Editörler : crops35
13 Temmuz 2019 21:02

CTE şoför mülkatı...

cte şoför mülakatı hakkinda bilgisi olan bilgi verebilir mi ??

Cglyn94
Aday Memur
14 Temmuz 2019 11:55

yönetmeliği oku kardeş
14 Temmuz 2019 13:41

İlk mülakatta araç kullanırsın. Muhtemelen bu sultan olacaktır önceden çalışarak gidersen iyi olur. 3. Viteste bocalamazsın :) ikinci mülakat genel kültür cumhuriyet tarihi Atatürk ilke ve inkilaplarından çıkabilecek 3 soru sorulur. Soruların cevapları kadar kendini ifade biçimin de önemlidir. Ben geçen alımda kazanıp iş başı yaptım.

Alp19er
Aday Memur
14 Temmuz 2019 15:40

teşekkürler kardesim aktif araç kullanıyorum da bakalım nasıl olur.
SancarKutalmis, 5 yıl önce
İlk mülakatta araç kullanırsın. Muhtemelen bu sultan olacaktır önceden çalışarak gidersen iyi olur. 3. Viteste bocalamazsın :) ikinci mülakat genel kültür cumhuriyet tarihi Atatürk ilke ve inkilaplarından çıkabilecek 3 soru sorulur. Soruların cevapları kadar kendini ifade biçimin de önemlidir. Ben geçen alımda kazanıp iş başı yaptım.

Alp19er
Aday Memur
14 Temmuz 2019 15:55

birde kardeşim senkn puanın kaçtı ?

Sefas2f2
Şef
16 Temmuz 2019 08:54

nasil çalışıyorsun vardiya usulumu yola gittigin zaman dönüşte istirahatlimi oluyorsun her aracın şoförü ayrımı yoksa o ne dek gelirse binip gidiliyor askerde şofördüm ben bana zimmetli arac vardı hep onu kullandım ve birde maas durumu falan nasil
16 Temmuz 2019 14:15

75 puanla atandım kardeşim. Açık cezaevi olmazsa üzerine zimmetli aracı kullanırsın açık cezaevi olursa eğer zimmetli aracın yanında farklı araçlar da kullanırsın. İhtiyaca göre yani. Ben t tipi cezaevinde çalışıyorum cezaevinin tek aracı var hizmet aracı onu kullanıyor 8-5 çalışıyorum. Önce bi kazan gerisini geldiğinde öğrenmen 1 hafta sürer :)) Bekar maaş 3216 TL mezuniyet farkı yok. Lise üni fark etmiyor şöförlerde
Sefas2f2, 5 yıl önce
nasil çalışıyorsun vardiya usulumu yola gittigin zaman dönüşte istirahatlimi oluyorsun her aracın şoförü ayrımı yoksa o ne dek gelirse binip gidiliyor askerde şofördüm ben bana zimmetli arac vardı hep onu kullandım ve birde maas durumu falan nasil

Sefas2f2
Şef
16 Temmuz 2019 18:46

yinede sagol verdigin bilgiler icin kazanacağımı aklım kesmiyor artik basvurup duruyorum yinede mulakat isi şaibeli seni hatirliyorum formdan sonuc beklerken de yazmıştık o zaman sende sabırsızca bekliyordun gecen alımda girmişdin ama hangi il'di onu unuttum balıkesir istanbul yada doguda bir ildi
75 puanla atandım kardeşim. Açık cezaevi olmazsa üzerine zimmetli aracı kullanırsın açık cezaevi olursa eğer zimmetli aracın yanında farklı araçlar da kullanırsın. İhtiyaca göre yani. Ben t tipi cezaevinde çalışıyorum cezaevinin tek aracı var hizmet aracı onu kullanıyor 8-5 çalışıyorum. Önce bi kazan gerisini geldiğinde öğrenmen 1 hafta sürer :)) Bekar maaş 3216 TL mezuniyet farkı yok. Lise üni fark etmiyor şöförlerde

Namık03
Aday Memur
17 Temmuz 2019 12:59

peki dostum isyurdu, veya ek mesai, şehirler arası gidildiğinde nasıl oluyor. Yani eşitlik mi tşk mi var
18 Temmuz 2019 21:02

