Editörler : swat3410
12345678910111213»

16kasim2016
Kapalı
04 Ağustos 2019 16:16

devrem boş boş konuşuyorsun resmen. kimse sana fetocu demedi. ama fetocu olmaman fetoden ihrac edilmeyecegin manasina gelmez.
DaRuGa_YaRKaN, 5 yıl önce

Flu, saçma sapan ,kişileri töhmet altında bırakan yorumların ile karakter ve özgüven sorunun olduğu çok belli, beni tanıyormusun, mizacımı, karakterimi, geçmişimi biliyormusun ???

Sorduklarımile ilgili sıfır bilgiye sahip olmana rağmen nasıl insanları yaftalayabiliyorsun?

Beni malum konudan ihraç edebilecek birisini daha bir ana doğurmadı, doğuramazda

Ama paçalarından kalitesizlik akanları doğurabiliyor

DaRuGa_YaRKaN
Genel Müdür
04 Ağustos 2019 16:34

Yaptığım yorumda "flu" ibaresini işte bu neden ile özellikle kullandım, ortaya bir laf atarlar sonrada "hayırdır yaran mı var gocunuyorsun" gibi çocukça yaklaşım içinde olurlar.

Polis adam merttir lafı kıvırmaz, muhatabının yüzüne direk söyler, söylemekle kalmaz eyleme geçer Kanun ona bu gücü de yetkiyi de vermiştir.

İhraç olmadıklarına dua etsinler gibi bir itham ile vurgulanmak istenen nedir?

Kişi kendini bilir o nedenle önceki mesajımda şunu yazmıştım :

"Beni malum konudan ihraç edebilecek birisini daha bir ana doğurmadı, doğuramaz da" Bir başkası için konuşamam ama kendim ile ilgili konuşurum tekrar ederek açıkça söylüyorum Fetö'den ben ihraç edilmem NOKTA

Gelecek ile ilgili kurgu yapabilirsin ama geçmişe yönelik kurgu asla yapılmaz işte bu nedenle geçmişte yenilen hurmalar şimdi birilerini tırmalıyorsa oda benim sorunum DEĞİL

16kasim2016
Kapalı
05 Ağustos 2019 01:48

Hacı olayın geçmişle gelecekle felan alakası yok. sen nasil kendini biliyorsan bende kendimi biliyorum. hayatimin hicbir asamasinda bu feto iti ile uzaktan yakindan zerre kadar bir irtibatim olmadi. ne bir sohbetlerine gittim ne bir gazetelerini aldim ne de herhangi bir zaman en ufak sempati besledim. bilakis tam tersi millet cemaat derken bile oldum olasi hazetmedim bu guruptan. lakin bir gecede khk ile ihraç oldum. kimsenin senin geçmişine kim olduguna felan baktığı yok. bir khk daki tek bir satırdan ibaretsin. kimseye birşey anlayamazsın. en guvendiklerin bile kriptoymus der geçer...

Yaptığım yorumda "flu" ibaresini işte bu neden ile özellikle kullandım, ortaya bir laf atarlar sonrada "hayırdır yaran mı var gocunuyorsun" gibi çocukça yaklaşım içinde olurlar.

Polis adam merttir lafı kıvırmaz, muhatabının yüzüne direk söyler, söylemekle kalmaz eyleme geçer Kanun ona bu gücü de yetkiyi de vermiştir.

"Beni malum konudan ihraç edebilecek birisini daha bir ana doğurmadı, doğuramaz da" Bir başkası için konuşamam ama kendim ile ilgili konuşurum tekrar ederek açıkça söylüyorum Fetö'den ben ihraç edilmem NOKTA

Gelecek ile ilgili kurgu yapabilirsin ama geçmişe yönelik kurgu asla yapılmaz işte bu nedenle geçmişte yenilen hurmalar şimdi birilerini tırmalıyorsa oda benim sorunum DEĞİL

Egehak3579
Aday Memur
13 Ağustos 2019 14:48

Bende 30 ay ihraç sonu iade oldum, geriye dönük 4 yıl için terfi etmez kararı verildi. Fetöcüler beni E kategorisinde fişlenmiş. Açılımı:hayat görüşü farklı, hayatının hiçbir döneminde fetö ile ilgisi olmayan, işini iyi takip eden kişileri kapsıyor. Hiçbir kriter yok, ifadede geçme, ihbar, şikayet VS hiçbirşry yok. Kendimi KHK çuvalında buldum. İnsanlar sanıyorki, vardır bir kriteri, yok işte, fetö karşıtı iken, hiçbir cemaat tarikat ile bağım yokken ihraç oldum, iade kararımda bile gerekçe yok, sebepsiz ihraç ve sonunda iade oldum, ama geriye dönük haklarım verilmeyerek tekrar mağdur oldum. Ama adalete güvenim tam, idare mahkemesine 4 yıl için müracaat edeceğim.
karabela 55, 5 yıl önce

3 yıldır sınav mülakat geçiyorum ama kurul terfi vermiyor ne yapım canları sağolsunlar yaşım 44 meslekte 24 yıldır çalışıyorum kıdemli kom.yrd olarak emekli olacağım herhalde bizleri sanırım eritip B grubunu yok edecekler Adamlar girdikleri ilk sınavda terfi aldı Fyo lular daha tutuluyor ama beni küstüremezler hizmete devam edeceğim

16 Ağustos 2019 22:47

egehak devrem seninle durumumuz aynı, 2011 komiser yrd kursuna bi önceki senenin puanıyla mahkeme kararı sonucu girdim (kendim mahkemeye başvurmamıştım da), 17/25 sonrası özel harekattan çıkarılma, darbe girişimi ertesi gün göz altı, açığa alınma, ilk kararname ihraç, 2 yıl sonra ağır ceza (223/ 2-b Yüklenen suçun sanık tarafından işlenmediğinin sabit olması), beraat , 33 ay sonrası aynen senin gibi ohal komisyonu iade, garson fişlemem seninle aynı -E- ( hayat görüşü farklı, hayatının hiçbir döneminde fetö ile ilgisi olmayan, işini iyi takip eden kişileri kapsıyor).

Ama senden farklı olarak benim geriye dönük terfi edemez kararım yok! böyle bi kararı kim hangi ara sana verdi, bizim açığa alınmayan 200 bin küsur polisten daha temiz olduğumuz, fetoyla 7 sülalemize kadar hiç iltisak bulunamadığı ortadayken nasıl böyle bir karar alınabilir? Her ne kadar benim hakkımda böyle bir karar verilmemişte olsa merkez değerlendirme kurulu terfi vermez banada sanırım,idari mahkemeyi kazansak bile bir etkisi olmaz sanırım, kimlerle irtibata geçmeliyiz, sen bir adım attınmı bu konuda?

Egehak3579, 5 yıl önce
Bende 30 ay ihraç sonu iade oldum, geriye dönük 4 yıl için terfi etmez kararı verildi. Fetöcüler beni E kategorisinde fişlenmiş. Açılımı:hayat görüşü farklı, hayatının hiçbir döneminde fetö ile ilgisi olmayan, işini iyi takip eden kişileri kapsıyor. Hiçbir kriter yok, ifadede geçme, ihbar, şikayet VS hiçbirşry yok. Kendimi KHK çuvalında buldum. İnsanlar sanıyorki, vardır bir kriteri, yok işte, fetö karşıtı iken, hiçbir cemaat tarikat ile bağım yokken ihraç oldum, iade kararımda bile gerekçe yok, sebepsiz ihraç ve sonunda iade oldum, ama geriye dönük haklarım verilmeyerek tekrar mağdur oldum. Ama adalete güvenim tam, idare mahkemesine 4 yıl için müracaat edeceğim.

16kasim2016
Kapalı
17 Ağustos 2019 01:03

aynen benimde anlatmayacalistigim buna benzer şeyler işte. adam yazmış ben ihrac olmam nokta diye. birde imada bulunmus yok yenilen hurmalar felan filan diye. anlatmaya calisiyorum ama anlamiyor. bu ulkede cok yakin bir zamanda 11480 kişi bylock indirmedigi yuklemedigi kullanmadigi halde bylockcu olmakla yani vatan haini serefsiz bir fetocu olmakla itham edildi. devlet memuru olanlar apar topar ihrac edildi. birçoğu aylarca hapis yatti. Atatürkçü mhp li solcu alevi muhafazakar akpli chpli ...vs. hepsine birden KRİPTO damgası basıldı gecildi. senin kim olduğun veya gecmisin onemli degil dragoyarkan devrem. mitin göndereceği bylock listesinde adin olsaydi kripto damgasini yer ihrac olur aylarca hapis yatardin. agzinla kus tutsan kimseyede birsey anlatamazdin. peki sonra ne mi oldu. mit 14 ay sonra listelerde hata olmuş dedi. 11480 kisinin adini listeden cikartti. hapisteki hüküm giymis olanlar bile cikti birkac hafta icinde bir khk ile ise basladi. peki sonuc..... sadece bir satirdan ibaret olduğumu anladim. kim oldugunun gecmisinin hukukun adil yargilamanin....vs.vs. hicbirinin zerre kadar önemi yok. o yüzden fetocu olmaman fetoden ihrac edilmeyecegin manasina gelmez... evet devletin kurumlari yaptigi hatayi duzeltiyor ama arada yasananlari anlayamazsin. yada geride tek bir masum vatan evladi kalmissa diye düşününce içim bir acayip oluyor. hayatinin hicbir safhasinda bu feto iti ile zerre irtibati olmamis birinin fetoden ihrac edilmesi EVET bu iftira ile yaşamak dayanılacak birşey değil... Bilemezsiniz. yaşamayan bilemez...
mirzabeyoğlusalih, 5 yıl önce

egehak devrem seninle durumumuz aynı, 2011 komiser yrd kursuna bi önceki senenin puanıyla mahkeme kararı sonucu girdim (kendim mahkemeye başvurmamıştım da), 17/25 sonrası özel harekattan çıkarılma, darbe girişimi ertesi gün göz altı, açığa alınma, ilk kararname ihraç, 2 yıl sonra ağır ceza (223/ 2-b Yüklenen suçun sanık tarafından işlenmediğinin sabit olması), beraat , 33 ay sonrası aynen senin gibi ohal komisyonu iade, garson fişlemem seninle aynı -E- ( hayat görüşü farklı, hayatının hiçbir döneminde fetö ile ilgisi olmayan, işini iyi takip eden kişileri kapsıyor).

Ama senden farklı olarak benim geriye dönük terfi edemez kararım yok! böyle bi kararı kim hangi ara sana verdi, bizim açığa alınmayan 200 bin küsur polisten daha temiz olduğumuz, fetoyla 7 sülalemize kadar hiç iltisak bulunamadığı ortadayken nasıl böyle bir karar alınabilir? Her ne kadar benim hakkımda böyle bir karar verilmemişte olsa merkez değerlendirme kurulu terfi vermez banada sanırım,idari mahkemeyi kazansak bile bir etkisi olmaz sanırım, kimlerle irtibata geçmeliyiz, sen bir adım attınmı bu konuda?

oktaysahin
Memur
17 Ağustos 2019 03:12

Aşmış meseleyi. Daruga Yarkan isminiz cisminiz çok belli. Maşallah. Kimsiniz siz. Sahte isimler sahte nickler.Ben mesajı yeni okudum imalı imalı yazmalar. Yok hurma imiş tırmalar imiş.yok anasının karnından doğmamış. Bak bende ihraç oldum çok şükür geri döndüm. Arşivi aç bak 2012 komiser yardımcılığı forum sayfalarında hain köpekler ile ilgili gerçek ismim ile ne yazmışım. Bak değerli meslektaşım anladığım kadarıyla sen sanal alemde sahte nickler isimler ile yazarken ben gerçek alemde bu itler ile uğraşıp dikenli yollarda yürüyordum.dikenli yolda yürüyen birçok benim gibi Devlet sevdalısı birçok mrslektaşiım Devlet kayıtlarına şerefsizler tarafından asılsız ihbar ve ters fişleme ile bu torbaya atıldık. Ne oldu işte böyle hakikat saklanmazdı be ortaya çıktı. Büyük lokma ye büyük konuşma.Hurma tırmalar falan olmuyor

Siyahbeyazhayat
Aday Memur
17 Ağustos 2019 14:15

doğru söze ne denir?

