Editörler : hopaliSafak Vaktii
18 Temmuz 2019 14:07

trkçrkn
Şef
Sizden gerçekçi olmanizı isteyen yok moralimizi bozmaya hakkinız yok Biz alan sinavına kadar umut etmeye (sizin deyiminizle avunmaya)razıyız
18 Temmuz 2019 14:47

celil4343
Memur

tesisat bölümü mezunuyum ortalama 76/77 puan arası kapatıyor bir şekilde çalışıp bu puanı almak istesemde ücretli yaptığım dönemde gördüğüm meslek lisesi profili beni kpss den yani öğretmenlikten soğutuyor

18 Temmuz 2019 16:08

Max weber
Memur

Gk: 47,75 / Gy: 38,50 Eğitim : 53,75 Arkadaşlar p10 dan 88 e ıhtıyacım var kaç gelir ?

18 Temmuz 2019 16:46

celil4343
Memur

Gk: 47,75 / Gy: 38,50 Eğitim : 53,75 Arkadaşlar p10 dan 88 e ıhtıyacım var kaç gelir ?

Max weber, 2 ay önce - Alıntıya git

hesaplama motorunda 86 civarı -3 değerlendirebilirsin 86 mesela

18 Temmuz 2019 16:47

celil4343
Memur

pardon 83

18 Temmuz 2019 16:48

Max weber
Memur

pardon 83

celil4343, 2 ay önce - Alıntıya git

niye eksi değerlendirme yapıyoruz ?

Geçen seneye göre daha mı kolaydı ?

18 Temmuz 2019 16:54

celil4343
Memur

ortala dedim yanılma payı genelde bu değerlerde oluyor bu zaten önceki yılı değer alan çizelge

18 Temmuz 2019 20:19

Simsek0703
Aday Memur
GY 28-8 , GK 44-15 , Eğitim 64-15 kaç puan gelir sizce ?
19 Temmuz 2019 00:20

Rmznts
Aday Memur
GY 28-8 , GK 44-15 , Eğitim 64-15 kaç puan gelir sizce ?
Simsek0703, 2 ay önce - Alıntıya git

P10 82 civarı gelir hocam. Bölümünüz nedir?

19 Temmuz 2019 20:26

faruk coms
Aday Memur
Anlaşılan bir tek size zor gelmemiş! çoğunluk diplerde de neyse hayirlı olsun...
trkçrkn, 2 ay önce - Alıntıya git

inanmayın ahlaksız insanlara efendim

19 Temmuz 2019 20:47

faruk coms
Aday Memur
Sen neden bu kadar seviniyorsun acaba cok mu hoşuna gidiyor insanların emeklerinin ziyan olması. Nerden biliyosun insanların çalışmadıgını çabalamadıgını kimse yattığı yerden sınava girmiyor. ınsanlar nelerden feragat ediyor maddi manevi ne zararlara uğruyor yıpranıyor kendilerini dünyadan soyutluyorlar. Herkesin kendince bir çabası var sonuç olmumlu olmuyorsa bunu sadece çalısıp calışmamaya bağlamak sadece ezberci zihniyetin ürünü olur. Sen iyi yaptığını iddia ederek sınavın zor olmadıginı söyleyemezsin sınav bariz bir şekilde zordu asla geçen seneler gibi değildi. Buraya sadece sinavı kötü geçmiş olan 40 50 kişi yaziyor bundan yola cikarak sınavla ilgili bir yargiya varamayacağimızı söyluyorsun da geçen sene de burası 70'li yapanlarla doluydu o zaman bundan yola cikarak yargiya varabiyorduk ve bu yargılar doğru çiktı da şimdi neden varamiyoruz acaba. Kendinizi avutmayin diyorsun belli ki sen umudun ne olduğunu bilmiyorsun insanların umut dediğine ve ettiğine sen avunma diyorsun ki paylaşımın altına kocaman gülmüşsün
trkçrkn, 2 ay önce - Alıntıya git

inanmayı böyle sahtekarlara hocam. başarılı olanlar hazzını almıştır zaten. burda onu bunu incitmekten keyif alan sapıkları niye kale alıyorsunuz. aklı sıra alan sınavından önce insanların moralini bozup başarı ihtimalini artırmaya çalışıyor. yirmi net bile ihtimal vermiyorum böyle ergen kafada kalmış fanatiklere

19 Temmuz 2019 22:17

trkçrkn
Şef

inanmayı böyle sahtekarlara hocam. başarılı olanlar hazzını almıştır zaten. burda onu bunu incitmekten keyif alan sapıkları niye kale alıyorsunuz. aklı sıra alan sınavından önce insanların moralini bozup başarı ihtimalini artırmaya çalışıyor. yirmi net bile ihtimal vermiyorum böyle ergen kafada kalmış fanatiklere

faruk coms, 2 ay önce - Alıntıya git
Ben de cevap vermek istemiyorum ama insanın sinirini bozuyorlar hocam inanın çok sinirlenmistim o gün ders bile calisamadım ne geçiyor ki ellerine böyle yapınca iyisi mi motivasyon düsurücü her şeyden herkesten uzak durmak
21 Temmuz 2019 22:20

nothingface
Aday Memur

tesisat bölümü mezunuyum ortalama 76/77 puan arası kapatıyor bir şekilde çalışıp bu puanı almak istesemde ücretli yaptığım dönemde gördüğüm meslek lisesi profili beni kpss den yani öğretmenlikten soğutuyor

Bende kpss ye hazırlanıyorum hocam. Meslek lisesi Otomotiv bölümü. Şimdi siz böyle söyleyince sormak istedm. Çok mu kötü ortam. Hep duyarız meslek lisesi öğrenci seviyesinin iyi olmadığını. Hala aynı mı hocam.

