Editörler : Mehmet Balci
20 Temmuz 2019 14:00

iktisatcı1221
Aday Memur
91.44 iktisat ilk 2 atamayı boş geçtim, istanbulda kit bekliyorum xd
xx.zeynep, 1 ay önce - Alıntıya git

ilk atamada tcdd ve teiaş alım yapmıştı aslında.

20 Temmuz 2019 15:13

Y1610
Aday Memur
evet mantıklı aslında. Aynı zamanda Cimer'e de yazılabilir bu konu,hatta daha verimli olur öyle olması. O kadroları tercih eden mühendislerin kendilerine hiç saygısı yok bence madem düz memur olma hayalin vardı ne diye mühendislik okuyup kendini yıpratıyorsun, yarın bir gün kendi bakanlıkları alım yapsa bile istifa etmezler sırf parası güzel diye ama herşey para değil maalesef.
Cnscans, 1 ay önce - Alıntıya git
Hem işletme hem bilgisayar mühendisliği okudum o yüzden o mühendis grubuna girmiyorum :) mühendislikten ziyade sağlık atamalarının aksaması puanları düşürmüyor.
20 Temmuz 2019 15:15

BayHarbi
Genel Müdür

87 ile kılımı bile kıpırdatmadım. Boşuna 20 TL harcamaya değmez.

20 Temmuz 2019 15:22

Cnscans
Memur
Hem işletme hem bilgisayar mühendisliği okudum o yüzden o mühendis grubuna girmiyorum :) mühendislikten ziyade sağlık atamalarının aksaması puanları düşürmüyor.
Y1610, 1 ay önce - Alıntıya git
tabiki seçici olanlar da var benim mühendis arkadaşım 92 puanla 30 tericihi doldurmadı bile,kendi mesleğimi yapmak istiyorum diyor. Keşke herkes öyle düşünse ama Türkiye'de kendi branşını yapan sayılı insan var ne yazık ki.
21 Temmuz 2019 16:17

xx.zeynep
Aday Memur

ilk atamada tcdd ve teiaş alım yapmıştı aslında.

iktisatcı1221, 1 ay önce - Alıntıya git
bankada calisiyorum, evlilik nedeni ile istanbulda yasamam gerekiyor. bu sebepten baska sehir yazmayacagim. ilk atamada yeni havalimani dhmi duz memurluk acilir diye beklemistim. simdi bakiyorum da dhmi 94 un altina dusmez
Toplam 65 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?