Editörler : Pangaea

brkckl
Şube Müdürü
12 Ocak 2020 16:33

Hocam açıkçası kadın olsam Arap popülasyonun yüksek olduğu yerleri kesinlikle tercih etmezdim.Bunlar kutsal toprak Mekke'de, umreye giden kadınları bile taciz eden insanlar (taciz edilen bizzat arkadaşım).Suriyeli, Suud farketmiyor.Arap = sıkıntı.

Irkçılık yapıyorsun diyecek olanlara peşinen yazayım.Irkla değil yapılanlarla alakalı mevzu.Kökeni Arap olup bilmem kaç yıl önce gelmiş, bilmem kaç jenerasyondur burada yaşaya arkadaşların yaşamayı öğrendiği gibi yaşamayı bilmiyor 4-5 sene önce gelenler.Kendilerini hala kendi ülkelerindeki gibi yaşayabileceklerini zannediyorlar.Sokak ortasında deve kesen kişiyi emsal olarak alabilirsiniz.Her türlü pisliği bekleyin işte.Eğitimli Arapları tenzih ederim.

Sosyalciii123, 4 yıl önce

Tesekkur ederim hocam peki Nizip'te apart daireler tahminen ne kadardır? Ortamı vs. nasıl hocam tek başıma kalıcam bayanım insan ister istemez düşünüyor her detayı.

sefa-24
Daire Başkanı
12 Ocak 2020 16:37

Hocam hele bir Mart ayı gelsin mülakatları bir geçelim tercih ekranı açılsın şimdiden niye bunlarla stres yapıyorsunuz :)

Tesekkur ederim hocam peki Nizip'te apart daireler tahminen ne kadardır? Ortamı vs. nasıl hocam tek başıma kalıcam bayanım insan ister istemez düşünüyor her detayı.

Didemm91
Şef
12 Ocak 2020 17:06

Nizip güzel Hocam küçük yaşaması rahat yaylası falan var evler daha uygun Antep?le kıyaslıyorum ama apart ne kadar bilmiyorum

12 Ocak 2020 17:35

hocam yanlışlıkla eksi oy verdim kusura bakmayın. Tesekkür ederim yorumunuz için,dikkate alacağım.

brkckl, 4 yıl önce

Hocam açıkçası kadın olsam Arap popülasyonun yüksek olduğu yerleri kesinlikle tercih etmezdim.Bunlar kutsal toprak Mekke'de, umreye giden kadınları bile taciz eden insanlar (taciz edilen bizzat arkadaşım).Suriyeli, Suud farketmiyor.Arap = sıkıntı.

Irkçılık yapıyorsun diyecek olanlara peşinen yazayım.Irkla değil yapılanlarla alakalı mevzu.Kökeni Arap olup bilmem kaç yıl önce gelmiş, bilmem kaç jenerasyondur burada yaşaya arkadaşların yaşamayı öğrendiği gibi yaşamayı bilmiyor 4-5 sene önce gelenler.Kendilerini hala kendi ülkelerindeki gibi yaşayabileceklerini zannediyorlar.Sokak ortasında deve kesen kişiyi emsal olarak alabilirsiniz.Her türlü pisliği bekleyin işte.Eğitimli Arapları tenzih ederim.

12 Ocak 2020 17:37

hocam haklısınız belki biraz erken ama malum tercih için verilen süre cok kısıtlı, simdiden kabaca birkaç il ve ilçe belirlemek istiyorum kafamda. O dönemde de il ilçe arastırmayıp sadece okullara odaklanırım diye düşündüm:)

sefa-24, 4 yıl önce

Hocam hele bir Mart ayı gelsin mülakatları bir geçelim tercih ekranı açılsın şimdiden niye bunlarla stres yapıyorsunuz :)

12 Ocak 2020 17:39

anladım didem hocam tesekkur ederım:)

Didemm91, 4 yıl önce

Nizip güzel Hocam küçük yaşaması rahat yaylası falan var evler daha uygun Antep?le kıyaslıyorum ama apart ne kadar bilmiyorum

22grace
Memur
12 Ocak 2020 22:14

Kesinlikle ôyle. 5 gune böyle bir işi sıkıştıramam. Es cocuk vs her seyi düşünüyoruz. Antep merkez pahali ise daha uygun ilçelerini belirtir misiniz?

hocam haklısınız belki biraz erken ama malum tercih için verilen süre cok kısıtlı, simdiden kabaca birkaç il ve ilçe belirlemek istiyorum kafamda. O dönemde de il ilçe arastırmayıp sadece okullara odaklanırım diye düşündüm:)

12 Ocak 2020 22:59

Hocam bende oraların yabancısıyım. Ama araştırmalarıma göre nizip merkez ilçelere oranla bir miktar daha uygun.

