Editörler :
15 Temmuz 2019 18:43   

3+1 doğum izni
3+1 olarak eylül ayında atandım. şuan doğum iznindeyim. izinde olduğum sürede maaşlarımda kesinti oldu olmayacağını söylemişlerdi. Benim gibi olan var mı?
16 Temmuz 2019 09:43

hemAYire?
Aday Memur
e devletten iş göremez ödemesi diye bir bölüm var ona bakın sgk tarafından hesabınıza para yatmıştır mutlaka onu pttden çekebilirsiniz
16 Temmuz 2019 18:29

bsrmfç
Memur
e devletten iş göremez ödemesi diye bir bölüm var ona bakın sgk tarafından hesabınıza para yatmıştır mutlaka onu pttden çekebilirsiniz
hemAYire?, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu iş göremezlik ödemesi hastalık raporu aldığımızda da ödeniyor mu? Bilginiz var mı. Bi hafta,10 günlük raporlarda filan

17 Temmuz 2019 14:33

hemAYire?
Aday Memur

Bu iş göremezlik ödemesi hastalık raporu aldığımızda da ödeniyor mu? Bilginiz var mı. Bi hafta,10 günlük raporlarda filan

bsrmfç, 1 ay önce - Alıntıya git
evet yatıyor. bana yatmıştı hem rapor aldığımda hem analık izinlerinde. ama benim maaşımdan kesilmediği için o parayı çekmedim.
17 Temmuz 2019 15:18

fabel61
Aday Memur
evet yatıyor. bana yatmıştı hem rapor aldığımda hem analık izinlerinde. ama benim maaşımdan kesilmediği için o parayı çekmedim.
hemAYire?, 1 ay önce - Alıntıya git
Bn 3+1 olduğum için mi kesildi acaba
17 Temmuz 2019 17:39

hemAYire?
Aday Memur
Bn 3+1 olduğum için mi kesildi acaba
fabel61, 1 ay önce - Alıntıya git
ben de 3+1 sözleşmeşiyim. bu kurumunuzun maaş birimiyle alakalı. oradaki abi maaşımdan kesilmeyeceğini ama oraya yatan parayı çekmememi söyledi
Toplam 5 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?