Editörler : ayşegül bgm
15 Temmuz 2019 11:16

Atama yardım
Mrb arkadaşlar sıralamam 6 bin adana mersin istiyorum ilk almda imkansız gibi. Sizce ilkinde heryeri yazıp gitmeli miyim yoksa 2. alımı beklesem adana mersin gelme ihtimali var mı ? Bir de açar mı acaba mersin adana 2. de ? Siz olsanız napardınız??

gurbetnurse
Şube Müdürü
15 Temmuz 2019 11:16

Lisans hemşireyim

bay.hemsir
Aday Memur
15 Temmuz 2019 11:25

Ben olsam kesinlikle beklerim çünkü 2 ay var arada çok değil

gurbetnurse
Şube Müdürü
15 Temmuz 2019 11:32

bende beklemek istiyorum ama açar mı o iller kesin hiç bilmiyorum?
bay.hemsir, 5 yıl önce

Ben olsam kesinlikle beklerim çünkü 2 ay var arada çok değil

bay.hemsir
Aday Memur
15 Temmuz 2019 12:13

Büyük iller oralar illaki açılacaktır

Yasseee
Aday Memur
15 Temmuz 2019 13:28

İlk alımda açmazsa büyük ihtimal ikinci alımda acar bence ilk alımda oraları yaz gelmezse gelmez ikinci alımı bekle ikincide açmazsa diğer yerleri yazarsın bende öyle yapacağım ilk alımda sadece istediğim yerler ikincide kalam yerler

gurbetnurse
Şube Müdürü
15 Temmuz 2019 20:26

haklısınız hocam en fazla 2 ay kaybım olucak 14 ayın yanında bi hiç en azından içimde kalmaz içimdekini yapmış olurum
Yasseee, 5 yıl önce

İlk alımda açmazsa büyük ihtimal ikinci alımda acar bence ilk alımda oraları yaz gelmezse gelmez ikinci alımı bekle ikincide açmazsa diğer yerleri yazarsın bende öyle yapacağım ilk alımda sadece istediğim yerler ikincide kalam yerler

HemşirBey80
Aday Memur
15 Temmuz 2019 20:50

Ben 4000 deyim adana mersin istiyorum gelmezse bende beklicem 1 2 ay icin degmez muhtemel acicaktir herkes beklicektir zaten.

kevres
Aday Memur
15 Temmuz 2019 20:52

puanım 81.5 sıralamam 2323 lisans hemşire urfa gelirmi acaba

Yasseee
Aday Memur
15 Temmuz 2019 22:10

Benim sıralamam 7 binlerde ve iç anadolu samsun sinop vs yazmayı istiyorum gelirse gelir gelmezse ikinci alımda nasılsa başlarda olacağız olmasak bile bizim yerlesemedigimiz istediğimiz yerler ikinci alımda acarsa 60 li puanlar oralara gider ve bizde boşuna üzülürız mantiklisi bizim için ikinci alımı beklemek

gurbetnurse
Şube Müdürü
16 Temmuz 2019 09:31

inşallah hocam hakılısınız
Yasseee, 5 yıl önce

Benim sıralamam 7 binlerde ve iç anadolu samsun sinop vs yazmayı istiyorum gelirse gelir gelmezse ikinci alımda nasılsa başlarda olacağız olmasak bile bizim yerlesemedigimiz istediğimiz yerler ikinci alımda acarsa 60 li puanlar oralara gider ve bizde boşuna üzülürız mantiklisi bizim için ikinci alımı beklemek

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi