Editörler : F16 Gökçen
17 Temmuz 2019 15:23

DGS 2020 hukuk için kurs şart mı?

merhaba. görüşlerinizi merak ediyorum. daha önceden dgs kurslarına gidenler verim aldı mı. gömülüp kendi başına mı çalışmak daha iyidir. yoksa dgs kursu ile birlikte mi götürmek gerekir.

17 Temmuz 2019 15:46

daha kokusunu almamış kuzeyin kelpleri. birazdan burda olurlar, burunları iyi koku alır zira.

svartalfar
Aday Memur
17 Temmuz 2019 16:36

Hahahaha evet kuzey akademiciler basmış buraları. Bu kuzey akademinin boş reklamları dışında yorum yapabilecek biri var mı?
formennurettin, 5 yıl önce

daha kokusunu almamış kuzeyin kelpleri. birazdan burda olurlar, burunları iyi koku alır zira.

nilceylin34
Yasaklı
17 Temmuz 2019 16:41

Dershaneye ben yazıldım arkadaşım,kendine güvenin var mı? bilmiyorum ama seçim sizin.Dershaneye gitmiş tecrübeli arkadaşlarınızla konuşmanızı tavsiye ederim.

edgar1899
Memur
19 Temmuz 2019 23:43

Mevcut temelin iyiyse kursa falan gerek yok sınava bir ay kala biraz deneme soru çöz yeter, temelin yoksa kurs şart. Mühendislik mezunuyum geçen sene yoldan geçerken sınava girdim 311 puan aldım hukuka yerleştim. Kurs ihtiyacı tamamen mevcut durumunla alakalı.

svartalfar
Aday Memur
20 Temmuz 2019 14:14

Hiç çalışmasan 15 net çıkartabiliyorum. Dgs denemelerinde. Bi mikrar temelim var. 15 net nasıl sizce. Temel var denilecek bir net mi
edgar1899, 5 yıl önce

Mevcut temelin iyiyse kursa falan gerek yok sınava bir ay kala biraz deneme soru çöz yeter, temelin yoksa kurs şart. Mühendislik mezunuyum geçen sene yoldan geçerken sınava girdim 311 puan aldım hukuka yerleştim. Kurs ihtiyacı tamamen mevcut durumunla alakalı.

cetinmucahyt
Memur
22 Temmuz 2019 22:20

Dershaneye gitmiş biri olarak kesinlikle gerek olmadığını düşünüyorum. Özellikle biraz altyapınız varsa youtube benim hocam kanalından deniz atalay hocayı izleyin yeteril olacaktır. Bol bol soru çözüp kitap okursanız kazanırsınız. Bende 2020 için hazırlanmaya başlıyorum yarından itibaren.

ugurkyz
Aday Memur
23 Temmuz 2019 18:19

Mühendislik mezunu olup nasıl dgs ile hukuka geçiş yaptınız acaba ?

edgar1899, 5 yıl önce

edgar1899
Memur
23 Temmuz 2019 21:52

Ankara uzaktan öğretim adalet bitirdim mühendislikten sonra

ugurkyz, 5 yıl önce

Mühendislik mezunu olup nasıl dgs ile hukuka geçiş yaptınız acaba ?

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi