Editörler : Mehmet Balci
25 Eylül 2019 16:43

philosophia35.
Aday Memur

Herkese Merhaba, 2020 Önlisans KPSS'ye hazırlanıyorum. Aynı zamanda bir kamu kurumunda çalışıyorum h

selenophile, 2 ay önce - Alıntıya git

merhaba hangi kurumda hangi pozisyonda çalışıyorsunuz

26 Eylül 2019 22:20

damlaberen57
Yasaklı

Dershaneye başlayan arkadaşlar var mı fiyatlar nedir ?

philosophia35., 2 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşlarım Önlisans için şimdiden yazılmaya ve görüşmelere başlamış.Ankara'da Kuzey Akademiyi çok beğenmişler ve olumlu görüşmeleri geçmiş.Fiyat olarak iyi bir dershane dershane 2000 tl altı değildir.Dershane fiyatları memur maaşlarının yarısı,kendinizi atanmış gibi hissedin ve parayı 2 plana atın derim.Herkesin hakkında en hayırlısı olsun....

29 Eylül 2019 08:43

Beyza Elmas

Arkadaşlar ben muhasebe mezunuyum atanmam için kaç puan almam gerek

01 Ekim 2019 23:01

lufion
Aday Memur

merhaba bir sorum olucaktı.Arkadaşım önlisans cocuk gelişimi mezunu cocuk gelişiminden atanamasa da

01 Ekim 2019 23:03

lufion
Aday Memur

Düz memurluğa atanabilir mi?

02 Ekim 2019 20:12

kirazefranurkiraz
Yasaklı

Beyza Elmas, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam Ankara'da bir arkadaşım sizinle aynı mezun o hep ağzından 85 -90 puanı düşürmüyordu.İlk atamalarda 85 üstü atanabilir diye biliyorum.Tabi sadece merkezi atamalar için değil,alım yapan tüm kurumlar için başvuru şansınız artar tabi puanınız iyi olursa ki ,inşallah olur.Arkadaşım geçen hafta GYK, Kuzey Akademi dershanesine kayıt yaptırmıştı diye hatırlıyorum.

02 Ekim 2019 20:19

poyrazadaliii
Yasaklı

Hocam Ankara'da bir arkadaşım sizinle aynı mezun o hep ağzından 85 -90 puanı düşürmüyordu.İlk atamalarda 85 üstü atanabilir diye biliyorum.Tabi sadece merkezi atamalar için değil,alım yapan tüm kurumlar için başvuru şansınız artar tabi puanınız iyi olursa ki ,inşallah olur.Arkadaşım geçen hafta GYK, Kuzey Akademi dershanesine kayıt yaptırmıştı diye hatırlıyorum.

kirazefranurkiraz, 1 ay önce - Alıntıya git

Genel Yetenek-Kültür için Ankara'da sistemini,hocasını ve sınav kamplarını en takdir ettiğim dershane diyebilirim.Şükür beni o dershaneye tavsiye eden arkadaşıma ve atanmama vesile olanlara.Umarım herkes yazıldığı dershanede istediği başarıyı yakalar.

03 Ekim 2019 20:14

zelihaeren7771
Yasaklı

Önlisans mezunu arkadaşlarım dershane arayışlarına başladılar bile,ben yaz bitmeden Ağustos ayında dershane tercihimi yapmıştım şükür.Ankara'da dershane sayısı çok fazla ama Hocasına sistemine,yayınını çok beğenilen ve birçok tecrübeli arkadaşlarımın tavsiyesiyle Kuzey Akademiyi tercih ettim.

03 Ekim 2019 20:21

poyrazadaliii
Yasaklı

Kpss için bu yıl en iyi puanı alıp hemen sonrasında her kuruma isteğiniz ve şartlar ölçüsünde başvuru yapabilirsiniz, okullarını bitiren ve mezun durumundaki tanıdığım herkes dershaneleri gezmeye ve kayıt olmaya başladılar.Özel sektör gerçekten tam bir muamma çünkü?!!! KPSS için Kuzey Akademi çok iyi ve kaliteli bir dershane bence doğru bir tercih diyebilirim.

04 Ekim 2019 11:56

öö61
Memur

Arkadaşalar lisans megzunuyum bu yil yeni önlisans kaydoldum kpss 2020 ye onlisans olarak girebilirmiyim

04 Ekim 2019 12:02

philosophia35.
Aday Memur

Arkadaşalar lisans megzunuyum bu yil yeni önlisans kaydoldum kpss 2020 ye onlisans olarak girebilirmiyim

öö61, 1 ay önce - Alıntıya git

malesef giremezsiniz

04 Ekim 2019 15:30

Helen helen

Arkadaslar calisanlarla iletsim halinde olalım

06 Ekim 2019 09:14

Büşraa06
Aday Memur

Kpss 2020 önlisans için matematik soruları yeni nesil mi olacak ki ? pegem soru bankası aldım ama eski soru tarzlarıı.. diğer kaynaklarda durum ne ? bilgisi olan var mı ?

06 Ekim 2019 12:35

philosophia35.
Aday Memur

arkadaşlar hedefi yüksek olan varsa whatsp grubu kurup deneme sonuçlarımızı paylaşabiliriz

06 Ekim 2019 12:37

philosophia35.
Aday Memur

hatta ben kurayım

06 Ekim 2019 12:50

philosophia35.
Aday Memur

GRUBU KURDUM DÜZENLİ ÇALIŞIP, REKABET ORTAMI OLUŞTURARAK 85 ÜZERİ PUAN HEDEFLEYENLER GRUBA GELEBİLİR

06 Ekim 2019 13:00

philosophia35.
Aday Memur

Kpss 2020 önlisans için matematik soruları yeni nesil mi olacak ki ? pegem soru bankası aldım ama eski soru tarzlarıı.. diğer kaynaklarda durum ne ? bilgisi olan var mı ?

Büşraa06, 1 ay önce - Alıntıya git

bence bi fark yoktur 2018 sınavı gibi olur matematik

06 Ekim 2019 13:09

philosophia35.
Aday Memur

Beyza Elmas, 2 ay önce - Alıntıya git

en az 85 puan

06 Ekim 2019 13:18

philosophia35.
Aday Memur

Düz memurluğa atanabilir mi?

lufion, 1 ay önce - Alıntıya git

puanı yüksek olursa tabiki de

06 Ekim 2019 13:22

Büşraa06
Aday Memur

bence bi fark yoktur 2018 sınavı gibi olur matematik

philosophia35., 1 ay önce - Alıntıya git

Yeni nesil olacağına dair söylentiler var yaa..

Sizde 2020 matematik soru bankası var mı ? soruları yeni sisteme göre mi ?

tyt kitaplarından mı kpss kitaplarından mı çalışmak lazım bilemedim :/

Toplam 153 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?