22grace, 4 yıl önce

Kesinlikle ôyle. 5 gune böyle bir işi sıkıştıramam. Es cocuk vs her seyi düşünüyoruz. Antep merkez pahali ise daha uygun ilçelerini belirtir misiniz?

Gokceb1
Aday Memur
13 Ocak 2020 01:22

Malatya hakkında ne düşünüyorsunuz

Gokceb1
Aday Memur
13 Ocak 2020 01:24

Ben Malatya'yi tercih etmeyi düşünüyorum. Yaşayan bilen arkadaşlarım yardımcı olur musunuz?

13 Ocak 2020 13:25

Hocam çok memnun kalacağınız bir şehir. Yeşilyurt ve Battalgazi merkez ilçeleri. En büyük ilçeleri de bunlar. Diğer ilçelerde çalışan memurlar da genelde merkezden gidiş-geliş yapıyorlar. Yarim saatte bir veya saat başı ilçelere araç bulmak mümkün. Alışveriş, gezi, sinema, piknik vb. faaliyetleri çok rahatlıkla yapabilirsiniz. Zaten doğu anadolu bölgesinin en büyük şehri Malatya. İhtiyaclarinizi da gayet ucuza karsilayabileceginiz bir şehir.
Gokceb1, 4 yıl önce

Ben Malatya'yi tercih etmeyi düşünüyorum. Yaşayan bilen arkadaşlarım yardımcı olur musunuz?

Gokceb1
Aday Memur
13 Ocak 2020 22:08

Çok teşekkür ederim hocam peki eşyalı kiralık evler var mı merkez ilçelerinde öğretmenevleri nasil

stuntmanmike, 4 yıl önce
Hocam çok memnun kalacağınız bir şehir. Yeşilyurt ve Battalgazi merkez ilçeleri. En büyük ilçeleri de bunlar. Diğer ilçelerde çalışan memurlar da genelde merkezden gidiş-geliş yapıyorlar. Yarim saatte bir veya saat başı ilçelere araç bulmak mümkün. Alışveriş, gezi, sinema, piknik vb. faaliyetleri çok rahatlıkla yapabilirsiniz. Zaten doğu anadolu bölgesinin en büyük şehri Malatya. İhtiyaclarinizi da gayet ucuza karsilayabileceginiz bir şehir.
14 Ocak 2020 17:54

Hocam universite taraflarında rezidans tarzi esyali 1+1, 2+1 ler falan vardi onlara bakabilirsiniz. Ogretmenevinde hic kalmadım ama bir kac yil once tadilattan gecti memnun kalmayacaginizi sanmam.
Gokceb1, 4 yıl önce

Çok teşekkür ederim hocam peki eşyalı kiralık evler var mı merkez ilçelerinde öğretmenevleri nasil

fatih ç.
Genel Müdür
15 Ocak 2020 01:26

Geçen sene antep'e atandım. Stüdyo daireler çarşıda ya da üniversite tarafında 8oo'e kadar bulunabilir. 1+1ler bin lira aşağı yukarı. Isınması kiranın içinde olur genelde. İki taraf da güzeldir, her şey var.

Otobüslerle burasslardan hemen her yere gidilir. 45-50 dakikaya kadar sürebilir okulun yerine göre. Araç varsa oturulan yer farketmez.

Antep pahalı ama sevdim. Suriyeliler falan deniyor da nerede muhatap oluyorsunuz bunlarla bilmiyorum. Sokakta yanından geçip gidiyor o kadar. Tek rahatsızlığım kiraların yükselmesinin sebebi olmaları.

Ara ara foruma bakıyorum. Antep için soracaklarınız varsa özelden de yazabilirsiniz, elimden geldiğince yardımcı olurum. Geçen sene ben de her yerde şehirler hakkında bilgi topluyordum, burada karar kıldım.

tarafsızımki
Kapalı
15 Ocak 2020 07:00

Gaziantep Hatay Van içlerinden en iyisi Hatay tartışma götürmez bir biçimde hele İskenderun. bunun yanında sahili denizi gayet güzel... bu arada hayırdır hocam bu illerin açılacağını nereden biliyorsunuz. 24 il evragi zaten sahte . hakkımızda hayırlısı olsun...
Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi