Editörler : F16 Gökçen
13 Temmuz 2019 09:37

Vestel V-Kuşağı MT (2019)

Merhabalar,

Başvuru tarihi üzerinden epey bir zaman geçti fakat bu program hakkında online sınav vs. hiçbir gelişme yaşanmadı.

Bilgisi olan var mı? Ne zaman başlar süreç ya da bu sene iptal mi ettiler?

determin3
Aday Memur
15 Temmuz 2019 19:50

Buna başvuru ne zamanlarda oluyor dostum ?

Evernight
Aday Memur
15 Temmuz 2019 23:30

Tam tarihi hatırlamıyorum ama Mayıs civarı başvurmuştuk arkadaşlarla süreçte bir gelişme olmadı.

oculus
Aday Memur
19 Temmuz 2019 14:07

Son başvuru tarihi Haziran sonu olarak gözüküyordu yanlış hatırlamıyorsam. Normalde www.vestelkariyer.com'da başvurduğumuz ilanı da görebiliyorduk ama haziranın sonlarına doğru o da kayboldu. Son başvuru tarihinin 30 Haziran olduğunu varsayarsak üzerinden neredeyse 3 hafta geçmesine rağmen herhangi bir gelişme yok. Olumlu da olsa olumsuz da olsa geri dönüş olur ve herkese mail gider diye tahmin ediyorum. Bekleyelim görelim.

Evernight
Aday Memur
22 Temmuz 2019 21:33

Vestel İK ya mail atmıştım, süreç bitti işe alım yapıldı diye dönüş yaptılar :D Birçok arkadaşımada hiçbir test vs yollanmadı. Heralde aday sayısını çok düşük tuttular ve hızlı bir süreçle alım yaptılar.

oculus
Aday Memur
22 Temmuz 2019 22:34

Çok garip. En azından olumsuz diye bilgilendirme maili atmak çok mu zordu? Teşekkürler bilgi için.

Evernight, 5 yıl önce

Vestel İK ya mail atmıştım, süreç bitti işe alım yapıldı diye dönüş yaptılar :D Birçok arkadaşımada hiçbir test vs yollanmadı. Heralde aday sayısını çok düşük tuttular ve hızlı bir süreçle alım yaptılar.

Leif
Aday Memur
23 Temmuz 2019 09:45

Başvurular arasından alındığını mı düşünüyorsunuz? Formalite icabı açılmış ilanlardan biriydi.

Evernight, 5 yıl önce

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi