Editörler : Mehmet Balci
06 Ekim 2019 15:32

philosophia35.
Aday Memur

Daha dün pegemin 10 lu önlisans denemesini,yargının 10 lu denemesini,yediiklimin 5 li denemesini ve uzman kariyerin 7 li denemesini sipariş verdim. acaba erken mi almışım :)

Büşraa06, 1 ay önce - Alıntıya git

vala hedef dereceyse erken değil ama konu çalışmadan niye hemen deneme aldınız ki :) sözel konular hemen unutuluyor

06 Ekim 2019 15:38

Büşraa06
Aday Memur

vala hedef dereceyse erken değil ama konu çalışmadan niye hemen deneme aldınız ki :) sözel konular hemen unutuluyor

philosophia35., 1 ay önce - Alıntıya git

ya konular bittikten sonra çözeceğim zaten.

son zamanlara bırakınca piyasada deneme kalmayabiliyor ya. ondan dolayı..

bir de belli başlı yayınevleri bu denemeleri zaten almam gerekliydi ha şimdi ha sonra diye düşündüm :)

06 Ekim 2019 15:45

philosophia35.
Aday Memur

ya konular bittikten sonra çözeceğim zaten.

son zamanlara bırakınca piyasada deneme kalmayabiliyor ya. ondan dolayı..

bir de belli başlı yayınevleri bu denemeleri zaten almam gerekliydi ha şimdi ha sonra diye düşündüm :)

diyelim ki güncelleme geldi :)

06 Ekim 2019 15:52

Büşraa06
Aday Memur

diyelim ki güncelleme geldi :)

philosophia35., 1 ay önce - Alıntıya git

onu hiç düşünmedim ya. olabiliyor mu ki öyle :/

06 Ekim 2019 16:06

philosophia35.
Aday Memur

onu hiç düşünmedim ya. olabiliyor mu ki öyle :/

niden olmasın :) mesela atıyorum deseler ki idare hukuku olmayacak falan

06 Ekim 2019 19:48

kerem günay
Aday Memur

2020 KPSS Önlisans Konuları;

.............

09 Ekim 2019 22:58

damlaberen57
Yasaklı

Şükür ben hedefime 2 yıl önce ulaştım darısı bu dönem hazırlanacak arkadaşlara olsun:) Dershane seçimi çok önemli yayınını olan ve onları hazırlayan hocaların derse girmesi,500 saat ders verebilmesi,dönem sonu kampları,bina düzeni,etüt hocası olan vb..hepsi kazanmanız için çok önemli kendi sistemini oluşturmuş dershaneyi tavsiye ederim.

11 Ekim 2019 18:06

iskocyalimuro
Aday Memur

Atanmak için gerçekten çok yüksek puanlar almak gerekiyor. Binbir hayellerle girdiğim sınavlardan sonra bol bol hayal kırıklığı yaşadım. O yüzden ben kpssyi bırakalı çok oldu :)

12 Ekim 2019 12:16

philosophia35.
Aday Memur

Atanmak için gerçekten çok yüksek puanlar almak gerekiyor. Binbir hayellerle girdiğim sınavlardan sonra bol bol hayal kırıklığı yaşadım. O yüzden ben kpssyi bırakalı çok oldu :)

iskocyalimuro, 1 ay önce - Alıntıya git

bence yanlış düşünüyorsunuz bu hayatta insanın isteyip başaramayacağı bir şey yoktur :)

12 Ekim 2019 12:25

philosophia35.
Aday Memur

Arkadaşlar nasılsınız çalışmalarınız nasıl gidiyor, denemelere başladınız mı hedefleriniz nedir ?

Benim hedefim 85 ÜZERİ PUANLA

İLÇE DEVLET HASTANESİ :)

12 Ekim 2019 21:05

hasyaren.6
Yasaklı

iskocyalimuro, 1 ay önce - Alıntıya git

Her seçim bir vazgeçiştir.....Yaşınızı bilmiyorum ama GYK için sınav 2 yılda bir yapılıyor ve vazgeçmeyin derim ...Lise-önlisans sınavına daha çok var koca bir bir neredeyse,bir kez daha düşünün ve dershaneye gidin derim.Kpss puanı bir bilet gibi bir yere başvuracağımız zaman hemen puan diyorlar.

