Editörler : Pangaea

iktisatcı1221
Aday Memur
20 Temmuz 2019 14:00

ilk atamada tcdd ve teiaş alım yapmıştı aslında.

xx.zeynep, 5 yıl önce
91.44 iktisat ilk 2 atamayı boş geçtim, istanbulda kit bekliyorum xd

Y1610
Aday Memur
20 Temmuz 2019 15:13

Hem işletme hem bilgisayar mühendisliği okudum o yüzden o mühendis grubuna girmiyorum :) mühendislikten ziyade sağlık atamalarının aksaması puanları düşürmüyor.
Cnscans, 5 yıl önce
evet mantıklı aslında. Aynı zamanda Cimer'e de yazılabilir bu konu,hatta daha verimli olur öyle olması. O kadroları tercih eden mühendislerin kendilerine hiç saygısı yok bence madem düz memur olma hayalin vardı ne diye mühendislik okuyup kendini yıpratıyorsun, yarın bir gün kendi bakanlıkları alım yapsa bile istifa etmezler sırf parası güzel diye ama herşey para değil maalesef.

BayHarbi
Genel Müdür
20 Temmuz 2019 15:15

87 ile kılımı bile kıpırdatmadım. Boşuna 20 TL harcamaya değmez.

Cnscans
Memur
20 Temmuz 2019 15:22

tabiki seçici olanlar da var benim mühendis arkadaşım 92 puanla 30 tericihi doldurmadı bile,kendi mesleğimi yapmak istiyorum diyor. Keşke herkes öyle düşünse ama Türkiye'de kendi branşını yapan sayılı insan var ne yazık ki.
Y1610, 5 yıl önce
Hem işletme hem bilgisayar mühendisliği okudum o yüzden o mühendis grubuna girmiyorum :) mühendislikten ziyade sağlık atamalarının aksaması puanları düşürmüyor.

xx.zeynep
Kapalı
21 Temmuz 2019 16:17

bankada calisiyorum, evlilik nedeni ile istanbulda yasamam gerekiyor. bu sebepten baska sehir yazmayacagim. ilk atamada yeni havalimani dhmi duz memurluk acilir diye beklemistim. simdi bakiyorum da dhmi 94 un altina dusmez
iktisatcı1221, 5 yıl önce

ilk atamada tcdd ve teiaş alım yapmıştı aslında.

Toplam 65 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi