Editörler :
17 Temmuz 2019 12:31

endrdmrl
Memur

Arkadaşlar güzel bir konu başlığı açılmış her ne sebepten de olsa meşgul etmesekte herkes faydalanabilse güzel olur yoksa başlık ölucek.

17 Temmuz 2019 12:34

yasminym
Şube Müdürü

Yasmin bırak hocam ya 2 lafından biri yalan, bize suç atıyor, herkesn paraya ihtycı var, çalışma koşulları ortada, zengin olsak bu işi neden yapalım, bize para konusunda laf atmadan önce önünü sonunu düşünecek, biz sana beddua etmedik, sen kendi yalanların içinde boğuluyorsun şaka gibi

Hayalperesthemşire, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam o kadar ızel ünilerın fıyatlarını söyleyıp 36 bin ödemesı var dıyıp sonra da yalan söyledım annem kanser demesi :) yani muhattap oldukları kişilerinin zeka sevıyesı düşük mü sanıyor da böyle yalanlar söyluyor annesı kanser olsa saglık mazeretı tayını ıle de gıder ama kul hakkı dıyen bırının şurada annesıne bıle kanser yalanını söylemesı saglıklı bır psıkolojı ıcerısınde olmadıgını gösterıyor ve böyle bırının devlet memuru olmasından once akli melekeleri yerınde mı ınabakılmalı ve tayınının yapılmamasından yanayım cunku saglıklı bır psıkolojı ıcerısınde olmayan bırınden saglıklı bı verım beklenemez ama kendı yalanına kendının ınanmasına da gülüyorum bunu yazınca acıyıp üzülüp ınanacagımızı sanıyor :)

17 Temmuz 2019 12:36

yasminym
Şube Müdürü

Arkadaşlar güzel bir konu başlığı açılmış her ne sebepten de olsa meşgul etmesekte herkes faydalanabilse güzel olur yoksa başlık ölucek.

endrdmrl, 1 ay önce - Alıntıya git

Ben mersin sehır hastanesınde calısıyorum mersin adana balıkesır sehır hastanelerı döner alıyor manısa sehır hastanesı yenı doner almaya basladı ankaradakı sehır hastanelerı henuz almıyor fakat ılerde almaya baslar bu arada her meslek grubu farklı ben lisans mezunuyum nöbetım yok 9-4 poliklinik yapıyorum buyuzden ebe hemsıre att saglık memuru lise önlisans ne kadar alıyor bılemem bu söyledıklerım psıkolog dıyetısyen cocuk gelişimi uzmanı sosyal hızmet uzmanı bıyolog meslek grupları ıcın geçerli ( bu yorumum yeterınce daydalı olmustur dıye dusunuyorum)

17 Temmuz 2019 13:13

Hayalperesthemşire
Müsteşar Yardımcısı
senin annende kanser olsa sende parayı düşünürdün Allahından bul başka bişey demiyorum zorla dedirttin bana açıklamayım açıklamayım dedim üniversite okuyacagım diye yalanlar felan söyledim başka birşey demiyorum kalbin kırılmasın diye 40 takla attım Rabbim bildiği gibi yapsın seni
abcdefghjklm, 1 ay önce - Alıntıya git

Seni Allaha havale ediyorum başka bişi demiyorum

Toplam 24 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?