Editörler :
19 Temmuz 2019 12:49

Cumali Ceber
Aday Memur

eveeeet bu kadar güldük eğlendik, şimdi azıcık da aldığınız maaşı hak edin.

19 Temmuz 2019 12:50

Cumali Ceber
Aday Memur

Burada yazanların büyük çoğunluğu bürocu beyzadeler. Ekipçi karakolcu değil.

19 Temmuz 2019 12:51

Cumali Ceber
Aday Memur

Onlar şu an yorgunluktan internete girmeye mecali kalmamış garibanlar

19 Temmuz 2019 13:02

frcry
Memur
Böyle uçuk fikirler yerine daha makul olan sendika hakkında çabalansa ya. Polisin siyasette ne işi var. Es kaza aday çıkardın diyelim seni en fazla marjinal ve devlet düşmanı kesim destekler. O da babalarının hayrına değil devletine meydan okuyan polis en büyük hayalleri. Makul olalım.
Pls1, 2 ay önce - Alıntıya git
meydan okuma falan yok bunu nerden çıkardın , devlet bizim devletimizin neden meydan okuyalım . galiba a haberi çok izliyorsun
19 Temmuz 2019 13:33

xkartopux
Aday Memur
Şu forum sayfasına eleştiri yorumu yaparım başıma bir iş gelir beni sürerler zihniyetinde birçok meslektaşımız var maalesef .... Ümidim var er yada geç düzelecek sorunlarımız ama çabalamamız lazım kimse bize hakkımı vermez , biz hakkımızı arayacagız....
19 Temmuz 2019 14:34

Gydm
Memur

Idari Bürocular kendini belli ediyor hemen

GencPolıss32, 2 ay önce - Alıntıya git
oldum olası şu idari bürocuları hiç sevmedim...
19 Temmuz 2019 14:41

Gydm
Memur
yawhu millet şeyinden korkuyo sen cumurbaşkanı adayı olsun diyosun... Polis siyaset yapamaz faliyetlerde bulunamaz. formumda dahi millet korkarak yorum yapıyor kendine gel... çok uçuk bir öneri polisin cumurbaşkanı adayı olması...
19 Temmuz 2019 22:13

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı
basit dediğin sorun belki 100 yıldır çözülmüyor. ayrıca Cumhurbaşkanı olmayacak zaten sesimizi , sayımızı duyurmamiz önemli olan
frcry, 2 ay önce - Alıntıya git
yazdıklarımı tekrardan okudum. basit diye bir kelime gecmiyor...
19 Temmuz 2019 22:16

frcry
Memur
yawhu millet şeyinden korkuyo sen cumurbaşkanı adayı olsun diyosun... Polis siyaset yapamaz faliyetlerde bulunamaz. formumda dahi millet korkarak yorum yapıyor kendine gel... çok uçuk bir öneri polisin cumurbaşkanı adayı olması...
Gydm, 2 ay önce - Alıntıya git
polis siyaset yapamaz doğru ama bir sürü polis var istifa Edip milletveki adayı belediye başkanı adayı olup , tekrar geri dönen
19 Temmuz 2019 23:09

16kasim2016
Müsteşar Yardımcısı
polis siyaset yapamaz doğru ama bir sürü polis var istifa Edip milletveki adayı belediye başkanı adayı olup , tekrar geri dönen
frcry, 2 ay önce - Alıntıya git
devrem mesai olayi çok önemli kesinlikle cozmemiz lazim. ama bu sekilde olmaz. millet nik isimle siradan bir yorum yazmaktan bile korkar olmus. cb adayina aday olmasi icin imza vermezler. para hic vermezler.
20 Temmuz 2019 07:41

Erkanazem
Aday Memur

Yapılan haksızlıkları, aksilikleri ve eksikleri söylemekten ve hakkını aramaktan bile aciz bir güruh olduğu sürece bu teşkilat bir adım dahi ilerlemez. İlk önce korkmamayı öğrenmek lazım...

20 Temmuz 2019 10:21

hedef2024
Aday Memur

2-3 yıl önce polis memurunun bir İstanbulda bağımsız milletvekili adayı oldu tüm karakolları tek tek gezdi polislerle görüştü herkes oyum sana dedi sonuç 200 civarı oy aldı

20 Temmuz 2019 10:32

Bycellat
Kapalı
Emekli polis biri aday olsun güzel fikir
20 Temmuz 2019 17:24

frcry
Memur

2-3 yıl önce polis memurunun bir İstanbulda bağımsız milletvekili adayı oldu tüm karakolları tek tek gezdi polislerle görüştü herkes oyum sana dedi sonuç 200 civarı oy aldı

hedef2024, 2 ay önce - Alıntıya git
polisler aileleri ile birlikte 1 milyon oy alsa yeterli bence , bugün bu ortamda 1 milyon da seçim kazandırır seçim kaubettirir . değeri anlaşılır
21 Temmuz 2019 10:58

a.yalcin.65
Memur

hedef2024, 2 ay önce - Alıntıya git
aynen dediğin gibi olur... herkes eser gürler sonunda kimse elini taşın altına koymaz... herkes vatan millet Sakarya der, vergiden çalar, işini düzgün yapmaz, mesaiye geç gelir erken gider, devlet malını şahsi işinde kullanır vs vs ... önce kendini düzeltecek son kendinle de bitmez cevreni duzelteceksin sonra bak herşey nasıl düzeliyor... aglayip sizlamakla mizmizlanmakla olmaz bu işler...
22 Temmuz 2019 15:26

ARDAPOL1
Aday Memur
süper bir fikir .. destekliyorum....
23 Temmuz 2019 10:52

Hakyol10
Aday Memur
Ya kardeşim bırakın boş işleri romantik düşünceleri bu meslek düzelmez düzelecek diye beklemeyin. Şayet şartlar belli devlet diyor ki ya bu deveyi güdeceksin ya da kapı açık... içeridekiler dışarıdakiler modeli, sen olmazsan dışarıda çok var gözüyle bakıyorlar. Yani devletin en kolay harcanacak memuru polis asker. Ben deveyi güdemeyenlerdenim ohalden sonra verdim istifamı kurtuldum 1 sene oldu. Allah yardımcınız olsun. Ama polisin en büyük sorunu yalaka memur tayfası onlar oldukça hiç bişey yoluna girmez birlik falan olamazsınız...
23 Temmuz 2019 11:01

shiftmn
Şef

tam isabet olur varya hele psikolojik olarakta rahatsızsa

Toplam 38 mesaj