Editörler : ayşegül bgm
13 Temmuz 2019 17:23

Lisans Hemşirelik Sıralamaları/Atamalar

Arkadaşlar 2016 - 2018 yılları arası KPSS Lisans hemşirelikten yaklaşık 23bin civarı atama olmuş.Sıralama yaklaşık 33binlerde kapatmış. 2018- 2020 arası yaklaşık 27bin alım olursa sıralama kaç civarı kapatır acaba? 64.61 puanım dolayısıyla umutsuzum. 64lere kadar düşmez diye tahmin ediyorum sizin görüşünüz nedir? Sıralamam 37bin. Üniversite/araştırma hastanelerine başvursam şansım nedir acaba?

Hayalperesthemşire
Müsteşar
13 Temmuz 2019 18:33

Okdr düşmesinin sebebi 2018 tüm alımı bir çırpıda almasaydı seçim var diye sınav öncesi oldu bitti tüm alım, seneye o şekilde olmayablr yani sınav öncesi yılın tüm alımı yapılmayabilir, yapılırsa eğer gitme şansın var son alımlarda, sen kesinlikle şimdiden sınava başla çalışmaya boş durma, üniversite alımları da devlet alımları olup bittikten sonra puanları düşer şuan snn puana hiçbir yer gelmez

Hemşire212121212
Aday Memur
13 Temmuz 2019 19:57

Benm 72 puanla atanma şansım olurmu ya doğu tarafını istiyorum sizin bilgi ve tahminlerinizi cok mantklı buluyorum o yüzden sordum
Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

Okdr düşmesinin sebebi 2018 tüm alımı bir çırpıda almasaydı seçim var diye sınav öncesi oldu bitti tüm alım, seneye o şekilde olmayablr yani sınav öncesi yılın tüm alımı yapılmayabilir, yapılırsa eğer gitme şansın var son alımlarda, sen kesinlikle şimdiden sınava başla çalışmaya boş durma, üniversite alımları da devlet alımları olup bittikten sonra puanları düşer şuan snn puana hiçbir yer gelmez

Hayalperesthemşire
Müsteşar
13 Temmuz 2019 22:24

Bu yılki atamalarda gidersn 2.de gidersn yani yüksek ihtimalle, zTen doğu yazıcakmşsın

Hemşire212121212, 5 yıl önce
Benm 72 puanla atanma şansım olurmu ya doğu tarafını istiyorum sizin bilgi ve tahminlerinizi cok mantklı buluyorum o yüzden sordum

mlkçlb
Aday Memur
14 Temmuz 2019 02:00

Ben 76 puanla ankara istiyorum olurmu acaba

Bu yılki atamalarda gidersn 2.de gidersn yani yüksek ihtimalle, zTen doğu yazıcakmşsın

Hayalperesthemşire
Müsteşar
14 Temmuz 2019 11:36

Söylenen sayı çok fazla, bilkent olur büyük ihtimalle ilkte, konumu hastane kapasitesi herkes gözü kapalı yazmaz orayı, şansın ilkte yüksek bana göre

mlkçlb, 5 yıl önce
Ben 76 puanla ankara istiyorum olurmu acaba

abcdefghjklm
Kapalı
14 Temmuz 2019 12:00

konumunda ne var

Söylenen sayı çok fazla, bilkent olur büyük ihtimalle ilkte, konumu hastane kapasitesi herkes gözü kapalı yazmaz orayı, şansın ilkte yüksek bana göre

13.donem
Şube Müdürü
14 Temmuz 2019 13:38

68 puan siralama 25 binlerde ocakta mezunum hazirana kadar alim olursa gitme sansim varmi sizce

Lisanss hemş
Aday Memur
14 Temmuz 2019 21:17

yakınında ev vs tutma ıhtımalın yok doner sermaye yok sıkıntı. ama yolu gerckten sıkıntı

abcdefghjklm, 5 yıl önce
konumunda ne var
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi