Editörler : gubaz
17 Ağustos 2019 12:22

sum.ur
Aday Memur

Merhabalar,

Ekim 2016 itibariyle görevden uzaklaştırıldım.Sebep başkasının kullanığı fakat adıma kayıtlı olan hata bylock kullanılmasıydı.Ocak 2019,da talipsizlik aldım.Ancak hala göreve iade edilmedim.

Eylül 2019 itibariyle göreve iadem için başvurabileceğim kanuni yollar konusunda size danışmak

istiyorum.

Saygılar...

17 Ağustos 2019 16:37

hukukinsaniii
Aday Memur

Merhabalar,

Ekim 2016 itibariyle görevden uzaklaştırıldım.Sebep başkasının kullanığı fakat adıma kayıtlı olan hata bylock kullanılmasıydı.Ocak 2019,da talipsizlik aldım.Ancak hala göreve iade edilmedim.

Eylül 2019 itibariyle göreve iadem için başvurabileceğim kanuni yollar konusunda size danışmak

istiyorum.

Saygılar...

sum.ur, 1 hafta önce - Alıntıya git
dilekçe ile kurumunuza MÜRACAAT edebilirsiniz. 0530 4189711 numaramdan ulaşabilirsiniz
21 Ağustos 2019 12:42

hukukinsaniii
Aday Memur
KHK ile görevine son verilip daha sonra yine KHK ile göreve iade edilen sınıf öğretmeninin başvurusu üzerine, Balıkesir İdare Mahkemesi, ek ders ücretlerinin ödenmesi gerektiğine karar vermiştir. Karar, İstinaf Mahkemesi tarafından da onanmış ve kesinleşmiştir.karari resimler halinde grubumda paylaştım bakabilirsiniz. https://www.facebook.com/groups/584736438549385/ Grubum paylaşım yapıyorum takip edebilirsiniz.
Toplam 43 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?