Editörler : Mehmet Balci
17 Temmuz 2019 13:40

Kamucu5454
Memur
bende aradim acmadilar netten arastirma yaptim maasi 5000 civarinda olmasi lazim calisma sartlari tayini bilemiyorum ama bence bi normal memura gore isi daha zor gibime geliyo
İİibffff, 1 yıl önce - Alıntıya git

Ekonomisti bilmem ama Kamu Yönetimi mezunu olarak dün aradım baya bilgi aldım diyebilirim doğru yalan artık. Geçici görevlendirmeler falan oluyormuş ne sıklıkla ne süreyle söyleyemediler. İş tanımı diye bir şey yokmuş nerede açık varsa oraya geçiyormuşsun dönem içinde. Dinamik çok çalışacak tereddütü olmadan her görevi memleketin her yerinde yapabilecek adam arıyoruz diye eklediler. Tayin olayı hakkında da net bilgi alamadım.

17 Temmuz 2019 13:46

Cahtko
Memur

Hocam olur da gardiyanlık olursa önümüzdeki merkezi atamalarda tercih hakkımızı etkiliyor mu biliyor musunuz?

serentyy, 1 yıl önce - Alıntıya git

Etkilemiyor. Cünkü sözlesmeli olarak aliyor Adalet Bakanligi

17 Temmuz 2019 14:42

alwystr
Şef

88.29 isletme, kitleri tercih etme ihtimalim yoktu mecbur 3ü ve 4ü bekliycem, özel sektörde iş aramaya başladım ruhsal bozukluğu ise işin diger tarafı Allah hepimize yardım etsin

17 Temmuz 2019 14:58

İİibffff
Aday Memur

88.29 isletme, kitleri tercih etme ihtimalim yoktu mecbur 3ü ve 4ü bekliycem, özel sektörde iş aramaya başladım ruhsal bozukluğu ise işin diger tarafı Allah hepimize yardım etsin

alwystr, 1 yıl önce - Alıntıya git
kit neden tercih etmiyorsun
17 Temmuz 2019 16:28

serhat99
Müsteşar Yardımcısı

88 puan iktisat.

Kendi şehrimi tercih edemiyorum arkadaşlar, yok böyle bir şey. Çaykur 4431 ve 4453 kodlarını seçtiğinden tercih yapamadım. Allah a havale ettim kodları seçenleri.

17 Temmuz 2019 16:36

Porzing34
Aday Memur

88 puan iktisat.

Kendi şehrimi tercih edemiyorum arkadaşlar, yok böyle bir şey. Çaykur 4431 ve 4453 kodlarını seçtiğinden tercih yapamadım. Allah a havale ettim kodları seçenleri.

serhat99, 1 yıl önce - Alıntıya git

Neden böyle bir şey yok.herkes kendi şehrine yerleşti de tek sen mi mi yerleşemedin

17 Temmuz 2019 16:38

merentan
Şef

88 puan iktisat.

Ben de aynı şeyleri TKİ için söylüyorum. Sadece iktisat mezunu alan bi kurumdu halbuki. Şimdi değiştirmişler.
17 Temmuz 2019 17:09

alwystr
Şef
kit neden tercih etmiyorsun
İİibffff, 1 yıl önce - Alıntıya git

Kendi memleketim de teiaş haric kit yok o yuzden mevcut kitleri secersem ki gelme ihtimali olmayadabilir yazsam bile, kendi memleketime asla gelememek fikrinden dolayı ailemden uzakta kalmak beni çok korkutuyor

17 Temmuz 2019 17:18

Kamucu5454
Memur

Kamu Yönetimi 90.1 beni de ekleyin bekleyecekler kervanına TMO da geçici görevlendirmelerin olması bunun farklı bir ilde 30-40 gün dahi sürebilmesi ve evli olmam bu kurumu da kafamda silmeme neden oldu zaten başka kurum yok alım yapan hayırlı olsun.

17 Temmuz 2019 17:30

serentyy
Aday Memur

Etkilemiyor. Cünkü sözlesmeli olarak aliyor Adalet Bakanligi

Cahtko, 1 yıl önce - Alıntıya git

Anladım teşekkür ederim.

17 Temmuz 2019 17:55

Smh1
Şef

Ekonomisti bilmem ama Kamu Yönetimi mezunu olarak dün aradım baya bilgi aldım diyebilirim doğru yalan artık. Geçici görevlendirmeler falan oluyormuş ne sıklıkla ne süreyle söyleyemediler. İş tanımı diye bir şey yokmuş nerede açık varsa oraya geçiyormuşsun dönem içinde. Dinamik çok çalışacak tereddütü olmadan her görevi memleketin her yerinde yapabilecek adam arıyoruz diye eklediler. Tayin olayı hakkında da net bilgi alamadım.

Kamucu5454, 1 yıl önce - Alıntıya git
Genel müdürlükten bir yere geçici görevlendirme hele hele memur için hiç mantıklı gelmiyor ama bilemiyorum.
17 Temmuz 2019 19:08

serhat99
Müsteşar Yardımcısı

Neden böyle bir şey yok.herkes kendi şehrine yerleşti de tek sen mi mi yerleşemedin

Porzing34, 1 yıl önce - Alıntıya git

Yarın anlamadan dinlemeden hemen atlamayın. Ben başka türlü tayin olamadığım için bekliyorum kendi şehrimi. Ne olurdu sanki 4421 i de ekleselerdi.

18 Temmuz 2019 08:51

Kamucu5454
Memur
Genel müdürlükten bir yere geçici görevlendirme hele hele memur için hiç mantıklı gelmiyor ama bilemiyorum.
Smh1, 1 yıl önce - Alıntıya git

Personel şube müdürünün bana dediği bu bende bilen birisi değilim. Eğitim şube müdürünede ulaştım hatta oda bilgim yok ama yeni göreve başladığımda 2 kere gitmiştim bende dedi. Hatta kurumda personel kalmadı nerdeyse hepimiz gittik o süreçte çokta sorun olmadı dedi. Bekarsanız kesinlikle yazın derim öle böle her ilde şubesi var tayin için uğraşırsınız evlenene kadar, e yani o kadarda işten kaçmaya gerek yok bir bahane yokken.

18 Temmuz 2019 09:00

Memur212
Kapalı

puanlara bak ya bir de tercih yapmaya kararsızlarmış:)

18 Temmuz 2019 09:13

rüya dile
Şef

92,32 uluslararası ilişk. ankara dhmi istiyordum, açılmadı. tercih yapmıyorum.

18 Temmuz 2019 10:03

Smh1
Şef

Personel şube müdürünün bana dediği bu bende bilen birisi değilim. Eğitim şube müdürünede ulaştım hatta oda bilgim yok ama yeni göreve başladığımda 2 kere gitmiştim bende dedi. Hatta kurumda personel kalmadı nerdeyse hepimiz gittik o süreçte çokta sorun olmadı dedi. Bekarsanız kesinlikle yazın derim öle böle her ilde şubesi var tayin için uğraşırsınız evlenene kadar, e yani o kadarda işten kaçmaya gerek yok bir bahane yokken.

Kamucu5454, 1 yıl önce - Alıntıya git
Benim puana gelmez zaten hocam da yazacağız artık.
18 Temmuz 2019 10:07

Porzing34
Aday Memur

Yarın anlamadan dinlemeden hemen atlamayın. Ben başka türlü tayin olamadığım için bekliyorum kendi şehrimi. Ne olurdu sanki 4421 i de ekleselerdi.

Siparişin ösymye iletildi merak etme siparis uzerine çalışıyor ösym

18 Temmuz 2019 11:04

Cahtko
Memur

Arkadaşlar burdaki Tmo ya gidip sordum. Görevlendirmeler herkes için geçerli. Burda çalısanların hepsi illaki gitmiştir bu gorevlendirmelere. Memuru mühendis eksper fark etmez. Ihtiyaç dahilinde herkes gönderilebilir dedi.

18 Temmuz 2019 12:56

Max weber
Şube Müdürü

85,98 / İşletme Son atama döneminde mezun olmuş tercih yapmaya hakkım olucak. Gelir mi 2020/2 de ?

18 Temmuz 2019 13:06

Okapidzy
Kapalı

85,98 / İşletme Son atama döneminde mezun olmuş tercih yapmaya hakkım olucak. Gelir mi 2020/2 de ?

Max weber, 1 yıl önce - Alıntıya git
Ne 2020/2 si
Toplam 65 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?