Editörler :
15 Temmuz 2019 11:16   

Atama yardım
Mrb arkadaşlar sıralamam 6 bin adana mersin istiyorum ilk almda imkansız gibi. Sizce ilkinde heryeri yazıp gitmeli miyim yoksa 2. alımı beklesem adana mersin gelme ihtimali var mı ? Bir de açar mı acaba mersin adana 2. de ? Siz olsanız napardınız??
15 Temmuz 2019 11:16

gurbetnurse
Memur
Lisans hemşireyim
15 Temmuz 2019 11:25

bay.hemsir
Aday Memur

Ben olsam kesinlikle beklerim çünkü 2 ay var arada çok değil

15 Temmuz 2019 11:32

gurbetnurse
Memur

Ben olsam kesinlikle beklerim çünkü 2 ay var arada çok değil

bay.hemsir, 1 ay önce - Alıntıya git
bende beklemek istiyorum ama açar mı o iller kesin hiç bilmiyorum?
15 Temmuz 2019 12:13

bay.hemsir
Aday Memur

Büyük iller oralar illaki açılacaktır

15 Temmuz 2019 13:28

Yasseee
Aday Memur

İlk alımda açmazsa büyük ihtimal ikinci alımda acar bence ilk alımda oraları yaz gelmezse gelmez ikinci alımı bekle ikincide açmazsa diğer yerleri yazarsın bende öyle yapacağım ilk alımda sadece istediğim yerler ikincide kalam yerler

15 Temmuz 2019 20:26

gurbetnurse
Memur

İlk alımda açmazsa büyük ihtimal ikinci alımda acar bence ilk alımda oraları yaz gelmezse gelmez ikinci alımı bekle ikincide açmazsa diğer yerleri yazarsın bende öyle yapacağım ilk alımda sadece istediğim yerler ikincide kalam yerler

Yasseee, 1 ay önce - Alıntıya git
haklısınız hocam en fazla 2 ay kaybım olucak 14 ayın yanında bi hiç en azından içimde kalmaz içimdekini yapmış olurum
15 Temmuz 2019 20:50

HemşirBey80
Aday Memur

Ben 4000 deyim adana mersin istiyorum gelmezse bende beklicem 1 2 ay icin degmez muhtemel acicaktir herkes beklicektir zaten.

15 Temmuz 2019 20:52

kevres
Aday Memur

puanım 81.5 sıralamam 2323 lisans hemşire urfa gelirmi acaba

15 Temmuz 2019 22:10

Yasseee
Aday Memur

Benim sıralamam 7 binlerde ve iç anadolu samsun sinop vs yazmayı istiyorum gelirse gelir gelmezse ikinci alımda nasılsa başlarda olacağız olmasak bile bizim yerlesemedigimiz istediğimiz yerler ikinci alımda acarsa 60 li puanlar oralara gider ve bizde boşuna üzülürız mantiklisi bizim için ikinci alımı beklemek

16 Temmuz 2019 09:31

gurbetnurse
Memur

Benim sıralamam 7 binlerde ve iç anadolu samsun sinop vs yazmayı istiyorum gelirse gelir gelmezse ikinci alımda nasılsa başlarda olacağız olmasak bile bizim yerlesemedigimiz istediğimiz yerler ikinci alımda acarsa 60 li puanlar oralara gider ve bizde boşuna üzülürız mantiklisi bizim için ikinci alımı beklemek

Yasseee, 1 ay önce - Alıntıya git
inşallah hocam hakılısınız
Toplam 10 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?