12 Ekim 2019 23:14

philosophia35.
Aday Memur

Her seçim bir vazgeçiştir.....Yaşınızı bilmiyorum ama GYK için sınav 2 yılda bir yapılıyor ve vazgeçmeyin derim ...Lise-önlisans sınavına daha çok var koca bir bir neredeyse,bir kez daha düşünün ve dershaneye gidin derim.Kpss puanı bir bilet gibi bir yere başvuracağımız zaman hemen puan diyorlar.

hasyaren.6, 1 ay önce - Alıntıya git

arkadaş bak

si̇zi̇n bu farkli farkli hesaplarinizdan dershaneni̇zi̇n reklamini yazmanizdan biktim artik buraya bi̇ konu açtim beni̇m açtiğim konunun altina dershaneleri̇ni̇zi̇n reklamini yapip durmayin !!!

i̇stemi̇yorum arkadaş gi̇di̇n başka yerde yapin reklaminizi

15 Ekim 2019 15:55

philosophia35.
Aday Memur

whatsapp grubu kurulacak gelmek isteyenler özelden yazsın amaç düzenli bir şekilde birlikte çalışmak.

Katiplik ve ikm hakkında sorusu olanda yazabilir.

Akşam grubu tekrar kuracağım

19 Ekim 2019 10:04

philosophia35.
Aday Memur

Arkadaşlar Matematikte ne durumdasınız ?

Son 12 AY KALDI :)

24 Ekim 2019 08:53

philosophia35.
Aday Memur

SON 374 GÜN

DENEMELER ZORLUK VE KOLAYLIĞINA GÖRE TAVSİYESİ OLAN VAR MI

25 Ekim 2019 21:40

karacauzmez
Yasaklı

Şükür ben hedefime 2 yıl önce ulaştım darısı bu dönem hazırlanacak arkadaşlara olsun:) Dershane seçimi çok önemli yayınını olan ve onları hazırlayan hocaların derse girmesi,500 saat ders verebilmesi,dönem sonu kampları,bina düzeni,etüt hocası olan vb..hepsi kazanmanız için çok önemli kendi sistemini oluşturmuş dershaneyi tavsiye ederim.

damlaberen57, 1 ay önce - Alıntıya git

Ders saati ve dershanenin kendine has sistemi çok önemli Ankara'da Karanfil 2 sokakta sizin belirttiğiniz kriterlerde dershane var birebir görüşün rahatlıkla kalan günlerinizi dolu dolu geçirin.

28 Ekim 2019 18:58

mesuttkt06
Yasaklı

KPSS konusunda en fazla ders sayısını Kuzey Akademi dershanesi veriyor.Dershaneleri birebir gezdim,sorularımı sordum,yayınlarını inceledim,sınıfları gezdim ve diğer kurumlara göre üst sınıftaydı.

30 Ekim 2019 13:38

büro yönetim
Aday Memur

Bende sınava hazırlanıcam ama mat ve Türkçenetleri artırmam gerekiyor mat hiç yok ayrıntılı ve güzel anlatan hoca video tavsiyesi olanlar varmı ...

30 Ekim 2019 13:46

Esrakkkkk
Aday Memur

harita ve kadastro teknikeri

tıbbi sekreter

ikiside önlisans ikisininde atanması için kaç puan alması lazım?

30 Ekim 2019 16:27

philosophia35.
Aday Memur

Bende sınava hazırlanıcam ama mat ve Türkçenetleri artırmam gerekiyor mat hiç yok ayrıntılı ve güzel anlatan hoca video tavsiyesi olanlar varmı ...

büro yönetim, 2 hafta önce - Alıntıya git

matematik temel yoksa biraz zor

Toplam 153 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?