Editörler :
18 Temmuz 2019 16:10

Porzing34
Aday Memur

herkese merhaba üniversite son sınıf öğrencisiym, sınava girdim çalışarak 84-85 gösteriyor puan hesaplama siteleri, elektronik ve haberleşme mezunu olacağım, atanma şansım var mı önümüzde ki yıl? hiç bir bilgim yok bu konuda tek başıma karar alıp öylesine bir gireyim dedim, bir de düz memur olarak atanabilir miyim ve maaşım ne olur teşekkür ederim şimdiden.

peace96, 1 ay önce - Alıntıya git

2019 sınavına mi girdin

18 Temmuz 2019 21:10

peace96
Aday Memur

2019 sınavına mi girdin

Porzing34, 1 ay önce - Alıntıya git

evet

18 Temmuz 2019 22:25

Scofield14
Aday Memur

150, yim beklesem mi uşak fln ne varsa yzsam mı hala kararszm

18 Temmuz 2019 23:40

Meta55
Şef

Tek yıllarda aldığın puan ile merkezi atamaya başvuramazsın. Sadece açıktan atamalar için kullanabilirsin. Polis, komiser yardımcılığı, subay, astsubay, zabit katipliği vs... Ve bu sınav sonucu 1 yıl geçerlidir.

19 Temmuz 2019 01:20

atamaeem2019
Aday Memur

Scofield14, 1 ay önce - Alıntıya git

doğuyu yazdıysan gelir

19 Temmuz 2019 08:23

mlty444431
Aday Memur

Adana teiaş vardiyalı eem kadrosunu yazan arkadaşlar kaç puan ve kaçıncı sırada tercşh yaptılra?

19 Temmuz 2019 11:37

crknysh
Aday Memur

herkese merhaba üniversite son sınıf öğrencisiym, sınava girdim çalışarak 84-85 gösteriyor puan hesaplama siteleri, elektronik ve haberleşme mezunu olacağım, atanma şansım var mı önümüzde ki yıl? hiç bir bilgim yok bu konuda tek başıma karar alıp öylesine bir gireyim dedim, bir de düz memur olarak atanabilir miyim ve maaşım ne olur teşekkür ederim şimdiden.

Kardeşim sen bu seneki sınava girdin sanırım B kadrolar için geçerli değil bu seneki kpss. Yani bir işe yaramaz.
19 Temmuz 2019 13:25

peace96
Aday Memur

Tek yıllarda aldığın puan ile merkezi atamaya başvuramazsın. Sadece açıktan atamalar için kullanabilirsin. Polis, komiser yardımcılığı, subay, astsubay, zabit katipliği vs... Ve bu sınav sonucu 1 yıl geçerlidir.

Meta55, 1 ay önce - Alıntıya git

ben o zaman seneye gireceğim mühendislik veya düz memurluk için, peki o kaç yıl geçerli olacak? ve elohab için kaç almam gerekir tahmini.

19 Temmuz 2019 13:44

mforart
Aday Memur

Scofield14, 1 ay önce - Alıntıya git

Bence 150. sıradakine rahat gelir, doğu teiaş, istanbul teiaş, taşra eüaş ,hayırlısı

19 Temmuz 2019 18:13

Meta55
Şef

ben o zaman seneye gireceğim mühendislik veya düz memurluk için, peki o kaç yıl geçerli olacak? ve elohab için kaç almam gerekir tahmini.

2020 kpss 2 yıl geçerli olacak. 4 merkezi atamaya başvurabilirsin.Bölümünün atama sayısı hakkında bilgim yok. Ancak mühendislik bölümleri çok nadir 90 puanın altına iniyor. Eğer kpss puanının yanına bir de yds puanı koyarsan atanma şansın artar.

19 Temmuz 2019 20:48

eltrk elktronik müh
Aday Memur

Kardeşim atanman çok çok zor inanılmaz net yapman lazım, sana şöyle anlatayım aralık atamasında elektrik ve elektrik_elektronik mühendislerine toplam 230 kadro gelirken elektronik haberleşme mühendislerine 2 kadro geldi sadece ve bu kadroları elektrik elektronik mühendisleri de tercih edebilir .Bak sana hedef önereyim stajyer aim memuru nedir kaç lira maaş alır şartları neler bunları araştır

20 Temmuz 2019 00:30

peace96
Aday Memur

Kardeşim atanman çok çok zor inanılmaz net yapman lazım, sana şöyle anlatayım aralık atamasında elektrik ve elektrik_elektronik mühendislerine toplam 230 kadro gelirken elektronik haberleşme mühendislerine 2 kadro geldi sadece ve bu kadroları elektrik elektronik mühendisleri de tercih edebilir .Bak sana hedef önereyim stajyer aim memuru nedir kaç lira maaş alır şartları neler bunları araştır

eltrk elktronik müh, 1 ay önce - Alıntıya git

hiç kpss uğraşmayayım o zaman acaba düz memur maaşları nedir? 5.000 var mıdır?

22 Temmuz 2019 00:37

electronim
Aday Memur

Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünü tercih edecek öğrenciler için oluşturulan Telegram soru-cevap grubuna https://t.me/duzceuniteknolojieemtercih2019 katılabilirsiniz.

Android veya Apple ürünü telefonlarınıza ya da Windows mağazalarından bilgisayarınıza Telegram uygulamasını indirerek yukarıda verilen link yardımı ile oluşturulan gruba katılabilirsiniz.

22 Temmuz 2019 00:38

electronim
Aday Memur

Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünü tercih edecek öğrenciler için oluşturulan Telegram soru-cevap grubuna https://t.me/duzceuniteknolojieemtercih2019 katılabilirsiniz.

Android veya Apple ürünü telefonlarınıza ya da Windows mağazalarından bilgisayarınıza Telegram uygulamasını indirerek yukarıda verilen link yardımı ile oluşturulan gruba katılabilirsiniz.

07 Ağustos 2019 15:47

Portofinom
Şef
Vay be puanlara bakar mısınız? 2016'lıların suçu neymiş be...
07 Ağustos 2019 16:37

fatalrhy
Aday Memur
+
Toplam 36 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?