21 Temmuz 2019 23:12

edebiyat60
Aday Memur

22 tane yanlışım 7 tane boşum var geçen sene 66 net yaptığım eğitim bilimlerinden.GK GY den bahsetmiyorum bile zaten içler acısı.geçen sene 80 puanla bölümümden az alındığı için atanamamıştım. Çok kötüyüm arkadaşlar çok.

berberis01, 2 ay önce - Alıntıya git

öğretmenim hiçbir şey senden daha değerli değil iş olacağına varıyor eminim ki yan gelip yatmadın çalıştın ben de yıllarca bekledim atanmayı sınava giren arkadaşlarımı en iyi anlayacaklardan biriyim 2010 kpss hırsızlığında hakkımız gaspedildi tekrar sınava girdik ve ben o gün hastalandığım için sınavda dibe vurdum o senem gitti sonraki sene nasip oldu bu başlığa yazan değerli meslektaşlarıma şunu söylemek isterim mücadeleden vazgeçmeyin ve kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin sınavdan sonra çıkıp yaa çok kolaydı şu kadar net yaptım çalışan yapardı vs zırvalayan beyni hasarlı tipler hep çıkar ve sonuçlar açıklanınca ortadan kaybolurlar

22 Temmuz 2019 08:04

celil4343
Memur

Bende kpss ye hazırlanıyorum hocam. Meslek lisesi Otomotiv bölümü. Şimdi siz böyle söyleyince sormak istedm. Çok mu kötü ortam. Hep duyarız meslek lisesi öğrenci seviyesinin iyi olmadığını. Hala aynı mı hocam.

nothingface, 2 ay önce - Alıntıya git

öğrenci kalitesi çok düşük haylazlık fazla ders araç gereç getirme işi sizin otoriterinize bağlı ders çalışmaktan sakın vaz geçme anadolu liseleri meslekten daha kötü hem lisede öğretmenlik yapmak zorunda değilsin canın sıkılırsa halk eğitimine veya çıraklığa geçersin. nasipse bende bu yıl iyi hazırlanmak niyetindeyim sen puanını almana bak

22 Temmuz 2019 09:44

nothingface
Aday Memur

öğrenci kalitesi çok düşük haylazlık fazla ders araç gereç getirme işi sizin otoriterinize bağlı ders çalışmaktan sakın vaz geçme anadolu liseleri meslekten daha kötü hem lisede öğretmenlik yapmak zorunda değilsin canın sıkılırsa halk eğitimine veya çıraklığa geçersin. nasipse bende bu yıl iyi hazırlanmak niyetindeyim sen puanını almana bak

Bu sene hazırlandm ama pek verimli olmadı açıkcası. Önümüzdeki sene için daha planlı hazırlanmayı düşünüyorm. Anadolu liselerinin daha iyi olduğunu zannederdim. Neden daha kötü hocam. Sınavla alındığı için öğrenci portföyünün bir miktar daha iyi olması gerekmez mi. Sizi bulmşken bi kaç soru daha sormak isterm, meslek lisesi ortamını gördüğünüz için. Bir mahsuru yoksa

22 Temmuz 2019 10:23

celil4343
Memur

Bu sene hazırlandm ama pek verimli olmadı açıkcası. Önümüzdeki sene için daha planlı hazırlanmayı düşünüyorm. Anadolu liselerinin daha iyi olduğunu zannederdim. Neden daha kötü hocam. Sınavla alındığı için öğrenci portföyünün bir miktar daha iyi olması gerekmez mi. Sizi bulmşken bi kaç soru daha sormak isterm, meslek lisesi ortamını gördüğünüz için. Bir mahsuru yoksa

nothingface, 2 ay önce - Alıntıya git

özeline mesaj attım

22 Temmuz 2019 12:20

berberis01
Kapalı

öğretmenim hiçbir şey senden daha değerli değil iş olacağına varıyor eminim ki yan gelip yatmadın çalıştın ben de yıllarca bekledim atanmayı sınava giren arkadaşlarımı en iyi anlayacaklardan biriyim 2010 kpss hırsızlığında hakkımız gaspedildi tekrar sınava girdik ve ben o gün hastalandığım için sınavda dibe vurdum o senem gitti sonraki sene nasip oldu bu başlığa yazan değerli meslektaşlarıma şunu söylemek isterim mücadeleden vazgeçmeyin ve kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin sınavdan sonra çıkıp yaa çok kolaydı şu kadar net yaptım çalışan yapardı vs zırvalayan beyni hasarlı tipler hep çıkar ve sonuçlar açıklanınca ortadan kaybolurlar

edebiyat60, 2 ay önce - Alıntıya git

Motivasyon cümleleriniz için teşekkür ederim hocam. İlk günün şokuyla yazmıştım ama artık üzülmüyorum sağlık olsun :)

22 Temmuz 2019 12:21

berberis01
Kapalı

hocam hislerinizi inanın maalesef ben de biliyorum benim netlerim daha kötü ama ben daha umutluyum branşımda alımlar genelde 2 haneli olmasına rağmen yeise kapılmayın hocam

memurolm, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler hocam. Bakalım bundan sonrası kader kısmet diyelim sağlık olsun:)

Toplam 199 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?