Hakkında hayırlısı kardeşim 34 yaşımda kazandım. İnşallah sana da nasip olur. Yıllarca bıkmadan denedim son şansımda kazandım.
Sefas2f2, 5 yıl önce
yinede sagol verdigin bilgiler icin kazanacağımı aklım kesmiyor artik basvurup duruyorum yinede mulakat isi şaibeli seni hatirliyorum formdan sonuc beklerken de yazmıştık o zaman sende sabırsızca bekliyordun gecen alımda girmişdin ama hangi il'di onu unuttum balıkesir istanbul yada doguda bir ildi
18 Temmuz 2019 21:05

İş yurdunda çalışırsan ve tabi müdür müsaade ederse iş yurdundan ek ücret alabilirsin. Şehirler arası sevkte eskilerden pek fırsat gelmez :) onun dışında mesai ücreti yok. Yeni bir teklif meclis gündeminde eğer kabul edilirse tüm personele kadro verilecek ve personelin tamamı iş yurdu gelirinden pay alabilecek. Toplamda yıllık 1000-2000 gibi bir fark gelir kabul edilirse. Heyecanla bekliyoruz :)
Namık03, 5 yıl önce
peki dostum isyurdu, veya ek mesai, şehirler arası gidildiğinde nasıl oluyor. Yani eşitlik mi tşk mi var

Sefas2f2
Şef
18 Temmuz 2019 22:11

bende yaştan umutsuzum o yaştayim biraz rahatladim inşallah olur son şansım benimde allah cc kaza bela vermesin sagol seninde gonlunce olsun hersey
Hakkında hayırlısı kardeşim 34 yaşımda kazandım. İnşallah sana da nasip olur. Yıllarca bıkmadan denedim son şansımda kazandım.

Alp19er
Aday Memur
18 Temmuz 2019 22:24

benim yaşım 21 kazanlarin yaşları hep 30 35 galiba yaşı büyük olanın şansı artıyo:)
Sefas2f2, 5 yıl önce
bende yaştan umutsuzum o yaştayim biraz rahatladim inşallah olur son şansım benimde allah cc kaza bela vermesin sagol seninde gonlunce olsun hersey

Sefas2f2
Şef
19 Temmuz 2019 00:23

21 Yasta E sınıfı ehliyet yok alper sen nereye başvurdun adliye olmasın seninki
Alp19er, 5 yıl önce
benim yaşım 21 kazanlarin yaşları hep 30 35 galiba yaşı büyük olanın şansı artıyo:)

İlker006can
Aday Memur
19 Temmuz 2019 08:15

öncelikle hayırlı olsun kardeşim nereye başvurdun yaş sorun etme bence

Alp19er
Aday Memur
19 Temmuz 2019 08:46

otobüs kaptanlığı mezenu oldum icin d sınıfı ehliyette yaş şarti kalkıyor 20 yasinda iken almistim d sınıfı
Sefas2f2, 5 yıl önce
21 Yasta E sınıfı ehliyet yok alper sen nereye başvurdun adliye olmasın seninki

İlker006can
Aday Memur
19 Temmuz 2019 08:51

bence seni alırlar kardeşim hayirlsi olsun nereye başvurdun kacla

Alp19er
Aday Memur
19 Temmuz 2019 10:24

afyona basvuru yaptım kardeşim 74 bucuk puan var biraz puan düşük
İlker006can, 5 yıl önce
bence seni alırlar kardeşim hayirlsi olsun nereye başvurdun kacla

Sefas2f2
Şef
19 Temmuz 2019 12:47

adliyemi cte mi
Alp19er, 5 yıl önce

Sefas2f2
Şef
19 Temmuz 2019 12:52

oradaki basvuru sayisi kac oldu bilgin var mi yada sen hangi gun basvurdun aday sira numaran kacti
Alp19er, 5 yıl önce

Alp19er
Aday Memur
19 Temmuz 2019 12:55

başvurularin başlagi tarihten 1 hafta sonra yapmistim 22 yazıyo hocam
Sefas2f2, 5 yıl önce
oradaki basvuru sayisi kac oldu bilgin var mi yada sen hangi gun basvurdun aday sira numaran kacti
Toplam 257 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi