Editörler : Mehmet Balci
14 Eylül 2019 19:43

kirazefranurkiraz
Yasaklı

Ankara'da önlisans dershanesine yazılan arkadaşlarımızın düşüncelerini alabilir miyiz? Ders saatleri,fiyat,yayın vb...

14 Eylül 2019 19:47

poyrazadaliii
Yasaklı

Kardeşimi dershaneye yazdırdım:) Disiplinli duruşu,ders saatlerinin 500 saat olması(200 saat hazırlık verilmesi) çok önemliydi tabi.ben kardeşimin 90 ve üstü puan alacağını güveniyorum,her gün 3 saat çalışsın ama verimli inanın yeter.Birçok dershaneyi gezdik ve ders saati en fazla olan kurum Kuzey Akademiydi,güvenimiz tam şükür.

15 Eylül 2019 20:10

mesuttkt06
Yasaklı

Ankara'da önlisans dershanesine yazılan arkadaşlarımızın düşüncelerini alabilir miyiz? Ders saatleri,fiyat,yayın vb...

kirazefranurkiraz, 2 ay önce - Alıntıya git

Benim çevremdeki birçok kişi önlisans için Kuzey Akademiyi tercih etmiş.Ders saatlerini çok çok yeterli bulmuşlar 500 saat gibi bir duyum aldım.Birebir görüşerek ders başlangıçları,yayın,Hoca vb..sırun bence..

16 Eylül 2019 11:48

magduradaletci
Aday Memur

mevcut durumda hedefinin 95+ olması lazım asıl sorun kontenjanlar ve mülakat bunlar çözülmeden KPSS hazırlanmak dereleri denizleri kurutmak gibi bir şey

16 Eylül 2019 14:17

philosophia35.
Aday Memur

mevcut durumda hedefinin 95+ olması lazım asıl sorun kontenjanlar ve mülakat bunlar çözülmeden KPSS hazırlanmak dereleri denizleri kurutmak gibi bir şey

magduradaletci, 2 ay önce - Alıntıya git

Hedef dediğiniz gibi en az 95 falan olması lazım gerisi takdir

16 Eylül 2019 14:40

bayan sahrazen
Aday Memur

Önerebileceğiniz bir yayın var mı ?

16 Eylül 2019 16:28

philosophia35.
Aday Memur

bayan sahrazen, 2 ay önce - Alıntıya git

Konu anlatım mı , soru çözüm mü ?

16 Eylül 2019 17:09

Narser
Aday Memur

Arkadaşlar Mülakatın kaldırılması ve alımların sadece KPSS üzerinden olup mülakatsız merkezi atamadan yapılması için Cimer Üzerinden dilekçe yazalım lütfen ..

Yoksa alımlar KPSS siz ve mülakat ile olduğundan sınava senelerce çalışan arkadaşların hakkı yenmektedir. Duyarsız kalmayalım buna!!!!!!!!!!!!!

16 Eylül 2019 17:14

Narser
Aday Memur

magduradaletci, 2 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşlar Mülakatın kaldırılması ve alımların sadece KPSS üzerinden olup mülakatsız merkezi atamadan yapılması için Cimer Üzerinden dilekçe yazalım lütfen ..

Yoksa alımlar KPSS siz ve mülakat ile olduğundan sınava senelerce çalışan arkadaşların hakkı yenmektedir. Duyarsız kalmayalım buna!!!!!!!!!!!!!

16 Eylül 2019 18:09

bayan sahrazen
Aday Memur

Konu anlatımı

17 Eylül 2019 08:46

Bugrahan Beyim
Şef

bayan sahrazen, 2 ay önce - Alıntıya git

dayi yayinlari öneri̇yorum alimlarin %90 i mülakatli olunca başka türlü memur olamazsin

17 Eylül 2019 21:12

hasyaren.6
Yasaklı

Benim çevremdeki birçok kişi önlisans için Kuzey Akademiyi tercih etmiş.Ders saatlerini çok çok yeterli bulmuşlar 500 saat gibi bir duyum aldım.Birebir görüşerek ders başlangıçları,yayın,Hoca vb..sırun bence..

mesuttkt06, 2 ay önce - Alıntıya git

Herkes mülakat,torpil,dayı vb. yazmış yıllardır alımlarda bu tür konuşmalar yapılıyor.Kulak tıkayıp iyi puan alıp her şeye gögüs germeliyiz Allah çalışanın hakkını eninde sonunda verir.Dershanelerde,evde hazırlık yapan herkese kolaylıklar dilerim.

18 Eylül 2019 21:12

damlaberen57
Yasaklı

Kardeşimi dershaneye yazdırdım:) Disiplinli duruşu,ders saatlerinin 500 saat olması(200 saat hazırlık verilmesi) çok önemliydi tabi.ben kardeşimin 90 ve üstü puan alacağını güveniyorum,her gün 3 saat çalışsın ama verimli inanın yeter.Birçok dershaneyi gezdik ve ders saati en fazla olan kurum Kuzey Akademiydi,güvenimiz tam şükür.

poyrazadaliii, 2 ay önce - Alıntıya git

Geçmiş dönemlerde bende Kuzey Akademiye gitmiştim,Hocalarımız,yayınları,kamp,etüt,öğretici matematik kitapları vb..çok mükemmeldi,tavsiye edebileceğim nadir bir dershane.Yazıllan herkese hayırlı olsun dershanesi.

19 Eylül 2019 09:02

philosophia35.
Aday Memur

Dershaneye başlayan arkadaşlar var mı fiyatlar nedir ?

19 Eylül 2019 15:45

Narser
Aday Memur

Kpss ye hazırlanacak arkadaşlar. İlgili kurumlara ve Bakanlıklara (Cimer üzerinden ) alımların sadece KPSS sınavı puanı baz alınarak yapılması konusunda dilekçe yazın!!!!

Görüyorsunuz ki alımlar artık KPSS olmadan yapılıyor!!

21 Eylül 2019 11:09

Gzmdmr001

konu anlatımı yayın önerebilir misiniz? PEGEM diyorlar çalışan var mıdır?

21 Eylül 2019 22:32

mesuttkt06
Yasaklı

Kpss ye hazırlanacak arkadaşlar. İlgili kurumlara ve Bakanlıklara (Cimer üzerinden ) alımların sadece KPSS sınavı puanı baz alınarak yapılması konusunda dilekçe yazın!!!!

Görüyorsunuz ki alımlar artık KPSS olmadan yapılıyor!!

Narser, 2 ay önce - Alıntıya git

Ankara Kuzey Akademiye kardeşimi yazdırdım ve bu konuda çok duyarlıyım) Size desteğimi sonuna kadar sürdüreceğim.Kpss için gece gündüz emek vermek , iyi puan almak hiç kolay bir süreç değil.

21 Eylül 2019 22:36

mesuttkt06
Yasaklı

Dershaneye başlayan arkadaşlar var mı fiyatlar nedir ?

philosophia35., 2 ay önce - Alıntıya git

İyi ve kaliteli dershaneler 2000-2500 tl altı değil.Çok kalabalık ucuz,sıradan yayın veren,Hocalar vb..1500 tl ....Çift yıl ve geleceğimiz düşünülürse işimizi şansa atmamalıyız derim:)

25 Eylül 2019 15:28

selenophile
Aday Memur

Herkese Merhaba, 2020 Önlisans KPSS'ye hazırlanıyorum. Aynı zamanda bir kamu kurumunda çalışıyorum h

25 Eylül 2019 16:43

philosophia35.
Aday Memur

Herkese Merhaba, 2020 Önlisans KPSS'ye hazırlanıyorum. Aynı zamanda bir kamu kurumunda çalışıyorum h

selenophile, 2 ay önce - Alıntıya git

merhaba hangi kurumda hangi pozisyonda çalışıyorsunuz

Toplam 153 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?