Editörler :
26 Temmuz 2019 13:42

kpssadayları
Aday Memur

Mrb ben hemşireyim bir yılımı doldurdum eşim jandarma uzm çavuş ama onlar 5 yıllık sözleşme imzalıyorlar yani sözleşmeli personel olarak geçiyo ek 3 te kadrolu olması ibaresi var bu benim atamamda sıkıntı yaratır mı yani sözleşmeli olduğu için asker de olsa o mu bana tabi olacak bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.

syıldırm, 1 ay önce - Alıntıya git
Asker olduğu için siz ona tabi olursunuz onun gelme durumu olmayacağı için . iki sözleşmelide eş durumunda daha alt bölgede olan eşin yanına tayin isteniyor diye biliyorum
26 Temmuz 2019 13:43

kpssadayları
Aday Memur

Benim anlayamadığım. Sadece görev belgesi yeterli değil mi? Ben polis memuruyum eşim yanıma tayin isteyecek. Ben görev belgesinin yanında Ek-3 formunu doldurup eşime mi göndermem gerekli yoksa eşim mi dolduracak o ek-3 formunu?

Kahlifa, 1 ay önce - Alıntıya git
Siz ek 3 eşiniz pbs çıktısını imzalatacak . Bize de görev belgesi verildi ama formuda doldurup imzalattırdık üçünü yolladık
26 Temmuz 2019 13:57

ezgi55
Aday Memur

mrb eşiniz sözleşmeli astsubay mı kadrolu mu yani sözleşmeli olsa da gidebilir miyiz eşimizin yanına

syıldırm, 1 ay önce - Alıntıya git

eşim sözleşmeli ama 926 sayılı tsk kanuna tabiymiş atama özlük gibi konularda yani muazzaf astsubayların kanuna(kadrolu) . oyüzden atamada bi sıkıntı olmayacağını düşünüyoruz.

28 Temmuz 2019 20:54

Hemşireistanbulkonya
Aday Memur

Eşim kadro karşılığı sözleşmeli olarak belediyede mühendis olarak görev yapıyor belediye başkanı imzalı kurumun başka teşkilatının olmadığını belirten bir yazıyı eke koyarak tercih yaptık ama çıkma ihtimali nedir yada örnekleri varmıdır acaba bilgisi olan varsa lütfen bilgi verebilir misiniz

Toplam 44 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?