Editörler : ayşegül bgm
16 Temmuz 2019 21:40

45lik utanmazlar

Ulen şuraya belki atamalar hakkında bişeyler öğreniriz ne bileyim bilgi alırız diye geliyoruz. 45

Yaşındaki adam merhaba nasılsın yazmış hea çok iyi seni g

ördüm daha iyi oldum görmüyor musun yarı yaşında kızım ne bekliyorsun. Millet nerden kimi kandırsam diye düşünüyor valla. Zaten canım ağzımda kaç ay olmuş işsiz güçsüz habersiz oturuyorum. Biri görür de belki aralarından yüzü kızarır diye yazayım dedim. İnşallah

prmahmet53
Aday Memur
16 Temmuz 2019 21:44

ülke kafayı yemiş. mutluluk oranı %10 felandır heralde

hakan3332
Yasaklı
16 Temmuz 2019 22:40

pp fotonda yok gerçi bu dayılara pp fotolu hesaptan 20 tl lik kontor attırabilirsiniz kendinize

Yasseee
Aday Memur
16 Temmuz 2019 22:41

Sonunda isyan eden birisi lanet olsun ne fotoğraf var ne bisey 50 tane mesaj bekliyor hepsi 50 yaş dayılar hayır utanmaniz da mı yok bu kadar mı düştünüz

Laboratuvarim
Aday Memur
16 Temmuz 2019 23:45

Şaka gibi ya bizim derdimiz ne milletin derdi ne yaw karşıdakinin kadın mı erkek mi olduğunu bilmeden yazıyorlar bide ne tür insanlar bunlar ne günlere kaldik

Patolojikbagyan
Aday Memur
17 Temmuz 2019 00:22

Hayır bide hepsinin ismi doktor mühendis asker sanki öyle olsan ben cevap vericem sana. Öyleyseler bile Allah yardım etsin bize ülkenin doktoru mühendisi böyleyse valla bitmişiz biz

demans
Aday Memur
17 Temmuz 2019 00:36

yas 35 mesaj atmak içim şimdi ben 10 yıl beklicekmiyim :) ahlaki yonden erozyona ugramak cok acı insanların hayalleri umutları düşleri sevdaları gelecekten beklentileri var bunlarında çük derdi var

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi