Editörler : gubaz
14 Temmuz 2019 22:26   

Kurban bayramı öncesi memur maaşları ödenir mi?

sayin arkadaşlar,

1 ) 2019 ağustos ayinda kurban bayrami öncesi̇ devlet memur maaşlari si̇zce

ödeni̇r mi̇?

2 ) 2019 ağustos ayinin 15 ve 16 günleri̇ bayram tati̇li̇ si̇zce bi̇rleşti̇ri̇li̇r mi̇ ?

14 Temmuz 2019 22:53

veba1982
Genel Müdür
maaş 9 unda erken ödenir bayram birleşmez
20 Temmuz 2019 12:56

debug
Genel Müdür

Şu erken ödenirse sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum :) Para gelince bayram iyi geçiyo ama bu sefer öbür ay sıkıntı oluyor. :)

20 Temmuz 2019 13:48

serikli0707
Aday Memur
Keşke ödense bayrama parasız girmek daha kötü oluyor
20 Temmuz 2019 14:28

VATANUĞRUNA
Şef

Maaşlar ödenip ödenmeyeceğini bilmem ama BAYRAM İKRAMİYESİ verilirse, maaş zamanında da ödenebilir.

Bu konuda her memur ve aile üyelerinin taleplerini her platformda dile getirmesi önemli.

Emekliler gibi MEMURA DA BAYRAM İKRAMİYESİ verilmelidir. Adalet sağlanmalıdır.

20 Temmuz 2019 17:44

Sözleşmelifare
Aday Memur

Maaşlar ödenip ödenmeyeceğini bilmem ama BAYRAM İKRAMİYESİ verilirse, maaş zamanında da ödenebilir.

Bu konuda her memur ve aile üyelerinin taleplerini her platformda dile getirmesi önemli.

Emekliler gibi MEMURA DA BAYRAM İKRAMİYESİ verilmelidir. Adalet sağlanmalıdır.

VATANUĞRUNA, 1 ay önce - Alıntıya git

O kadar haklısın ki maaş erken verilip öbür ay açlık sınırının altında yaşamaya terk edilmek ne kadar mantıklı

21 Temmuz 2019 23:22

serikli0707
Aday Memur
Erken verilse keşke :(((
21 Temmuz 2019 23:58

ali0690
Yasaklı
İnşallah erken verilir.
22 Temmuz 2019 09:58

volkanv38
Şube Müdürü

maaşlar 8-9 ağustosta ödenir ancak bu sefer 9 günlük bayram tatili olmayabilir. İlk bakanlar kurulu toplantısında iki konu da görüşülür karara bağlanır ancak bakanlar kurulu ne zaman toplanır bilmiyorum. İlk bakanlar kurulunu beklemek lazım ancak henüz net bir tarih yok diye biliyorum.

02 Ağustos 2019 13:01

birtikci
Aday Memur

bence ödenir ve ödenmesi lazım neden derseniz simdi bazı parası bol memur arkadaslar ödenmesin diğer ay gec alıyoruz diyorlar onlar isterse maaslarını ayın 15inde ceksinler kimse maasını hemen cek diye zorlamıyor gelelim asıl meseleye memur maası kira bakkal manav kasap derken 3 gün icinde bitiyor adamın cebinde para kalmıyor bayram yaklasıyor çocuk babam memur bayramda bana harclık verecek ayakkabı alacak yeni pantolun alacak bizde kurban keseceğiz diye bekliyor memur arkadas insallah maas erken yatar yoksa kurbanı geçtim coluk cocuğa harclık veremiyecem elbise ayakkabı alamıyacam diye düsünüyor erken yatarsa yırtıyor derin bir oh cekiyor çoluk cocuğunnu yanında başı dik geciyor diyelim para yatmadı cocuk arkadaslarının yanında boynu bükük kaldı karısı para alamadı kocasından gelen misafirlere ikram edecek bise yok baslayacaklar sen nasıl memursun birde memur karısı olacam üzerime giyecek bise yok falan filan sonra adam cinnet geciriyor ya intihar ediyor ya karısını öldürüyor

02 Ağustos 2019 13:29

85200258
Şube Müdürü

bence ödenir ve ödenmesi lazım neden derseniz simdi bazı parası bol memur arkadaslar ödenmesin diğer ay gec alıyoruz diyorlar onlar isterse maaslarını ayın 15inde ceksinler kimse maasını hemen cek diye zorlamıyor gelelim asıl meseleye memur maası kira bakkal manav kasap derken 3 gün icinde bitiyor adamın cebinde para kalmıyor bayram yaklasıyor çocuk babam memur bayramda bana harclık verecek ayakkabı alacak yeni pantolun alacak bizde kurban keseceğiz diye bekliyor memur arkadas insallah maas erken yatar yoksa kurbanı geçtim coluk cocuğa harclık veremiyecem elbise ayakkabı alamıyacam diye düsünüyor erken yatarsa yırtıyor derin bir oh cekiyor çoluk cocuğunnu yanında başı dik geciyor diyelim para yatmadı cocuk arkadaslarının yanında boynu bükük kaldı karısı para alamadı kocasından gelen misafirlere ikram edecek bise yok baslayacaklar sen nasıl memursun birde memur karısı olacam üzerime giyecek bise yok falan filan sonra adam cinnet geciriyor ya intihar ediyor ya karısını öldürüyor

birtikci, 3 hafta önce - Alıntıya git
Bende erken yatmasını istiyorum ama... Sence bu yazdığın sebep onların umurlarinda mi sanıyorsun? Seçim olsa kesin erken alırdık ama bu zamana kadar bir açıklama olurdu. ayın 2 si oldu
02 Ağustos 2019 13:34

akifci
Aday Memur

benim anlamadığım her şeye başlık açan memurlar.net neden bunu gündeme almıyor sanki herkes anlaşmış sağır dilsizi oynuyor. Editörler uyumayın bayramda yola çıkacak var kurban kesecek var. İsteyen maaşını çeker istemeyen çekmez..

05 Ağustos 2019 18:57

a.caglar
Aday Memur

Degerli arkadaslar, Cumhurbaskanimizin az evvel attigi tweete gore kamu calisanlari maaslarini 9 Agutos Cuma gunu alacaktir. Guzel bayramlar diliyorum

Toplam 12 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?