Editörler :
12 Temmuz 2019 17:58   

Balıkesir Hk.

BALIKESİR HAKKINDA BİLGİ VEREBILECEK ?? Ozellıkle merkez hakkında

13 Temmuz 2019 14:44

ErSon0610
Aday Memur

Kardes sen kafayı mi yedin sürekli balikesir hakkında diye başlık açıyordu balikesir i yazmasaydin bikmiyorsan

13 Temmuz 2019 14:49

Emniyett
Aday Memur

Kardes sen kafayı mi yedin sürekli balikesir hakkında diye başlık açıyordu balikesir i yazmasaydin bikmiyorsan

ErSon0610, 2 hafta önce - Alıntıya git
Ne dion ellam kullem bıseyler yazmıssın önce konusmasını ,yazmasını ogren sonra cevap ver
13 Temmuz 2019 14:53

ErSon0610
Aday Memur

Kardeş sen kafayı mi yedin sürekli Balikesir hakkında başlık açıyorsun? Balıkesir i yazmasaydin şehri bu kadar bilmiyorsan..

Oldu mu düzelttim şimdi sen cevap ver bakalım

13 Temmuz 2019 16:26

Emniyett
Aday Memur

Kardeş sen kafayı mi yedin sürekli Balikesir hakkında başlık açıyorsun? Balıkesir i yazmasaydin şehri bu kadar bilmiyorsan..

Hayırdır sayfa babanın yeri falan mı da hesap soruyorsun Ben de orasını anlamadım. Aydınlatır mısın rica etsem
13 Temmuz 2019 18:27

Narkostim
Aday Memur
Gerilemeye gerek yok kardeşlerim abilerim ben 1 sene merkezde çalıştım Balıkesir güzel bir şehir büyük bir şehir değil kiralarda biraz tuzlu genellikle Bahçelievler, plevne veya paşaalanı mahalleri iyidir. Yayladağ isimli bir avm si var (bir tane daha avm yapıyorlarmış ama görmedim) avm yeterli çalışma saatleri iyiydi 2018 de şuan ne bilmiyorum ama çakma12/36 olması lazım sessiz sakin fazla iş olmayan güzel bir yer. Hayırlı uğurlu olsun
13 Temmuz 2019 18:39

Emniyett
Aday Memur
Gerilemeye gerek yok kardeşlerim abilerim ben 1 sene merkezde çalıştım Balıkesir güzel bir şehir büyük bir şehir değil kiralarda biraz tuzlu genellikle Bahçelievler, plevne veya paşaalanı mahalleri iyidir. Yayladağ isimli bir avm si var (bir tane daha avm yapıyorlarmış ama görmedim) avm yeterli çalışma saatleri iyiydi 2018 de şuan ne bilmiyorum ama çakma12/36 olması lazım sessiz sakin fazla iş olmayan güzel bir yer. Hayırlı uğurlu olsun
Narkostim, 2 hafta önce - Alıntıya git
Eyvallah sagolasın dostum ,
13 Temmuz 2019 18:40

Emniyett
Aday Memur

Bu yazanın balıkesir le ilgili yarası var galıba
16 Temmuz 2019 20:03

Emniyett
Aday Memur
Güncell
Toplam 8 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?