Editörler : Mehmet Balci
23 Aralık 2019 16:24

ertann-34
Aday Memur

2020 kpssye çalışan arkadaşlar tarihe fazla abanmadan türkçe ve matematık alışın. Türkçedeki paragraf soruları giderek zorlaşıyor. Osym nitelikli kaliteli kolay olmayan sorular soruyor. Türkçeyi herkes yapar yanılgısına düşmeyin. Düzenli paragraf çözün. bilinç dışı yeterlilik geliştirin. Aynı zamanda matematik ve geometride onemlidir. Genel kulturden birçoğumuz 45- 50 neti çalışarak elde ederken; dilbilgisi, sözel mantık, paragraf ve matematıkteki torba soruları vb. birçoğumuz yapamıyor. Nacizane tavsiyemdir. Kolay gele..

05 Ocak 2020 17:30

dilara.t
Aday Memur

Arkadaşlar İstanbul?da kurs tavsiyeniz varmı

07 Ocak 2020 16:41

kpsskazan
Memur

Herkese iyi çalışmalar dilerim.. evliyim 1.5 yaşında bir kızım var çalışırken zaman ayarlamak oldkca zor bolumum muhasebe ayynı zamanda isg okuyorum benm gibi olp nasıl aarlama yapıyorusunuz oldukca zorlanıyorum defter kiap acınca hemenn geliyor

09 Ocak 2020 13:39

philosophia35.
Aday Memur
15 Ocak 2020 21:59

Wavess
Aday Memur

Elektronik Haberleşme Teknolojisi mezunuyum. Atanabilmek için kaç puan almam gerek bilen var mı ? Bide neyden ne kadar alacaklarını sonradan mı açıklıyorlar ? Bilgi veren olursa minnettar olurum..

20 Ocak 2020 17:22

Enver Sencer
Aday Memur

ARKADAŞLAR! Öncelikle herkese gireceği sınavlarda başarılar dilerim. 10 ADIMDA PARAGRAF adında TYT-DGS-KPSS-ALES'e yönelik konu anlatımlı bir kitap çıkardım. @10adimdaparagraf instagram hesabımdan da Türkçe ders notları ve kitabımdan video çözümler paylaşıyorum. Sayfama beklerim:))

Toplam 166 mesaj