Editörler : oto-danisman-expert
17 Temmuz 2019 18:12   

98 model otomatik 1.8t passat alınır mı ?

daha önceden binen bu modeli tanıyan var mı 98 model bi araba için 260 bin km fazla mı ? yardımcı olur musunuz ?

17 Temmuz 2019 21:45

aslanyazilimci
Aday Memur
Fişşek gibi araba o yol tutuşuda çok iyidir 200 üstüne çok çıkardım o araba ile araç temiz ise gerçekten güzel araba iyide yakıyor ancak km bana çok az geldi. Bence oynanmıştır o aracın kilometresi ile dikkat et. Oynanmamış ve o kilometrede çok iyi demektir 98 model için.
18 Temmuz 2019 18:37

Muhammed halil Duru
Aday Memur
Fişşek gibi araba o yol tutuşuda çok iyidir 200 üstüne çok çıkardım o araba ile araç temiz ise gerçekten güzel araba iyide yakıyor ancak km bana çok az geldi. Bence oynanmıştır o aracın kilometresi ile dikkat et. Oynanmamış ve o kilometrede çok iyi demektir 98 model için.
aslanyazilimci, 1 ay önce - Alıntıya git

260 bin az mı ki

22 Temmuz 2019 13:44

maskov87
Müsteşar

otomatik olmasa alınır derdim ama alman modellerde otomatikler sıkıntılı ki hele de bu eski modellerde

25 Temmuz 2019 19:00

rap34
Aday Memur
Alan passatla gardas olur demedi demeyin
26 Temmuz 2019 08:28

hydraulic 06
Memur

bu tip eski araçlarda şanzuman tork konvertörlü yani eski tip şanzuman oluyor genelde dayanıklıdır ama bilen birine baktırmak lazım. onun haricinde passat iyidir km ise 98 model araca göre iyi

26 Temmuz 2019 08:54

unluckyeagle
Şef

araç 98 model 21 yaşında yani.bu model araçta 260 bin km bence çok değil.yılda 12-13bin yapmış demek oluyor.aya vurursak ayda bin günde ise 35 km felan.bu da bence normal.kimine göre çok olabilir elbette .iyi bir usta ile aracın motor durumuna ve aksamına bakmak lazım.passat tipi araçlar 98 model dahi olsa sağlam araçlar.

26 Temmuz 2019 11:43

writerman01
Aday Memur

Alınır ama satarken sıkıntı olabilir.

Passat yerine 2002 2005 arası mistibushi çatışma 1.6 ya bak temiz bulursan kaçırma. Sanayiye uğramasın yolda bırakmaz genel özellikleri de iyi bir araç

27 Temmuz 2019 10:01

MALATYA BATTALGAZİ
Memur

Hocam sakın alma derim. O yaşta hele de dsg şanzuman almak bile bile intihar olur. Arkadaşlara katılıyorum. Tam otomatik japon grubu tavsiye ederim.

O

30 Temmuz 2019 10:52

ogret-me-n
Memur

Alınır ama satarken sıkıntı olabilir.

Passat yerine 2002 2005 arası mistibushi çatışma 1.6 ya bak temiz bulursan kaçırma. Sanayiye uğramasın yolda bırakmaz genel özellikleri de iyi bir araç

writerman01, 1 ay önce - Alıntıya git

passatla mitsubishi kıyaslamak hem de passatın efsane kasasıyla yapmayın hocam b5 kasa passatın temizini bulursan efsane arabadır ayrıca bu modellerde dsg şanzıman bulunmaz...

30 Temmuz 2019 11:12

akademikbaytar
Şube Müdürü

alınmaz 8/10 yaşından daha yaşlı otomatik almak için iyice düşünmek gerkiyor.çünkü otomatik şanzuman teknolojileri son yıllarda değişmeye başladı.eski tip tek kavramalı şanzumanların yerine çift kavramalılar ve yeni nesil tork konvertörlüler çıktı.eski model otomatikler hem yakıt sarfiyatı yönünden hem de servis giderleri yönünden kullanım maliyetini yükseltecektir.

bütçe sıkıntınız varsa eski modellerde manueller daha mantıklı.

30 Temmuz 2019 18:35

writerman01
Aday Memur

passatla mitsubishi kıyaslamak hem de passatın efsane kasasıyla yapmayın hocam b5 kasa passatın temizini bulursan efsane arabadır ayrıca bu modellerde dsg şanzıman bulunmaz...

ogret-me-n, 4 hafta önce - Alıntıya git

Sanayiye düşerse pişman eder.

31 Temmuz 2019 16:16

enginkrtp
Daire Başkanı

Hocam sakın alma derim. O yaşta hele de dsg şanzuman almak bile bile intihar olur. Arkadaşlara katılıyorum. Tam otomatik japon grubu tavsiye ederim.

O

MALATYA BATTALGAZİ, 1 ay önce - Alıntıya git

almanına japonuna bakmadan eksi otomatik alma bence.

Toplam 12 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?