oktaysahin, 5 yıl önce

Aşmış meseleyi. Daruga Yarkan isminiz cisminiz çok belli. Maşallah. Kimsiniz siz. Sahte isimler sahte nickler.Ben mesajı yeni okudum imalı imalı yazmalar. Yok hurma imiş tırmalar imiş.yok anasının karnından doğmamış. Bak bende ihraç oldum çok şükür geri döndüm. Arşivi aç bak 2012 komiser yardımcılığı forum sayfalarında hain köpekler ile ilgili gerçek ismim ile ne yazmışım. Bak değerli meslektaşım anladığım kadarıyla sen sanal alemde sahte nickler isimler ile yazarken ben gerçek alemde bu itler ile uğraşıp dikenli yollarda yürüyordum.dikenli yolda yürüyen birçok benim gibi Devlet sevdalısı birçok mrslektaşiım Devlet kayıtlarına şerefsizler tarafından asılsız ihbar ve ters fişleme ile bu torbaya atıldık. Ne oldu işte böyle hakikat saklanmazdı be ortaya çıktı. Büyük lokma ye büyük konuşma.Hurma tırmalar falan olmuyor

berkay1735
Müsteşar Yardımcısı
18 Ağustos 2019 13:17

Sayfayı açmadaki amacım mevcut durumun adaletsizligi karşında sesimizi duyurmak maksatlıdır.

Diğer konularla ilgili açılmış yeterince sayfa var, Daruga yarkan devremizin paylaşımları bilakis herkesi fetocu diye yaftalayanlara karşı yapılmış.Devlete ve adalete guvenimiz tam.

Birbirimize saygı çerçevesinde ve konumuzla ilgili paylaşımlar yapalim.

MeMuR-8046
Aday Memur
18 Ağustos 2019 14:02

yav arkadaşlar cahilliğime verin, bir şey soracağım: A ve ya B sınıfı olduğun nereden anlaşılıyor.Ben terfi edeli 1 ay kadar oldu. PBS de sadece bulunduğu rütbeye terfi tarihi var. bir sonraki terfi tarihi falan yazan yer var mı..?

Egehak3579
Aday Memur
19 Ağustos 2019 01:44

A mı B mi olduğunuzu bilmiyorsanız, kesin A sınızdır :) şaka gibi. Sicilini telefondan bakan polisi gördüm ben bu süreçte, şimdi de hangi grupta olduğununu bilmeyen rütbeli.
MeMuR-8046, 5 yıl önce

yav arkadaşlar cahilliğime verin, bir şey soracağım: A ve ya B sınıfı olduğun nereden anlaşılıyor.Ben terfi edeli 1 ay kadar oldu. PBS de sadece bulunduğu rütbeye terfi tarihi var. bir sonraki terfi tarihi falan yazan yer var mı..?

Egehak3579
Aday Memur
19 Ağustos 2019 01:58

B olayı kalkacak. Ben ve 3-5 arkadaş zamanında geçici 26.madde geçmesin diye çok çabaladık. Rütbeli personel Facebook grubu vardı. Tweeter etkinlikleri, egm ye dilekçeler, hükümete ve vekillere ulaştık, dilekçeler yazdık, ama yine de geçti. O dönem belki uğraşan 20 kişi çıkmazdık. Şimdi de uğraşan arkadaşlar var. O dönem birlikte çabaladığımız kişiler hala çabalıyor biliyorum. MHP nin verdiği yönetmelik değişikliği talebi de bu şekilde yani. Egm içinde çözmeye çalışanlarda var biliyoruz. Ama çok yakında B diye bişey kalmayacak. Bu fetö için getirilen bir maddeydi hepimiz biliyoruz. Biz o dönem onlarla aynı kefeye bizi koymayın diye çok mücadele verdik,yinede veriyoruz ve veririz.
berkay1735, 5 yıl önce

Sayfayı açmadaki amacım mevcut durumun adaletsizligi karşında sesimizi duyurmak maksatlıdır.

Diğer konularla ilgili açılmış yeterince sayfa var, Daruga yarkan devremizin paylaşımları bilakis herkesi fetocu diye yaftalayanlara karşı yapılmış.Devlete ve adalete guvenimiz tam.

Birbirimize saygı çerçevesinde ve konumuzla ilgili paylaşımlar yapalim.

MeMuR-8046
Aday Memur
20 Ağustos 2019 01:08

şimdi sana cevap mı vereyiim, yoksa Yarabbi yaratıyorsun bari takip et mi diyeyim tam karar veremedim...

Egehak3579, 5 yıl önce
A mı B mi olduğunuzu bilmiyorsanız, kesin A sınızdır :) şaka gibi. Sicilini telefondan bakan polisi gördüm ben bu süreçte, şimdi de hangi grupta olduğununu bilmeyen rütbeli.

16kasim2016
Kapalı
20 Ağustos 2019 01:48

bence hicbirsey deme hacı, adam haklı. sıçtın bari sıvama...
MeMuR-8046, 5 yıl önce

şimdi sana cevap mı vereyiim, yoksa Yarabbi yaratıyorsun bari takip et mi diyeyim tam karar veremedim...

MeMuR-8046
Aday Memur
20 Ağustos 2019 02:14

ya birader ne soruldugunu anlamadan gev gev etmeyin... ben bu işlere fazla kafa yoran biri de degilim... bazı gruplarda bir kaç yıllık komser yardımcıları A-B muhabbeti yaparken Başapolis iken kom. yrd terfi edenlerin B sınıfı oldugunu söylüyor, bazılarıda 2015 ten sonra B sınıfı diye birşey olmadıgını söylüyor. bende bu şekilde biliyorum.. bazıları PBS de bir sonraki terfi edecegi tarihin yazdıgını söylüyor. ben PBS de öyle bir şey görmedim. benim PBS portalımda öyle bir kısım yok. ama oldugunu söyleyenler var. bende diyorum ki herkeste var bende de var ama ben nerde yazdıgını mı bulamıyorum, yoksa öyle bir kısım hiç yokmu... eger var ise ve ben göremiyorsam nerde yazdıgını biri söylesin diyorum..eger öyle bir kısım varsa 4 yıl sonrası ise A, 6 yıl sonrası ise B olacagını ebem de biliyor.. anlamadıysanız tekrar anlatayım...

16kasim2016, 5 yıl önce
bence hicbirsey deme hacı, adam haklı. sıçtın bari sıvama...

Egehak3579
Aday Memur
20 Ağustos 2019 02:27

Arkadaşım, bunu teşkilattaki rütbelilerin bilmemesi ve hala çözememiş olması üzücü. Sizi ciddi ciddi bilmiyor olarak kabul ediyor ve etk nın gecici 26.maddesini okumanızı veya terfi ile ilgili 55.maddeyi okumanızı tavsiye ederim. Kanunda zaten hepsi var. 2015 ve sonrası herkes A sınıfı, 2014 mezunları ve öncesi B sınıfı, gecici 26.madde ile bu tarihten önce komiser yardımcısı olanlar B, sonra olanlar A diye madde geçti. A sınıfı bekleme süresi 4 yıl, B sınıfı 6 yıl.
MeMuR-8046, 5 yıl önce

ya birader ne soruldugunu anlamadan gev gev etmeyin... ben bu işlere fazla kafa yoran biri de degilim... bazı gruplarda bir kaç yıllık komser yardımcıları A-B muhabbeti yaparken Başapolis iken kom. yrd terfi edenlerin B sınıfı oldugunu söylüyor, bazılarıda 2015 ten sonra B sınıfı diye birşey olmadıgını söylüyor. bende bu şekilde biliyorum.. bazıları PBS de bir sonraki terfi edecegi tarihin yazdıgını söylüyor. ben PBS de öyle bir şey görmedim. benim PBS portalımda öyle bir kısım yok. ama oldugunu söyleyenler var. bende diyorum ki herkeste var bende de var ama ben nerde yazdıgını mı bulamıyorum, yoksa öyle bir kısım hiç yokmu... eger var ise ve ben göremiyorsam nerde yazdıgını biri söylesin diyorum..eger öyle bir kısım varsa 4 yıl sonrası ise A, 6 yıl sonrası ise B olacagını ebem de biliyor.. anlamadıysanız tekrar anlatayım...

Egehak3579
Aday Memur
20 Ağustos 2019 02:28

Pbs de o bölüm kalktı, terfi döneminde vardı, şuan yok
MeMuR-8046, 5 yıl önce

Egehak3579
Aday Memur
20 Ağustos 2019 02:33

Beni Rabbimin takip etmesine gerek yok :) yinede gülebiliyorum. Rabbimin teşkilatta o kadar çok takip edeceği adam var ki, bana sıra gelmez arkadaşım, gelse de sonlarda yer alırım kanımca,
MeMuR-8046, 5 yıl önce

ucar19
Aday Memur
11 Eylül 2019 19:35

Geçici madde 26 nın kaldırılması için TBMM ye havale edilmek üzere İçişleri Bakanlığına dilekçe gönderdim, belki kabul edilir. Göle maya çaldım.

polnet03
Şef
11 Eylül 2019 20:12

Ya abilerim a b olsan ne farkeder allah askina ben a sinifiyim ama rutbe verilwcegine hic umidim

Toplam 315 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi