Editörler : Mehmet Balci
18 Temmuz 2019 16:06

gidamuhh7
Aday Memur

Tabiiki ne yanması, 3 kere 4 kere kullanın aynı puanı.

Nasıl KİT'e 3 yıl yasak geldi, bu konuda da ses çıkartılmalı.

Bir daha ki sefere siz 90 alır rakipleriniz 95 alırsa anlarsınız artık.

muhemre, 1 ay önce - Alıntıya git
neden bahsediyorsunuz. puanimi istedigim gibi kullanirim sanırım tarim bakanlığı alim yaparsa ona gecmemden bahsediyorsunuz geciliyormu bilmiyorum ama yinede gecmem kararimi verdikten sonra
18 Temmuz 2019 16:23

fatalrhy
Aday Memur
neden bahsediyorsunuz. puanimi istedigim gibi kullanirim sanırım tarim bakanlığı alim yaparsa ona gecmemden bahsediyorsunuz geciliyormu bilmiyorum ama yinede gecmem kararimi verdikten sonra
gidamuhh7, 1 ay önce - Alıntıya git
Buraya merkeziden atanacaksın,bakanlık sözleşmeli oluyor .buraya atandıktan sonra bakanlık açınca bakanlığı tercih edip geçebilir size bir sıkıntı yaratmaz
18 Temmuz 2019 16:32

gidamuhh7
Aday Memur
Buraya merkeziden atanacaksın,bakanlık sözleşmeli oluyor .buraya atandıktan sonra bakanlık açınca bakanlığı tercih edip geçebilir size bir sıkıntı yaratmaz
fatalrhy, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam tarım bakanlığı butonu kapatıyormuş daha önceden herhangi bir kuruma yerlesenler için böyle birsey okudum ne kadar doğru bilmiyorum
18 Temmuz 2019 17:47

fatalrhy
Aday Memur
hocam tarım bakanlığı butonu kapatıyormuş daha önceden herhangi bir kuruma yerlesenler için böyle birsey okudum ne kadar doğru bilmiyorum
Ben duymadım hiç onu siz iyice bi araştırın isterseniz ama benim bildiğim merkezi alımlarla sözleşmeli alımlar birbirini etkilemiyor.çünkü merkezideki kadrolu alınıyor diğeri sözleşmeli
18 Temmuz 2019 19:07

melihbilgin
Aday Memur

Düz memurluğa DHMI atanan biri bakanlığın sözleşmeli alımına muhendis olarak tercih yapabiliyor diye biliyorum. Ama örnek olarak muhendis olarak tigeme atanan bakanlığın mühendislik ilanına basvuramaz

18 Temmuz 2019 19:55

gidamuhh7
Aday Memur

Düz memurluğa DHMI atanan biri bakanlığın sözleşmeli alımına muhendis olarak tercih yapabiliyor diye biliyorum. Ama örnek olarak muhendis olarak tigeme atanan bakanlığın mühendislik ilanına basvuramaz

melihbilgin, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam açıkçası dhmi maas hakkinda net fikrim olsa gecmeyi asla dusunmem suan bilmedigim icin gecisi soruyorum. net olarak maaşı ogrenemedim ocak maasi baska temmuz baska
18 Temmuz 2019 20:26

sessegnon
Aday Memur
hocam açıkçası dhmi maas hakkinda net fikrim olsa gecmeyi asla dusunmem suan bilmedigim icin gecisi soruyorum. net olarak maaşı ogrenemedim ocak maasi baska temmuz baska

dhmi de maaslar yuksek oldugu icin vergi dilimine cabuk giriliyor o yuzden dusuyor. 657 muhendisten fazla kazandiklarini bariz yerinde olsam aklina yatan illeri varsa yazardim.

18 Temmuz 2019 20:30

sessegnon
Aday Memur

2019 ortalamasına bakarsak bin lira maaş farkı var sonuçta.

18 Temmuz 2019 20:36

gidamuhh7
Aday Memur

2019 ortalamasına bakarsak bin lira maaş farkı var sonuçta.

sessegnon, 1 ay önce - Alıntıya git
veririsem iki tercih verecegim malatya ve sinop. acaba dhmi tekrar alima çıkarmı diger merkezilerde
Toplam 29 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?