Editörler : swat3410E.Kayı Han
16 Temmuz 2019 00:15

25. POMEM
Arkadaşlar polis olmayı çok istiyorum. uzun süre bazı kulüplerde futbol oynadım, antremanlar halı sahalarda oluyordu ve ikili mücahadele sırasında iki omzumu da tele sürttüm ve yara izi oluştu faça gibi duruyor. 6 tane izim var. komisyon bu durumu sizce nasıl değerlendirir. izler derin değil biraz dikkatli bakınca belli oluyor. 5 metreden görünmüyor ayıca tişört giyildiğinde gözükecek yer de değil. sizce nasıl olur. bundan kalırsam çok üzülürüm

heavyselvi
Aday Memur
16 Temmuz 2019 09:38

Bunun cevabını net bir şekilde ben veremiyorum ama tek diyebileceğim komisyon yara izinin nasıl oluştuğuyla ilgilenmez. Belli başlı kriterlere göre değerlendirir; yaranın büyüklüğü, nerede olduğu, kıyafetle görünüp görünmediği vs. Ayrıca komisyon tarafından biraz insiyatif alınacak bir duruma benziyor. Komisyonla iletişim kurman lazım. Tabii yalvarmayacaksın, kısa ve öz bir şekilde açıklayacaksın durumu.

425542
Aday Memur
16 Temmuz 2019 16:54

24. Dönemde bi kızında kolunda bikaç tane iz vardı komisyon kabul etmedi.kız çizildi dedi filan ama komisyon biz senin yaptığını düşünüyoruz dediler.baya bi aralarında tartıştılar hatta.ama yinede elediler kızı

pmemadayı
Kapalı
16 Temmuz 2019 18:42

Bayağı kötü olmuş.Demek ki kızın kolundaki izler faça izlenimi vermiş.Gerçi küçük izlerden de elenen oluyormuş netten okuduğum kadarıyla...
425542, 5 yıl önce

24. Dönemde bi kızında kolunda bikaç tane iz vardı komisyon kabul etmedi.kız çizildi dedi filan ama komisyon biz senin yaptığını düşünüyoruz dediler.baya bi aralarında tartıştılar hatta.ama yinede elediler kızı

Halil Esgiyayla
Kapalı
16 Temmuz 2019 20:53

net kalırım diyorsunuz ?

pmemadayı
Kapalı
16 Temmuz 2019 22:18

Öyle düşünme hocam.Geçersin.Benim kolumda da küçük iki iz var dikkatli bakılmadıkça belli olmuyor ama istese eler yani komisyon bu.Ön sağlığın bazen şans işi olduğunu düşünüyorum.
Halil Esgiyayla, 5 yıl önce
net kalırım diyorsunuz ?

adayogrenc
Kapalı
17 Temmuz 2019 00:03

fotoğraf paylaşırsan bir fikir yürütebiliriz

Halil Esgiyayla
Kapalı
17 Temmuz 2019 00:10

nasıl paylaşacağımı bilmiyorum, göründüğü faça gibi ama ben bunu komisyona söylediğimde inanmaları lazım, çocukluktan beri istediğim bir şey ve çok alım olacak bu fırsatı böyle saçma sapan bir şey yüzünden kaçırırsam kötü olur.

adayogrenc
Kapalı
17 Temmuz 2019 00:11

fotoğrafı hızlıresimyükleye ekle buraya bağlantısını paylaş

Halil Esgiyayla
Kapalı
17 Temmuz 2019 00:15

[url=https://hizliresim.com/QPMy9k][img]https://i.hizliresim.com/QPMy9k.jpg[/img][/url]

Halil Esgiyayla
Kapalı
17 Temmuz 2019 00:16

https://hizliresim.com/QPMy9k

Halil Esgiyayla
Kapalı
17 Temmuz 2019 00:18

geldi mi bilmiyorum. resimag.com/i/804d6763960

425542
Aday Memur
17 Temmuz 2019 00:48

İkna edici konuş bence.sana inanmaları önemli.24. Dönemde elenme çok fazla oldu bu tip şeylerden. Ben düşmüştüm çenemde dikiş izi vardı hatta kırmızıydı baya yeni düşöüştüm.ne oşdu diye sordu doktor bende düştüm dedim sorun yapmadı bile.ama dediğim gibi bende öndeki bi kızı almadılar.şans birazda kısmet

Halil Esgiyayla
Kapalı
17 Temmuz 2019 01:02

doktor elliyor ve ye çok didik didik mi inceliyor?

425542
Aday Memur
17 Temmuz 2019 01:10

Yok ellerini uzatıyosun bakıyo zaten yan tarafında polisler oluyo.yüzünü sağ sol yapıyosun.kafanı aşağı yukarı yapıyosun.ayaklarına bakıyolar falan.öyle çok bakma yok.eğer dikkat çekici bi şey görürlerse 5 m uzağa gidiyosun bide öyle bakıyolar

Realist Bey
Yasaklı
17 Temmuz 2019 01:54

Öyle kazalar sorun olmaz. Adamlar kendini jiletlemis mi veya kalıcı dovmesi var mi diye bakıyorlar vucuda. Kaldı ki yazlık üniformaya göre görünmeyen bir yerinde kaliyor dediğine göre. Rahat ol geçersin.

Halil Esgiyayla
Kapalı
17 Temmuz 2019 09:38

çok teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için allah razı olsun
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi