123asdf
Aday Memur

Başvuru yerindeki duvarda yazıyordu sordum askerlik durum belgesi ilanda yok dedim oradaki memur arkadaş varsa ver dedi yoksa sıkıntı yok dedi

1meto1, 2 hafta önce - Alıntıya git

Anladım teşekkür ederim. İnşallah sıkıntı olmaz.

Toplam 4 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?